Etický kodex

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,91%
Spokojený44,07%
Zklamaný21,47%
Zdrcený12,43%
Šokovaný14,12%

Celkový počet hlasů: 177

Etický kodex vkládání příspěvků

Zveřejňování jakýchkoliv příspěvků, textových, obrazových či diskusních v systému profilů na politicko-zpravodajském serveru Regionpodlupou.cz (dále jen „server Regionpodlupou.cz“) podléhá následujícím zásadám:

  1. Je nepřípustné publikovat materiály, které svým obsahem odporují platnému právnímu řádu ČR, podněcují k páchání trestné činnosti, rasové, třídní, xenofobní či jiné nenávisti, nebo se příčí obecně uznávaným etickým principům a hodnotám. Dále je nepřípustné používat vulgarismy, urážky a hanlivá slova.
  2. Přispěvatel je oprávněn publikovat jen takové příspěvky, jejichž je autorem, nebo k jejichž publikaci mu bylo uděleno právo osobou vykonávající autorská práva v souladu s právním řádem České republiky. Citování informací již uveřejněných jinými médii je přípustné pouze za předpokladu, že přispěvatel doprovodí citované informace označením jejich zdroje, a to takovým způsobem, který umožní jejich verifikaci.
  3. Pro případ porušení povinností přispěvatele dle bodu 1. nebo bodu 2. tohoto Etického kodexu nese odpovědnost za škodu přispěvatel. Vznikne-li provozovateli serveru Regionpodlupou.cz v souvislosti s porušením tohoto Etického kodexu přispěvatelem povinnost nahradit jakékoliv třetí osobě škodu, popř. povinnost uhradit peněžitou sankci uloženou orgány veřejné moc, má provozovatel vůči přispěvateli nárok na regresní náhradu takové škody či peněžité sankce.
  4. Provozovatel serveru Regionpodlupou.cz si vyhrazuje právo mazat jakékoliv příspěvky uveřejněné přispěvatelem na serveru Regionpodlupou.cz, pokud odporují tomuto Etickému kodexu, nebo takové příspěvky vůbec neuveřejnit. Provozovatel si rovněž vyhrazuje právo zrušit účet registrovaného uživatele pro případ porušení Etického kodexu závažným způsobem, opakovaným méně závažným způsobem popř. pro dlouhotrvající neaktivitu registrovaného uživatele (nejméně 180 dnů).

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.