Na Lochotíně vznikla dvě nová místní sdružení ODS Bolevec a Košutka

Na Lochotíně vznikla dvě nová místní sdružení ODS Bolevec a Košutka | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,82%
Spokojený43,58%
Zklamaný22,35%
Zdrcený12,29%
Šokovaný13,97%

Celkový počet hlasů: 179

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Michal JanekMichal Janek

Člen rady města Klatovy

Více

Miroslav RauchMiroslav Rauch

Starosta Hostouně

Více

Vladimír KrejčaVladimír Krejča

finanční poradce

Více

Na Lochotíně vznikla dvě nová místní sdružení ODS Bolevec a Košutka

Plzeň, 12.03.2018, aktualizováno 16:24 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

O dvě nová místní sdružení se rozrostlo Oblastní sdružení ODS Plzeň město. Nově vznikla na území Městského obvodu 1 místní sdružení Košutka a Bolevec. Až doposud existovalo na území obvodu s největším počtem obyvatel jen místní sdružení Lochotín.

„Na Oblastní radu ODS se obrátili členové, kteří založili dvě místní sdružení Košutka a Bolevec. Na oblastní radě jsme jejich žádost projednali a doporučili ke schválení výkonné radě, která má pravomoc k tomu, aby vznik nových místních sdružení schválila. To se také stalo na posledním jednání výkonné rady. Jediná změna pro až doposud jediné místní sdružení je, že kandidátka pro nadcházející komunální volby do obvodu Plzeň 1 se bude tvořit takzvaným společným sněmem všech tří místních sdružení,“ informoval předseda Oblastního sdružení ODS Plzeň město Jiří Šneberger.

Klíč pro sestavení společné kandidátky pro komunální volby bude na obvodu Plzeň 1 stejný, jako používá obvod Plzeň 3. „To znamená že by tam měl být stejný počet delegátů z každého místního sdružení, které se musí domluvit na jedné společné kandidátce,“ dodal Jiří Šneberger. Šéfem místního sdružení Košutka by měl být bývalý hejtman Plzeňského kraje Petr Zimmermann, zatímco v čele sdružení Bolevec by měl být Jan Husák. O vyjádření k aktuální situaci jsme požádali Jiřího Winkelhöfera, předsedu místního sdružení ODS Plzeň Lochotín. „Nevim, co bych k tomu komentoval, k tomu není co dodat,“ dodal Winkelhöfer.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (13 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Zpravodaj 14.03.2018 11:43, Reagovat

Mraze a Sivaka spojuje osoba Strunce. Sivak byl vymhatelem dluhu v jeho prooslulych ubytovnach. Navic pripad Mraze stale lezi u soudu. Zastupuje ho doktor Brazda, byvaly reditel mestske policie v Plzni, dnes zamestananec JUDr. Rosche v jeho advokatni kancelari, zvlastni? Dcera Brazdy zase pracuje na SUS kraje, zvlastni? Takze to “neprimo” ukazuje opet na Galerii na Slovanech, zvlastni?

ooooo 14.03.2018 12:27, Reagovat

Zpravodaji rádia JEREVAN! Sivákovo advokát se jmenuje JUDR.Kaše a je s Jurečkem v nadaci "PLZEŇ SOBĚ".JUDr.Brázda nikdy nebyl ředitelem městské policie! A okresní soud už rozsudek vydal.

San 15.03.2018 18:23, Reagovat

Brázda byl ředitelem městského ředitelství policie ČR, na Klatovské třídě.

Karel 14.03.2018 21:52, Reagovat

Klid Michalku, volby jsou daleko a ty jsi stejně v klinické smrti
Pozdravuj Babu v poli, pokud ještě nezdechla

Artur 15.03.2018 08:04, Reagovat

Ahoj Karle,copak argumenty už nemáš? Přecházíš na na střelbu na slepo, a hodí se někdo, kdo v Plzni může za všechno?

Otupělý 13.03.2018 21:25, Reagovat

To nám ODS založila krásná nová sdružení! Jedno vede Kamil Mašek, majitel firmy Sivres, podle registru smluv, nejúspěšnější firmy napojené na malé stavební zakázky, další je bývalý hejtman , co si nadělil stomilionovou dotaci na rozloučenou. Pěkná sebranka!

