Staronovým šéfem pirátů v Plzeňském kraji se stal poslanec Lukáš Bartoň, Plzeň vede Pavel Šrámek

Staronovým šéfem pirátů v Plzeňském kraji se stal poslanec Lukáš Bartoň, Plzeň vede Pavel Šrámek | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,82%
Spokojený43,58%
Zklamaný22,35%
Zdrcený12,29%
Šokovaný13,97%

Celkový počet hlasů: 179

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Kateřina DonateKateřina Donate

učitelka na základní škole

Více

Josef JanůJosef Janů

jednatel ve společnosti radamayer

Více

Zdeněk MartínekZdeněk Martínek

Starosta Meclova

Více

Staronovým šéfem pirátů v Plzeňském kraji se stal poslanec Lukáš Bartoň, Plzeň vede Pavel Šrámek

Plzeň, 24.01.2018, aktualizováno 14:01 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Piráti v Plzeňském kraji i v Plzni volili nové vedení. Post předsedy Krajského sdružení České pirátské strany v Plzeňském kraji obhájil dosavadní předseda, poslanec Lukáš Bartoň. Jeho protikandidátem ve volbách byl místostarosta Stodu na Domažlicku Bohumil Koča. V krajském sdružení se volí předsednictvo pro funkční období 2018-2019. V současné době se elektronickou cestou volí ještě místopředsedové krajské organizace.

„Po výrazném úspěchu ve sněmovních volbách se k Pirátům hlásí příznivci po celém kraji s žádostí kandidovat za Piráty v následujících senátních a komunálních volbách. Piráti v letošních komunálkách postaví několik kandidátek po celém kraji. Naší silnou zbraní je nekompromisní protikorupční program a historie bez škraloupů. Nestojí za námi velcí sponzoři žijící z veřejných zakázek, nejsme podnikatelským záměrem a nejsme ani politickým projektem žádného oligarchy či milionáře sledující vlastní zájmy. Máme sílu a chuť bojovat za ideály liberální společnosti bez korupce na všech úrovních politiky, ” uvedl staronový krajský předseda Lukáš Bartoň.

Ve sněmovních volbách dostali Piráti v Plzeňském kraji deset procent hlasů voličů a stali se čtvrtou nejúspěšnější stranou v regionu. Strana má v kraji necelých 40 členů, ale celou řadu uchazečů o členství a registrovaných příznivců. Piráti by chtěli postavit kandidátky pro komunální volby v každém okresním městě a také v místech, kde mají aktivní členy a příznivce. Pirátská strana používá při svých volbách a hlasováních i elektronických metod, aby se mohli zúčastnit všichni členové strany. Do přímých voleb předsedů se tak zapojili všichni členové příslušného sdružení z pohodlí svého domova.

V obnoveném Místním sdružení Plzeň se také uskutečnila volba předsedy pro funkční období do podzimních komunálních voleb 2018. Předsedou se stal podnikatel Pavel Šrámek. Jeho protikandidátkou byla učitelka Magdaléna Daňková. Ta se následně stala místopředsedkyní sdružení. Dovolba dalších místopředsedů sdružení se také uskutečňuje elektronicky.

„Mým úkolem pro tento rok je sestavit pirátskou kandidátku a uspět v komunálních volbách v Plzni. Piráti v Plzni se dlouhodobě snaží uplatnit svůj dlouhodobý program. Proto už od ledna připravujeme naše členy na budoucí práci v zastupitelstvu. V harmonogramu mám pro naše Piráty plánovaná školení, které je připraví k odpovědnému a kvalitnímu výkonu budoucího mandátu, ” uvedl nový šéf plzeňských pirátů Pavel Šrámek.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (1 příspěvek)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 01.02.2018 10:41, Reagovat

Šrámek, Šrámek, není to ten synek toho mlíkaře Šrámka od Babiše...? Nejsem daleko od pravdy, že už trénuje krájet chléb a sypat sůl, aby mohl řádně po české tradici vítat na hranici přivandrovalce za hlasitého hulákání asistujícího meluzína. Víte vůbec hloupí a najívní voliči Pirátů, co jste si zvolili?

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.