TOP 09 v Plzně má nové vedení, do čela organizace zvolili účastníci sněmu městského zastupitele Michala Vozobule

TOP 09 v Plzně má nové vedení, do čela organizace zvolili účastníci sněmu městského zastupitele Michala Vozobule | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Karel JakubecKarel Jakubec

Živnostník

Více

František WeinfurterFrantišek Weinfurter

majitel racionalizační agentury

Více

Renata ZoubkováRenata Zoubková

Více

TOP 09 v Plzně má nové vedení, do čela organizace zvolili účastníci sněmu městského zastupitele Michala Vozobule

Plzeň, 22.04.2017, aktualizováno 14:06 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Novým předsedou regionální organizace TOP 09 Plzeň se stal na sněmu Michal Vozobule. Místopředsedy regionální organizace byli zvoleni místostarosta městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Jan Fluxa a zastupitel městského obvodu Plzeň 4 Václav Lacyk. V regionálním výboru ještě usedne dalších osm členů: Ondřej Ženíšek, Ilona Jehličková, Radoslav Škarda, Petr Farník, Bohuslav Sobota, Jan Toman, Tomáš Trnka a Miloš Nový. Delegáti regionálního sněmu dále zvolili regionální revizní komisi a delegáty na krajský sněm, který se uskuteční 20. května v Plzni.

TOP 09 v Plzně má nové vedení, do čela organizace zvolili účastníci sněmu Michala Vozobule | Autor: TOP 09TOP 09 v Plzně má nové vedení, do čela organizace zvolili účastníci sněmu Michala Vozobule | Autor: TOP 09

Hned v následujícím roce čeká nového předsedu Michala Vozobule důležitý úkol, nabídnout voličům kvalitní kandidáty a uspět ve volbách do Zastupitelstva města Plzně i obvodních zastupitelstev. „Být předsedou regionální organizace TOP 09 v Plzni je pro mě výzvou. Mým cílem je dovést plzeňskou TOP 09 k úspěšným komunálním volbám. Chceme být i nadále stranou, která přináší nová témata a která se zasazuje o to, aby Plzeň byla moderním evropským městem,“ říká Michal Vozobule, který je v tomto volebním období zároveň předsedou zastupitelského klubu TOP 09 v Plzni.

Na plzeňské politické scéně se Michal Vozobule pohybuje především od roku 2010, kdy se stal zastupitelem města Plzně. V rámci městského zastupitelstva se věnuje zejména problematice kultury, je členem Kulturní komise Rady města Plzně, vzdělávání, regulace hazardu, veřejných zakázek a transparentnosti obecně. Od roku 2016 je také členem Výboru pro veřejné zakázky Zastupitelstva Plzeňského kraje. V roce 2010 byl zvolen do Zastupitelstva městského obvodu Plzeň 1, kde vykonával po celé volební období funkci předsedy kontrolního výboru. Od voleb 2014 je řadovým opozičním zastupitelem. Do TOP 09 vstoupil v červenci 2009, přičemž před tím nikdy nebyl členem žádné politické strany nebo hnutí. Je členem krajského předsednictva TOP 09.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (26 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 26.04.2017 23:04, Reagovat

Co zbyde panu Ženíškovi po zavedení registrace na tomto webu? Web má vcelku nízkou návštěvnost. Do registrace na tak bezvýznamném webu nikdo "z ulice" nepůjde. Zaregistrují se členové ODS, TOP 09, možná KDU-ČSL, ČSSD (jako povolená opozice) co to dostanou stranickým befelem a to se to pak bude diskutovat jedna báseň. To bude názorová plejáda jak diskuse o nesmrtelnosti chrousta či systémem "já na bráchu, brácha na mne", ostatně tento systém se léta osvědčuje při realizaci například státních zakázek. Jo, jo... to bude krása!

Vosí Hnízdo 25.04.2017 18:01, Reagovat

Kdo je trochu psycholog a dokáže odezírat povahové rysy z rysů obličeje, nechť se zahledí do tváří na fotografii. Z těch lidí jde strach, z tech lidí jde nebezpečí, z těch lidí jde vypočítavost, zrada a podlost. Jediné ty obličeje mají společné: Vlastní prospěch a hrabivost. Takové může volit opravdu jen zvrácená povaha.

Vosí Hnízdo 23.04.2017 18:40, Reagovat

Právě v těchto chvílích já a mnoho dalších slušných lidí drží palce Marine le Pen ve francouzských prezidentských volbách.