InfoLochotin 13.03.2018 17:16, Reagovat

Dulezite je taky poznamenat, ze členové OPATu Michalek a Uhlik jsou byvali clenove ODS. Takze akorat prevlekli kabaty, aby pan Michalek mohl nadalet cerpat z radnice a malovat vsechny projekty on sam. Centrum OPATu je samozrejme v Galerii na Slovanech, nahoda??? Je zajimave, ze na snidani do Galerii zavita obcas i sam pan hejtman... Dale je tam zamestnan p. Mraz, ano, je to ten clovek, ktery stat okradal na danich v kauze topnych oleju. No je to cekem povedena skupinka individualit.

Justice 14.03.2018 08:05, Reagovat

Pokud je známo, pan Mráz byl soudem osvobozen, na rozdíl od pana Siváka, kterému Jurečko posílal prachy za křivou výpověď.

Renata 14.03.2018 12:33, Reagovat

Galerie Slovany je obchoďák, tam chodí lidí.A na Lochotíně kmotr Jurečko přebral otěže. Nedělejte si lidi iluze, že to bude lepší. Josef Bernard je hejtman za kterého se nestydím!!!

Otas 14.03.2018 21:59, Reagovat

zlodějiny ve zdravotnictví přímo před očima paní radní Stárkové

Zdravotnictví v našem kraji se tuneluje protože už rok ho vesele rozkrádá člověk a skupina jeho lidí. Je to pan Kýhos, který je letitý dobrý kamarád hejtmana Bernarda a který nemá dobrou pověst. Je znám dík privatizaci společnosti Škoda Transportation a policejnímu vyšetřování téhle privatizace, kdy Kýhos a jeho lidi jsou spojování s vytunelováním Škody Transportation a s podvodama v této společnosti. Dosti výmluvné je že před rokem byl vyhozen ze společnosti Agel majitele a známého miliardáře Chrenka pro údajné dělání podvodů a okrádání této společnosti. Členkou Kýhosova gangu pracujícího nyní ve společnosti Nemocnice Plzeňského kraje a.s. je jeho blízká spolupracovnice a letitá milenka paní Tobiášová-Mattasová a do zlodějského týmu patří taky pan Filař. Do této zlodějské skupiny ze Škody Transportation patří taky samozřejmě náš hejtman Bernard, který všechno ví a kryje ale taky z toho má finanční profit.

Kýhos se do zdravotnictví na Plzeňsku uvedl předraženou analýzou rozvoje zdravotnictví v našem kraji. Zakázka na její vyhotovení byla zadána bez soutěže, její hodnota byla účelově proti pravidlům rozdělena na 2 x 390000 kč ale nakonec analýza stála přes 900000 kč. Zakázka proto byla provedena v rozporu se směrnicí kraje na zadávání zakázek, protože podle celkové hodnoty zakázky ji nešlo zadat napřímo z ruky a bez soutěže ale muselo se udělat poptávkové řízení se záznamem v EZAK. Zakázka je hodně předražená, čistě odborného textu je tam méně než 10 stran a její cenová hodnota podle obvyklých podmínek na trhu je maximálně třetinová než kraj celkem zaplatil. Na konci roku Kýhosova parta uskutečnila jiný předražený nákup když zase bez soutěže provedla zakázku na nová auta a nové vybavení kancelářských prostor a zázemí ve společnosti Nemocnice Plzeňského kraje a.s. Tuhle zlodějinu provedenou zase za provizi na tomto nákupu pro něho náš hejtman zametl pod koberec.

KTuwnK 13.03.2018 13:14, Reagovat

http://www.protiproud.cz/politika/3673-ods-dnes-jiz-cire-politicke-zoufalstvi-nepochopeni-casu-a-prostoru-je-cas-vymezit-se-vuci-cingischanovi-snatek-s-kavarnou-a-vsemi-devianty-sveta-ubohy-boj-proti-prizrakum-prijde-nekdy-restart-s-fialou-a-husami-ne.htm

LochoTa 12.03.2018 19:50, Reagovat

ODS se nejspíš konečně rozhodla rozhýbat dění na Lochotine. V případě vzniku nové buňky by konečně mohli být od koryta odstranění někteří lidé. Například p. Winklehofer, ředitel školy p. Strunce, ten u nějž si pan Strunc parkující svá auta. Možná se na Lochotine konečně blyskne na lepší časy, když nebude řízena z Galerie Slovany.

Karel 12.03.2018 19:42, Reagovat

Struncovci konečně přestanou po 20 letec vykrádat rozpočet UMO1.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.