Lídrem Hnutí ANO v Plzeňském kraji pro podzimní parlamentní volby se stala přespolní ministryně Karla Šlechtová

Lídrem Hnutí ANO v Plzeňském kraji pro podzimní parlamentní volby se stala přespolní ministryně Karla Šlechtová | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Pavel KašíkPavel Kašík

Logistik

Více

Petr MyslivecPetr Myslivec

Starosta města Bor

Více

Zdeněk HumlZdeněk Huml

zámečník

Více

Lídrem Hnutí ANO v Plzeňském kraji pro podzimní parlamentní volby se stala přespolní ministryně Karla Šlechtová

Plzeň, 29.04.2017, aktualizováno 02.05.2017 09:32 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Lídrem kandidátky Hnutí ANO v Plzeňském kraji pro podzimní parlamentní volby se stala na pátečním krajském sněmu v Plzni ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. A to i přesto, že s naším regionem nemá zhola nic společného. Za Šlechtovou se na kandidátce dále seřadili již místně příslušní politici, poslanci Jan Volný, Pavel Šrámek a Miloslava Rutová. Z pátého místa by měl kandidovat náměstek ministra zdravotnictví Kamal Farhan, který je místopředsedou oblastní organizace Plzeň - město.

Delegáti všech sedmi oblastních organizací ANO v Plzeňském kraji pověřili předsedu krajské organizace ANO Jana Volného, aby schválený návrh kandidátky předal vedení hnutí ANO. „Návrh považuji za nejlepší možné řešení. Vytvořili jsme vyvážený a velice erudovaný tým, který projde předvolebním obdobím pod vedením ministryně Šlechtové,” řekl po sněmu Jan Volný.

V průběhu dalšího jednání sněmu byl podle nových stanov Hnutí ANO zvolen 1. místopředseda krajské organizace ANO. Volbou prošel vítězně Roman Zarzycký, předseda oblasti Plzeň - město. „Chci se plně věnovat podpoře práce krajské organizace a být oporou předsedovi Volnému. Letos nekandiduji, chci se věnovat naší organizaci a již nyní hnutí v kraji dobře připravit pro komunální volby, které nás čekají v roce 2018. Mým cílem je volební úspěch nejen v Plzni, ale i v dalších významných městech našeho kraje,“ uvedl Roman Zarzycký.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (15 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 02.05.2017 13:14, Reagovat

Je vcelku šuma fuk odkud kdo je. Podstatné jsou proklamované plány, případně činy, měla li starna tu možnost se předvést. A ty u této strany jsou žalostné. Že vybrali víc na daních? Kam ty peníze dají? Na migrační politiku? KOukám, že na ministra zdravotnictví se pomalu a jistě dosazuje také zajímavá osobnost se zajímavým jménem. Hlupáci, žešte kroužkování, koblihy atd, stejně to prdlajs bude platné, pokud tenhle spolek vyhraje. Budoucnost je v národních stranách, příkladem je Francie, V. Británie a sílení národních stran bude jen posilovat. Alespoň u voličů s pudem sebezáchovy.

San 02.05.2017 22:58, Reagovat

Vosáku vzpamatuj se, to, že je kandidát z regionu, je věc nejdůležitější. Jak můžeš volit někoho, kdo o regionu nic neví (bez ohledu z jaké je strany), jak se ten dotyčný má prezentovat před voliči, když nezná jejich potřeby? Jak je pak může zastupovat např. v parlamentu? Nebo je to opravdu jen fraška? Nikdy nevolím někoho, kdo nezastupuje zájmy zdejších voličů. Zastupovat zájmy voličů znamená, znát region a lidi v něm.