X 23.04.2017 14:43, Reagovat

Pane Benesi, tady ale nejde o cokoliv jiného než o to,ze pořad opakovaně mazete příspěvky,ze kterých je zřejmě, ze pan Jurečko překračuje v tomto městě cokoliv.
Vy nehájíte diskusi, ale kmotra.

Richard Beneš 24.04.2017 11:05, Reagovat

Jak už jsem napsal, mažou se pouze příspěvky obsahující vulgarismy. A rozhodně nebudeme tolerovat trolling, kdy si prostřednictvím našeho webu bude nějaký jiný web dělat vlastní reklamu na své vlastní články. Zvláště když nám z našich stránek drze ukradne naši fotografii, kterou pak bez uvedení autora publikuje pod svým materiálem (autora fotografie uvedli až po našem upozornění), což ale na věci stejně nic nemění. Diskusní příspěvky tohoto charakteru se prostě budou z diskuse mazat okamžitě bez ohledu na obsah. To, co se zde na webu děje posledních dvou týdnech se tady nedělo za celou pětiletou dobu existence. Nikdy se žádné jiné diskusní příspěvky nemazaly, pokud neobsahovaly sprostá slova. Pokud bude podobný trolling pokračovat, přistoupíme k razantnímu kroku, kdy budou mít možnost zapojovat se do diskuse pouze registrovaní a ověření čtenáři, jako je to běžné u většiny dalších webů.

Ondřej Ženíšek 25.04.2017 17:15, Reagovat

To už jste měli Richarde udělat dávno.Jste skoro jedni z posledních.

Vosí Hnízdo 25.04.2017 17:41, Reagovat

No, je vidět, že jste pěkný demokrat. A s těmito postoji máte ještě tu drzost usilovat o hlasy voličů? Proti gustu žádný dišputát, ale lístek s hlasem pro vaši stranu má jediné místo: Odpadní koš, mistře cenzore!

Ondřej Ženíšek 26.04.2017 00:03, Reagovat

Poprvé jsem porušil své pravidlo, že na anonymy nebudu reagovat. Můžete mi prosím vysvětlit, co má společného anonymní vyjadřování názorů (zvláště pokud obsahují vulgarismy) s demokracií? Vy se za své názory a svou identitu stydíte? Nebo Vám anonymita dodává kuráž, protože pod Vaším pravým jménem byste se neodvážil (nebo doufám, že styděl) daný příspěvěk zveřejnit?!

Vosí Hnízdo 26.04.2017 22:43, Reagovat

Ono při vyjadřování se o lidech Vaší ráce (nebo Jurečkovi ráce ap.) Ta anonymita je na místě. I u soudů se svědci svědčící proti kmotrům a mafiánům dávají do anonymity. Samozřejmě z pochopitelných důvodů, mnohdy jde i o život.

Vosí Hnízdo 26.04.2017 22:33, Reagovat

Anonymita značí určitou ochranu soukromí. Demokrat by to měl chápat, což ale Vy nejste. Lidem je podsouváno, aby na sebe prozradili co nejvíce a mnozí hlupáci tak i činí. Pak se diví, že je to třeba i zneužito. Původní myšlenka internetu byla otevřít právě anonymní pole, což Vy jako správný nedemokrat opět nechápete. Zřejmě byste rád po vzoru StB špicloval, hlídal, zneužíval a ve správný okamžik použil či zneužil získané údaje. A myslím si, že ty vulgarismy, byly li použity (příspěvky jsem nečetl) jsou mi daleko milejší, než vámi navrhované fízlování, blokování, registrování, cenzurování a hlídání. Máte pravdu, že to dělají všechna poplatná média, co se bojí pravdy. A možná byste se měl spíš zamyslet, proč na vaši stranu či na lidi typu Jurečka (ODS) lidé ští ty vulgarismy. Kdybyste dělali čistou politiku, lidé vás budou chválit a ne vám nadávat. Překvapuje mne, že už vás mají lidi po krk i na tomto webu, který je navštěvován převážně Vašimi příznivci a nohsledy. Gentleman nebo správný rétorik (což by politik měl být) unese i tu nadávku, možná ji dovede taktně odpálit. Buran, otevřhuba, nabob a zupák se uchyluje k zakazování. A reagovat na mne nemusíte, lidem Vaší ráce se vyhnu raději obloukem. Chápu, že sponzorujete tento web a TV ZAK, tak si halt diktujete z moci peněz. Zatím Vám to prochází, ale věřte, že žádný strom neroste do nebe...

