O projektu

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,91%
Spokojený44,07%
Zklamaný21,47%
Zdrcený12,43%
Šokovaný14,12%

Celkový počet hlasů: 177

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Proč kliknout na www.regionpodlupou.cz

Potřebují nás jen při volbách. Před tím, než získají naše hlasy, nás pár měsíců oblbují svými sliby, a když hlasy dostanou, tak na nás pak čtyři roky kašlou. Že víte, koho tím myslím? Jedním slovem – POLITIKY.

Nechápou, jak se dělá politika. Chtějí, aby se řešily jen jejich problémy, nezajímají je odborné argumenty a nejsou ochotni diskutovat. Když přeteče jejich pohár trpělivosti, vyčítají politikům, že jsou placeni z jejich daní a ti nejnaštvanější se o politiku přestanou zajímat a jen si stěžují a kritizují. Také jste hned poznali, o koho jde? O OBČANY.

Nový politicko – zpravodajský server www.regionpodlupou.cz nabízí regionálním politikům a občanům Plzeňského kraje jedinečnou možnost pro lepší, intenzivnější a otevřenou komunikaci. Vznikl pod záštitou regionální televize ZAK, ve které sídlí také jeho redakce.

Občané mohou na stránkách serveru publikovat své příspěvky o problémech, které je trápí. Mohou prezentovat své názory na dění v obci či ve městě. Svým voleným zástupcům pokládat otázky, chválit je, ale také kritizovat jejich práci, vyslovit jim sympatie a ohodnotit je známkou jako ve škole.

Pro volené zástupce to je nejrychlejší a nejspolehlivější zpětná vazba od občanů, zda jsou spokojeni s jejich prací a s tím, jak hájí jejich zájmy. Mohou prezentovat své návrhy, postupy, vysvětlovat svá hlasování. Konstruktivně a otevřeně diskutovat s občany, a to nejen před volbami.

Vedle stálých rubrik nebudou chybět ani pravidelné ankety, chaty politiků a pro oživení a pobavení politické karikatury.

A tedy proč kliknout na www.regionpodlupou.cz?

Vaše náměty, názory a kritiky u nás rozhodně nezapadnout. Řeknete to svým voleným zástupcům na rovinu, bez obalu a sledujte jejich práci. Když pak před volbami zase přijdou politici se svými sliby, nenecháte se oblbnout a ve volební místnosti jim vystavíte účet. A politici? Ti mohou na stránkách serveru prezentovat svou práci a dobré úmysly, že vše dělají pro blaho občanů, tak, aby ten závěrečný účet od voličů pro ně vyzněl kladně.

Alena Maršálková
šéfredaktorka

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.