Novým krajským šéfem hnutí ANO a lídrem plzeňské kandidátky se stal Roman Zarzycký

Novým krajským šéfem hnutí ANO a lídrem plzeňské kandidátky se stal Roman Zarzycký | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,82%
Spokojený43,58%
Zklamaný22,35%
Zdrcený12,29%
Šokovaný13,97%

Celkový počet hlasů: 179

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Vlastimil SladkýVlastimil Sladký

technolog obrábění – Kdynium a.s.

Více

Ladislav VágnerLadislav Vágner

ředitel Příkosické zemědělské a.s.

Více

Václav KrsVáclav Krs

důchodce

Více

Novým krajským šéfem hnutí ANO a lídrem plzeňské kandidátky se stal Roman Zarzycký

Plzeň, 12.05.2018, aktualizováno 15:39 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Lídrem plzeňské kandidátky hnutí ANO pro podzimní komunální volby se stal Roman Zarzycký. Jednomyslnou prošel nejprve primárními volbami, když získal podporu na všech úrovních organizace. V období od ledna až do dubna posbíral nominace na jednotlivých místních sdruženích, ve čtvrtek ho jako svou jedničku doporučil oblastní sněm a v sobotu ho jako lídra potvrdili také účastníci krajského sněmu hnutí ANO. Zarzycký se tímto také stává nejžhavějším kandidátem na budoucího primátora Plzně.

Novým krajským šéfem hnutí ANO a lídrem plzeňské kandidátky se stal Roman Zarzycký | Autor: Richard BenešNovým krajským šéfem hnutí ANO a lídrem plzeňské kandidátky se stal Roman Zarzycký | Autor: Richard Beneš

Sobotní krajský sněm volil také nové vedení a krajským předsedou hnutí ANO v Plzeňském kraji byl zvolen rovněž Roman Zarzycký. V čele krajského sdružení nahradil poslance Jana Volného, který krajské ANO řídil od jeho založení.

 

„Děkuji za projevenou důvěru delegátům sněmu i všem členům. Podpory z „primárek“ si opravdu vážím. Volbu lídra a zároveň krajského předsedy cítím jako obrovský závazek vůči kolegům, kteří tím dali jasný signál, že chceme ještě více koordinovat naše kroky v Plzni i celém kraji,“ uvedl bezprostředně po svém zvolení Zarzycký.

 

„Primární volby daly velmi silný mandát kolegům v místních sdruženích, kteří mají všechny předpoklady k tomu, stát se úspěšnými kandidáty nejen v Plzni, ale i lídry v městských obvodech. V Plzni stavíme celkem devět kandidátních listin, v celém kraji potom téměř 30. Finalizujeme program pro občany a máme jasnou vizi. Věřím, že budeme úspěšní nejen v Plzni, ale i v řadě dalších měst a obcí v našem kraji,“ dodal nový lídr.

 

Žhavý kandidát na post primátora, nový krajský předseda a lídr plzeňské kandidátky pro podzimní komunální volby Roman Zarzycký v současné době vykonává funkci předsedy kontrolního výboru na plzeňském magistrátu. Před vstupem do politiky v roce 2014 získal mnoho zkušeností v různých manažerských pozicích. Několik let působil jako ředitel plzeňského hokejového klubu a v minulosti řídil v regionech mediální zastoupení sítě rozhlasových stanic Evropa 2, Frekvence 1 a rádia Impuls. Vystudoval univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, obor marketingové a sociální komunikace. Je mu 40 let a má tři děti.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.