Doména kokoti.cz odkazuje na ČSSD, skřet Glum z Pána prstenů zase představuje KSČM

Doména kokoti.cz odkazuje na ČSSD, skřet Glum z Pána prstenů zase představuje KSČM | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,88%
Spokojený45,45%
Zklamaný19,39%
Zdrcený12,12%
Šokovaný15,15%

Celkový počet hlasů: 165

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Milan DünghübelMilan Dünghübel

Programátor

Více

Jitka VachulkováJitka Vachulková

Manažerka neziskové organizace

Více

Stanislav RampasStanislav Rampas

předseda krajské organizace

Více

Doména kokoti.cz odkazuje na ČSSD, skřet Glum z Pána prstenů zase představuje KSČM

Plzeňský kraj, 14.10.2012, aktualizováno 15.10.2012 07:46 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Přesto, že ke krajským volbám přišlo jen necelých 37 procent voličů, jejich výsledky hýbou celou Českou republikou. Na internetu do hry vstupuje lidová tvořivost, především na facebooku se objevují stále nové fotomontáže a kresby reflektující výsledek voleb. Navíc, hanlivá doména www.kokoti.cz teď aktuálně odkazuje na internetový server strany, která v krajských volbách obsadila nejvíce mandátů.

Ještě minulý týden doména s hanlivým názvem kokoti.cz odkazovala na oficiální stránky městských strážníků v Praze (více ZDE). Už první den po volbách ale odkazuje na celorepublikové stránky ČSSD. Název domény patří, podle údajů www.domena.cz Lukáši Kauckému, který si ji zaregistroval v roce 2005. Hanlivá doména odkazuje každou chvíli na jiné servery, před oficiálním webem pražských strážníků odkazovala například na internetové stránky Vlády České republiky.

Povolební situace ve třinácti krajích České republiky navíc podněcuje i lidovou tvořivost. Především na facebooku se se objevují různé fotomontáže a grafiky.

Skřet Glum z Pána prstenů byl využitý v lidové tvořivosti po volbách do krajů | Autor: Facebook.cz

Jedna z nich využila postavu skřeta Gluma z filmové trilogie Pán prstenů, který v příběhu J.R.R.Tolkiena, šišlavě oslovoval mocný prsten, jenž ho ovládl, "miláškem".  

Je po boji....začíná sčítání ztrát | Autor: Facebook.com

Další fotomontáž se trefuje do neúspěchu vládních stran. Na výjevu z válečného filmu Zachraňte vojína Ryana se místo tváře hlavního představitele Toma Hankse, stojícího v troskách jednoho z evropských měst, objevil předseda vlády ČR Petr Nečas obklopen svými ministry. Na facebooku je k této fotografii připojena věta: Je po boji....začíná sčítání ztrát.

Ne každé retro je cool | Autor: Facebook.com

Autor: Jan Dvořák

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Fotografie k článku

  • Skřet Glum z Pána prstenů byl využitý v lidové tvořivosti po volbách do krajů | Autor: Facebook.cz
  • Ne každé retro je cool | Autor: Facebook.com
  • Je po boji....začíná sčítání ztrát | Autor: Facebook.com

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (3 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Pavel Dostál 15.10.2012 13:33, Reagovat

Rudí zločinci zblbi lidi, je to smutné...

Vosí Hnízdo 16.10.2012 06:30, Reagovat

Je moc hezké, když o tzv. "rudých zločincích" mluví lidé, co tu dobu vůbec nezažil. Pokud vím pane Dostál, je vám 29 let, tak byste měl akorát tak tiše šoupat nohama, když hovoří starší. Zajímalo by mne, jakých zločinů se dopustili ti současní Komunisté. Pokud o nějakém víte, je vaší občanskou povinnosti podat trestní oznámení za spáchání zločinu. Pokud ne, zavřete tu svoji fanatickou kušnu a smiřte se s tím, že si lidé vybrali sami, ať se vám to líbí nebo ne. A jestli ovládáte trochu dějepis o čemž pochybuji, při objektivní úvaze byla poválečná doba velice hektická a to nejen u nás. Netvrdím, že možná k nějakému přehmatu došlo, ale jsem přesvědčen o tom, že ve výjimečných případech. I v USA, kde je trest smrti dodnes v některých zemích nikdo na 100% nemůže vyloučit, že nedošlo k justičním omylům. Hovoříte-li o "rudých zločincích", hovořte i o zločincích v jiných barvách, kteří jako agenti chodci vraždili naše lidi, zapalovali stavení, škodili, hovořte o podvratných živlech, kteří se neštítili povraždit Komunisty na schůzích, mnohdy i nekomunisty. KOlik lidí zahynulo při katastrofě civilního letounu ČSA, když se srazil se štvavým balonem ze západního Německa. Kolik bylo pozabíjeno statečných pohraničníků, co střežili naši hranici před špiony a podvratnými živly? Podívejte se třeba na stránky Klubu českého pohraničí, tam najdete dost příběhů z jiného soudku. Kolik lidí zavraždili tzv. nepřátelé socialismu, to jste nepočítal? To je ovšam škoda. Možná byste dospěl k zcela jiným číslům. A jestli se objektivně rozhlížíte kolem sebe, je to záležitost téměř celoevropská. Na celém jihu Evropy vlají při masových až milionových demonstracích proti kapitalistické zlovůli rudé prapory protože marxistické myšlení je jediné východisko z krize, do které byl celý svět zahnán vinou kapitalistického hazardérství. A jistě víte, jak vždy kapitalistické krize končily. Válkou!!! To je jediné, co kapitalismus dovede. Zahnat lidstvo do války! Myslel jsem si, že revoluce přijde z jihu a my se jen přidáme, ale díky rozumu našich voličů jsme rovněž vyslali do světa gesto, hodné následování. Po dlouhí době jsem hrdý na svoji zemi.

Vosí Hnízdo 15.10.2012 05:28, Reagovat

Už to začíná, já to říkal. Natažená ruka na měšec peněz jako antireklama na církevní restituce vadila a teď skřeti a hrůzostrašné výjevy. To je v pořádku, když to jde proti Komunistům. Jak říkám Goebels by mohl závidět. Zaplať pánbůh, že vyhrál ve většině republiky zdravý rozum, nedat se a VYDRŽAŤ!!! Je-li ČSSD levicí, jak se za ni vydává, dají se i v PK dohromady s Komunisty. Jinak si vážený levicový voliči ČSSD úsudek udělej sám.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.