Piráti otevřeli v Plzni poslaneckou kancelář a pirátské centrum, kde je možné zahrát si i hry

Piráti otevřeli v Plzni poslaneckou kancelář a pirátské centrum, kde je možné zahrát si i hry | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Ladislava KopalováLadislava Kopalová

sociální pracovnice, speciální pedagog – Domov pro seniory, vedoucí Letního dětského tábora

Více

Petr KrálPetr Král

Předseda MO SPOZ Rokycany, místopředseda KV SPOZ Plzeňského kraje

Více

Lenka ŠtrosováLenka Štrosová

Lékařka

Více

Piráti otevřeli v Plzni poslaneckou kancelář a pirátské centrum, kde je možné zahrát si i hry

Plzeň, 05.02.2018, aktualizováno 11:40 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Zcela nové prostory Plzeňského Pirátského centra a poslaneckou kancelář pirátského poslance za Plzeňský kraj Lukáše Bartoně v Plzni U Zvonu otevřel slavnostně předseda strany Ivan Bartoš s místopředsedkyní Magdalénou Daňkovou. Chybět samozřejmě nemohl ani místní poslanec Lukáš Bartoň, předseda místního sdružení Plzeň Pavel Šrámek a celá řada členů a sympatizantů. Po přestřižení pásky došlo i na rozkrajování slavnostního dortu a zaznělo i několik skladeb hraných na akordeon v podání předsedy strany Ivana Bartoše.

Zcela nové prostory Plzeňského Pirátského centra a poslaneckou kancelář pirátského poslance za Plzeňský kraj Lukáše Bartoně v Plzni U Zvonu otevřel slavnostně předseda strany Ivan Bartoš s místopředsedkyní Magdalénou Daňkovou. Chybět samozřejmě nemohl ani místní poslanec Lukáš Bartoň a předseda místního sdružení Plzeň Pavel Šrámek | Autor: PirátiZcela nové prostory Plzeňského Pirátského centra a poslaneckou kancelář pirátského poslance za Plzeňský kraj Lukáše Bartoně v Plzni U Zvonu otevřel slavnostně předseda strany Ivan Bartoš s místopředsedkyní Magdalénou Daňkovou. Chybět samozřejmě nemohl ani místní poslanec Lukáš Bartoň a předseda místního sdružení Plzeň Pavel Šrámek | Autor: Piráti

,,Centrum v Plzni má sloužit jako místo pro setkávání Pirátů s veřejností a má všestranné využití. Plánují se zde besedy, dny deskových her, přednášky zajímavých hostů, zasedání krajských schůzí, workshopy,” uvedl předseda MS Plzeň Pirátů Pavel Šrámek.

Kancelář bude otevřena pro veřejnost v poslaneckých týdnech, nebo v poslaneckém dni, což je každé pondělí. „Minimálně asistentka poslance, nebo já osobně zde budu přítomen. To samozřejmě platí i pro objednané schůzky. Vedlejší pirátské centrum bude otevřeno přes týden častěji. Zatím řešíme koordinátora, který bude mít centrum na starosti,“ řekl poslanec Lukáš Bartoň. Jak už bylo řečeno, centrum U Zvonu bude otevřeno pro veřejnost, bude mít i volnočasový charakter, kam si mohou lidé chodit popovídat a zahrát si třeba i hry. Je samozřejmě určeno i pro krajské schůze a pro schůze místního sdružení. Piráti plánují centrum i nadále vylepšovat a přizpůsobit ho aktuálním potřebám strany a krajského sdružení.

V současné době mají Piráti v Plzeňském kraji mají kolem 40 členů, větší množství sympatizantů a registrovaných příznivců. „Naše síla je více v těch registrovaných příznivcích, není třeba být členem Pirátů. Měli jsme po volbách větší zájem o členství. Řekli jsme, že budeme za členy přijímat lidi, se kterými se blíže seznámíme. Je pravda, že potom co jsme toto oznámili, tak po jedné až dvou schůzkách zájem trochu opadl. Nicméně máme tady některé lidi, kteří vytrvali a ty přijmeme za členy. Máme hodně zájemců o to, aby s námi byla navázána spolupráce v komunálních volbách. Krajské sdružení má na starosti aktuálně komunální volby v celém kraji mimo Plzeň město a mimo Tachovsko, kde jsou místní sdružení,“ vysvětlil Lukáš Bartoň.

Zatím se Piráti úplně nerozhodli, zda budou v regionu kandidovat sami, nebo s někým dalším na společné kandidátce. „Záleží na dohodách. Řekl bych, že tady v Plzni se to spíše jeví na to, že budeme kandidovat sami. Ještě jsme nenašli žádného koaličního partnera, který by nám vyhovoval. Obecně mohu říci, že není velká vůle jít do koalice s některou ze současných parlamentních stran,“ dodal poslanec Bartoň.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (8 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 06.02.2018 09:01, Reagovat

... dále je tam možno zakoupit drogy lehké i tvrdé a kdo bude mít "štěstí", může tam zdarma chytit i nějaký ten AIDS. Dále tam bude kasička na příspěvky na přivandrovalce, tak přijďte s pořádně naditou prkenicí. Söros už to pomalu nezvládá.... ty miliony odpadu, co Antifa-Piráti podporují

Porušování autorských práv 05.02.2018 18:04, Reagovat

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/pirati-definitivne-prohrali-souboj-s-legem_452604.html

Boj za islám 05.02.2018 17:59, Reagovat

http://www.stop-multikulti.cz/boj-za-stahovani-ale-i-za-islam-piratska-strana-zalozila-koalici-se-zelenymi/

Proč se dostali Piráti do Parlamentu 05.02.2018 17:42, Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

Velká duševní úroveň 05.02.2018 17:35, Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=gAUwKoUNDl4

wwtpA3 05.02.2018 17:19, Reagovat

Tohle si určitě pusťte ve 4:30 min. Dle tohoto zjevně velmi inteligentního a zřejmě i velmi sečtělého Piráta, už T.G.Masaryk říkal, že ne všechno na internetu musí být pravda!! To by nevymyslel ani jejich "slušný" a čtyřmi tituly ověnčený Drahoš! Prázdné nádoby chtějí dělat politiku! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/patri-babis-a-faltynek-do-rukou-policie-zprava-olafu-je-venku-41440?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

jura 05.02.2018 15:02, Reagovat

Propojení krajů s centrem Pirátů a Bukanýrů bude této strany konečná! Dojde nejen k názorovému rozkolu, ale i k vysátí stranické pokladny těmi, kteří do ní teď vstoupí s představou výtahu do politických výšin.

WLMYe4 05.02.2018 13:39, Reagovat

Takže Soros je už taky v Plzni, no to máme všichni velkou radost!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.