Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec

Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,93%
Spokojený45,73%
Zklamaný19,51%
Zdrcený12,20%
Šokovaný14,63%

Celkový počet hlasů: 164

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Martin MarekMartin Marek

Na volné noze, předseda o.s. Plzeňané

Více

Věra PavlíčkováVěra Pavlíčková

chirurg, lékařka FC Viktoria Plzeň, lékařka národního družstva LH

Více

Oto BrachtelOto Brachtel

IT specialista

Více

Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec

Starý Plzenec, 12.06.2018, aktualizováno 16:24 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

TOP 09, nezávislé sdružení Volba pro Starý Plzenec a Sedlec a Strana soukromníků sestaví společnou kandidátku do komunálních voleb ve Starém Plzenci. Ta ponese název „Žijeme Plzencem.“ Lídrem a kandidátem na starostu bude předseda místní TOP 09 Miroslav Hlaváč, dvojkou kandidátky pak advokát a zastupitel za Volbu pro Starý Plzenec a Sedlec Dušan Kopřiva. Na kandidátce se také objeví trenér staroplzeneckých házenkářů Miroslav Hejzek nebo dlouholetý zastupitel a bývalý radní Pavel Císař.

„Jsem rád, že se nám podařilo spojit více stran a sestavit silnou kandidátku. Netříštíme síly a jdeme do voleb společně, což nám dává reálnou šanci uspět a měnit věci v Plzenci i Sedlci k lepšímu. Na kandidátce máme zkušené zastupitele, ale také nové tváře s novými nápady. Chceme, aby byl Plzenec příjemným místem k životu a moderním městem, které žije. K tomu je například potřebné změnit územní plán, o což se už nyní snažíme,“ říká kandidát na starostu Miroslav Hlaváč.

 

„Věřím, že navážeme na náš úspěch z minulých komunálních voleb, kdy naše sdružení skončilo druhé. Nejde nám o vlastní prospěch, ale o rozvoj města. Proto jsme se rozhodli spojit s TOP 09 a Soukromníky, abychom vytvořili silnou kandidátku, která bude konkurovat současnému vedení města. V zastupitelstvu se celé čtyři roky snažíme prosazovat transparentní chod města a odpovědné hospodaření. V tom hodláme pokračovat i nadále,“ uvádí Dušan Kopřiva, který kandiduje na druhém místě společné kandidátky.

 

Kandidáti v blízké době zahájí kontaktní kampaň a vyrazí do ulic mluvit s občany o tom, co by chtěli v Plzenci zlepšit. „Neplánujeme žádnou nákladnou kampaň, chceme se především bavit s lidmi, abychom věděli, co je v našem městě trápí. Na řadu problémů v Plzenci máme jasný názor a vize, jak je vyřešit. Například nechceme dopustit výstavbu průmyslové zóny. Na druhou stranu se nebudeme tvářit, že jsme spolkli všechnu moudrost světa. Proto vyrazíme s dotazníkem mezi lidi a odpovědi občanů budeme pečlivě vyhodnocovat při sestavování našeho volebního programu,“ dodává lídr kandidátky Miroslav Hlaváč.

 

„Jedním z problémů našeho města je nedostatečná informovanost občanů o tom, co vedení města plánuje. To se snažíme měnit a občany informujeme i pomocí našich kanálů. Také proto vyrazíme do ulic, protože žádný zastupitel či politik by neměl zapomínat mluvit s lidmi, které zastupuje,“ uzavírá zastupitel Dušan Kopřiva.

 

Autorka je krajskou manažerkou TOP 09

Autor: Eva Šafránková

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (2 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 13.06.2018 09:45, Reagovat

Strana soukromníků v českém překladu rozumněj Strana hochštaplerů, podnikavců, zlodějů, podvodníků a darebáků. Tak se todiž v ČR "podniká". Ti slušní soukromníci jsou už dávno zlikvidování a požráni těmi zloději. Asi tak.

San 14.06.2018 09:57, Reagovat

Z tebe ten negativismus a pesimismus tak přetéká, že se divím, že jsi ještě nespáchal sebevraždu. Je u tebe vůbec něco pozitivního?

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.