Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec

Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,82%
Spokojený43,58%
Zklamaný22,35%
Zdrcený12,29%
Šokovaný13,97%

Celkový počet hlasů: 179

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Věra DrahorádováVěra Drahorádová

učitelka ZŠ

Více

Jiří HahnerJiří Hahner

Starosta Strašic

Více

Adam ŠoukalAdam Šoukal

právník, místopředseda KS Plzeňský kraj

Více

Žijeme Plzencem – představujeme společnou kandidátku pro Plzenec

Starý Plzenec, 12.06.2018, aktualizováno 16:24 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

TOP 09, nezávislé sdružení Volba pro Starý Plzenec a Sedlec a Strana soukromníků sestaví společnou kandidátku do komunálních voleb ve Starém Plzenci. Ta ponese název „Žijeme Plzencem.“ Lídrem a kandidátem na starostu bude předseda místní TOP 09 Miroslav Hlaváč, dvojkou kandidátky pak advokát a zastupitel za Volbu pro Starý Plzenec a Sedlec Dušan Kopřiva. Na kandidátce se také objeví trenér staroplzeneckých házenkářů Miroslav Hejzek nebo dlouholetý zastupitel a bývalý radní Pavel Císař.

„Jsem rád, že se nám podařilo spojit více stran a sestavit silnou kandidátku. Netříštíme síly a jdeme do voleb společně, což nám dává reálnou šanci uspět a měnit věci v Plzenci i Sedlci k lepšímu. Na kandidátce máme zkušené zastupitele, ale také nové tváře s novými nápady. Chceme, aby byl Plzenec příjemným místem k životu a moderním městem, které žije. K tomu je například potřebné změnit územní plán, o což se už nyní snažíme,“ říká kandidát na starostu Miroslav Hlaváč.

 

„Věřím, že navážeme na náš úspěch z minulých komunálních voleb, kdy naše sdružení skončilo druhé. Nejde nám o vlastní prospěch, ale o rozvoj města. Proto jsme se rozhodli spojit s TOP 09 a Soukromníky, abychom vytvořili silnou kandidátku, která bude konkurovat současnému vedení města. V zastupitelstvu se celé čtyři roky snažíme prosazovat transparentní chod města a odpovědné hospodaření. V tom hodláme pokračovat i nadále,“ uvádí Dušan Kopřiva, který kandiduje na druhém místě společné kandidátky.

 

Kandidáti v blízké době zahájí kontaktní kampaň a vyrazí do ulic mluvit s občany o tom, co by chtěli v Plzenci zlepšit. „Neplánujeme žádnou nákladnou kampaň, chceme se především bavit s lidmi, abychom věděli, co je v našem městě trápí. Na řadu problémů v Plzenci máme jasný názor a vize, jak je vyřešit. Například nechceme dopustit výstavbu průmyslové zóny. Na druhou stranu se nebudeme tvářit, že jsme spolkli všechnu moudrost světa. Proto vyrazíme s dotazníkem mezi lidi a odpovědi občanů budeme pečlivě vyhodnocovat při sestavování našeho volebního programu,“ dodává lídr kandidátky Miroslav Hlaváč.

 

„Jedním z problémů našeho města je nedostatečná informovanost občanů o tom, co vedení města plánuje. To se snažíme měnit a občany informujeme i pomocí našich kanálů. Také proto vyrazíme do ulic, protože žádný zastupitel či politik by neměl zapomínat mluvit s lidmi, které zastupuje,“ uzavírá zastupitel Dušan Kopřiva.

 

Autorka je krajskou manažerkou TOP 09

Autor: Eva Šafránková

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (2 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 13.06.2018 09:45, Reagovat

Strana soukromníků v českém překladu rozumněj Strana hochštaplerů, podnikavců, zlodějů, podvodníků a darebáků. Tak se todiž v ČR "podniká". Ti slušní soukromníci jsou už dávno zlikvidování a požráni těmi zloději. Asi tak.

San 14.06.2018 09:57, Reagovat

Z tebe ten negativismus a pesimismus tak přetéká, že se divím, že jsi ještě nespáchal sebevraždu. Je u tebe vůbec něco pozitivního?

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.