Ondřej Ženíšek 09.05.2017 20:06, Reagovat

Vážený anonyme.
Rád na Vás zareaguji, přestože mě jen urážíte a podsouváte mi postoje, chování a názory, které jsou naprosto nepravdivé. K základu slušné komunikace podle mne patří to, že se ti dva diskutující pozdraví, představí a bez urážek diskutují. Nechápu, co to má společného s Vámi zmiňovaným "fízlování, blokování, registrování, cenzurování a hlídání". To je to, co jsem svými předcházejícími příspěvky chtěl říct. Jsem přesvědčen, že kdybychom spolu mluvili z očí do očí, tak byste si většinu urážek nedovolil. A to určitě ne z obavy ohrožení Vašeho soukromí či ze "strachu z kmotrů a mafiánů", ale čistě z lidského hlediska. Bylo by Vám trapně. V anonymitě se cítíte jako odvážný občan.
Jak jste přišel na to, že nejsem demokrat a že o Vás chci vědět co nejvíce a že bych chtěl Vaše údaje použít a zneužít!? Jen mi šlo o to, abych znal Vaše jméno, např. kvůli tomu, abych Vás mohl v diskuzi slušně oslovit.
Můžete mi napsat jeden konkrétní příklad toho, kdy jsme v Plzni dělali nečistou politiku?
Jak jste přišel na nesmysl, že sponzorujeme tento web?

XX 25.04.2017 21:39, Reagovat

S panem Ženíškem souhlasím, i když jsem voličem jiné strany. Zastávám názor, že diskuse má být k věci, tedy k danému článku. "Po ovoci poznáte je" - podle obsahu příspěvku poznáme úroveň pisatele.Opravdu nemám zájem číst vulgarity hlupáků.

Vosí Hnízdo 26.04.2017 22:48, Reagovat

Typnu si. ODS??

XX 27.04.2017 11:46, Reagovat

Špatně. Ale, proboha, přece při věcné diskusi by mělo jít o tříbení názorů k nějakému tématu. Jenže u mnohých jde jen o zesměšňování, nadávky, urážky,...

X 23.04.2017 10:26

Komentář byl odstraněn

X 23.04.2017 10:23

Komentář byl odstraněn

MrDacz 23.04.2017 09:26, Reagovat

Ať žije cenzura!!!
Hnus a ukázka stavu naší společnosti.
Zde se smí psát jen nazory co se hodí...

Noe 23.04.2017 13:42, Reagovat

Vymazání vulgárních výrazů není cenzura. Když někdo neumí vyjádřit názor slušným způsobem, nemá zde co dělat.

XX 24.04.2017 17:14, Reagovat

Naprostý souhlas. A to ještě byl pan Beneš v minulosti hodně tolerantní.

Richard Beneš 23.04.2017 11:43, Reagovat

Pokud považujete za cenzuru odstraňování komentářů obsahující vulgarismy, tak ano, tato forma cenzury tady bude, protože takové komentáře nesplňují pravidla slušné diskuse na tomto serveru, za kterou odpovídá vydavatel. Stejně se budou odstraňovat a také se odstraňují všechny komentáře, kde si dělá někdo reklamu na vlastní projekty, které nesouvisí s aktivitami tohoto serveru. Pokud to někteří jedinci nehodlají dodržovat, budou diskuse pod články uzavřeny. Tolik asi k cenzuře na tomto webu. S pozdravem Richard Beneš

X 23.04.2017 12:35

Komentář byl odstraněn

Kaf 23.04.2017 00:01, Reagovat

Začíná tu působit cenzura....jako za komančů... však si osud každého najde...

Vosí Hnízdo 26.04.2017 22:54, Reagovat

Myslím si, že komunističtí cenzoři byli sbor vídeňských slečínek, proti těm současným. Média jsou ovládána kapitálem a velkými politickými stranami. A lidi jako ovce zase skočí na špek či buřtguláš nebo koblihu. Zase letos skočí?

Richard Beneš 23.04.2017 11:41, Reagovat

Pokud považujete za cenzuru odstraňování komentářů obsahující vulgarismy, tak ano, tato forma cenzury tady bude, protože takové komentáře nesplňují pravidla slušné diskuse na tomto serveru, za kterou odpovídá vydavatel. Stejně se budou odstraňovat a také se odstraňují všechny komentáře, kde si dělá někdo reklamu na vlastní projekty, které nesouvisí s aktivitami tohoto serveru. Pokud to někteří jedinci nehodlají dodržovat, budou diskuse pod články uzavřeny. Tolik asi k cenzuře na tomto webu. S pozdravem Richard Beneš

Radim 22.04.2017 23:58, Reagovat

Pokud si zvolí někdo takové vemeno, tak to je nevolitelná strana.

Hana 22.04.2017 17:05, Reagovat

Nevolitelná stopka

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.