Vosí Hnízdo 02.05.2017 13:06, Reagovat

Zatím se předvedli asi takto. Nahráli ČSSD v jejich záměru zavést registrační pokladny a zavedli bič na drobné podnikání EET. Zlikvidovali statisíce drobných živnostníků, kteří možná nepřiznali každou vydělanou korunu, ale od státu nic neškemrali a žili si vlastním životem. Nyní halt přišli s nataženou rukou na Pracák, protože jim nic jiného nezbývá. Pominu, že pan Babiš přišel k majetkům za velice zastřených okolností, ale zajímal bych se, jak chce tento záchytný spolek nespokojeného voliče řešit migranty, zvýhodňování cikánů, dovoz gastarbaiterů a podobné věci. Nikde se s tím nepochlubili a nezaznamenal jsem ani otevřenou podporu evropské naději - volbě francouzské prezidentky Marine Le Penové (dle toho se pozná, jak to kdo myslí). Voliči, dej si koblihu zadarmo a věř, že je to možná poslední kobliha. Po volbách se na koblihu, stejně jako na vepřové atd., uvalí tzv. nezdravá daň nebo se to rovnou zakáže. Vždyť muslimská jídla jsou přeci zdravější a musí se tady pro ty hordy, co čekají na roztahování se zde, musí vytvořit správná živná půda. Pak nastoupí stavění mešit (velice výhodný byznys pro naše developery) a povinné zahalování českých žen (aby se muslimanky necítili odlišně). Děkuji, nechci, raději budu volit stranu s národními a vlasteneckými zájmy, co myslí především na naše lidi.

Holub 02.05.2017 12:42, Reagovat

Jako snad až moc dlouholetý obyvatel centra našeho krajského městyse, tedy místní člověk na druhou, sdílím názor, že paní/pan Šlechtová skutečně nemá s naším regionem nic společného.
Ovšem koho si Anonisté zvolí v naší gubernii do čela je úplně a jen jejich věc.

Beneši, Beneši 01.05.2017 11:54, Reagovat

- poté co jste začal cenzurovat - nyní jste se přidal k plivačům na ANO. Normální, slušný, objektivní novinář by těžko mohl napsat, že Šlechtová s regionem "nemá nic společného".
Šest let tady studovala na univerzitě. To Vás Vaši sponzoři neinformovali?

Sheriff Wood / Banshie 04.05.2017 12:40, Reagovat

Šest let? Bakaláře absolvovala v Chebu. Ten také počítáte do Plzeňského kraje?

San 01.05.2017 12:33, Reagovat

Nejsem Beneš, ale to nic nemění na tom, že slečna Šlechtová není z našeho regionu. To, jestli zde studovala nic neznamená. Každý někde studoval. Kdyby zde žila, tak to už by bylo něco jiného. Jinak mě nijak nevadí, její názory respektuji.

Sane, Sane 02.05.2017 11:56, Reagovat

- když nejste Beneš, proč reagujete. Beneš napsal, že Šlechtová NEMÁ Z REGIONEM NIC SPOLEČNÉHO, nikoli, že zde nežije - podle mne Beneš lže, otázka je zda záměrně.

San 02.05.2017 22:44, Reagovat

Reaguju, protože jsem to psal já.

Karlos 02.05.2017 22:11, Reagovat

Lídr, který nežije v regionu a nezná tamější situaci je lídr k ničemu. Tohle mě nebaví a beru jako podraz na voliče i na ostatní zdejší politiky z ANO, kteří se zákonitě musí cítit hodně nasr... Ale na druhou stranu, jak už tady někdo napsal, i kdyby na plakát vedle Andreje dali místo poslance nebo ministryně houpacího koně, vyjde to nastejno. ANO je stranou jednou muže a stojí i padá s Andrejem. A s tím, že Šlechtová nemá s Plzeňským kraje nic společného naprosto souhlasím. To, že tady pár let studovala je fakt pro smích...

Kobliho 02.05.2017 12:42, Reagovat

Nevztekej se.

San 30.04.2017 17:41, Reagovat

Za region má kandidovat příslušník regionu. Tohle dělají všechny strany, aby dostaly do parlamentu co nejvíc Pražáků. Doufám ale, že funguje kroužkování.

Jirka 29.04.2017 13:57, Reagovat

Kdyby jim Andrej nařídil postavit do čela kandidátky koně, tak to splní. Poslušní Kašpárci!

Josef 04.05.2017 11:10, Reagovat

Tak jako v komunálních volbách, měl by mít kandidující v místě kde kandiduje , trvalé bydliště.
Až bude Šlechtová zvolena, vícekrát jí náš kraj zajímat nebude. To nemá ANO v kraji už nikoho jiného? To je smutné , Bureši. Taky u Vás jde jen o fleky. Chce to kroužkovat, aby cizinka Šlechtová nebyla zvolena.

XX 04.05.2017 20:01, Reagovat

Proč kroužkovat? Lístek pro ANO nemusíme dát vůbec. Ukazuje se čím dál větší špína kolem Babiše - teď např. nekalý politický boj pomocí novináře z Mf Dnes.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.