Plzeň se jako jediná česká metropole dostala mezi čtyřicítku nejlepších hokejových měst v Evropě

Plzeň se jako jediná česká metropole dostala mezi čtyřicítku nejlepších hokejových měst v Evropě | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Radek MrázRadek Mráz

Jednatel společnosti

Více

Jan SoulekJan Soulek

Starosta Bezdružic

Více

Lukáš FišerLukáš Fišer

Starosta Holoubkova

Více

Plzeň se jako jediná česká metropole dostala mezi čtyřicítku nejlepších hokejových měst v Evropě

Plzeň, 13.03.2017, aktualizováno 10:07 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Mezi 42 nejlepších evropských hokejových měst zařadila Plzeň kanadská cestování kancelář Flight Network, která má celosvětovou působnost. Plzeň se jako jediné české město dostala do společnosti takových hokejových bašt, jako jsou například Helsinky, Göteborg, Moskva nebo Zürich. Tým Flight Network strávil přípravou ankety měsíce. Zkoumal jednotlivé destinace z pohledu turismu a zapojil do ní mezinárodní hokejovou federaci i fanoušky. Cílem nebylo najít pouze taková města, která mají v současnosti nejlepší hokejové týmy, ale i místa, která nabízejí spoustu příležitostí pro fanoušky i ve dnech, kdy se zrovna nehraje.

Tiskovou zprávu Flight Network převzala řada médií. Huffington Post například píše: „Plzeň je nejen město s bohatou hokejovou a pivní historií. Je známé jako rodiště piv typu Pils. Můžete si být jisti, že zápasy místního HC Plzeň budete moci sledovat s půllitrem v ruce. Nicméně Plzeň není jenom o pivu a jedněch z nejnadšenějších fanoušků v Česku. Historickému městu byl v roce 2015 udělen titul Evropského hlavního města kultury. Historické budovy, krásné sady a nespočetná muzea dělají z Plzně ideální destinaci pro hokejové nadšence i „obyčejné“ cestovatele.“

Při vyhodnocování ankety spolupracoval team Flight Network s organizací Plzeň – TURISMUS. Ta je vedle aktivní spolupráce s cestovními kancelářemi v kontaktu také se zahraničními novináři, pro které pravidelně pořádá press tripy. „Infocesty pro novináře pořádáme také ve spolupráci s agenturou CzechTourism. Podle ankety, kterou mezi účastníky press tripů CzechTourism uspořádal, patří Plzeň spolu s Brnem, Českým Krumlovem a Kroměříží mezi nejoblíbenější městské destinace. V poslední době se podařilo například i to, že Plzeň byla hlavní hvězdou oblíbeného cestovatelského pořadu I Walker odvysílaného na Taiwanu během oslav čínského nového roku, což nám zajistilo skvělou sledovanost na jednom z nejrychleji rostoucích zdrojových trhů,“ uzavírá první náměstek primátora Martin Baxa (ODS).

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Doporučujeme také


Diskuse (10 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 13.03.2017 14:33, Reagovat

Zlevní a zkvalitní to jídlo, zlevní to nájmy, služby a komodity? Dá to lidem důstojnou a důstojně placenou práci? Udělá to ve městě pořádek od cikánů a gastarbaiterů? Že ne? TAK JE MI TO ÚPLNĚ ŠUMA FUK. Asi tak!

Noe 14.03.2017 11:07, Reagovat

Vosáku, jsi zabedněnec z 19. století. Patriotismus, hrdost, sportovní a kulturní vyžití ti zřejmě nic neříká. Jen negace a zase negace. Už jsi někdy něco (někoho) pochválil? Zakomplexovanost ti zatemnila mozek. Setkání s tebou, zřejmě každého poznamená na dlouhou dobu.

Vosí Hnízdo 14.03.2017 12:00, Reagovat

Patriotismus si umím představit jinak. Národní hrdostí a vztahem k národním hodnotám, odpor proti narušování těchto hodnot jako je havlistické zaprodávání země a majetku všech občanů, válčení za cizí zájmy, multikultura, atd. A co se týče sportu, toho českého a zkorumpovaného, úplatného sportu, kde se točí ohromný byznys, TO TEDY OPRAVDU NE!! Tady není být na co hrdý a čím se pyšnit. A až bude koho a za co pochválit, rád tak učiním. Já za to nemohu, že v Absurdistánu není koho a za co chválit. A k tupcům tvé ráce, co stádo-sluníčkově chválí každou blbost a chychotají se nad každým nesmyslem jak chovanci z Bohnic se určitě přidávat nebudu.

Volič 14.03.2017 12:56, Reagovat

Tak co tady mezi námi zabedněnci pořád děláš, když je to tady tak špatný? Planeta je velká, můžeš si najít kus země, který se ti bude líbit :)

Vosí Hnízdo 14.03.2017 13:30, Reagovat

A jestli seš sám zabedněnec, jak ses vyjímečně správně, a asi ve slabé chvilce prozření zařadil, tak nenazývej dle hesla, "každý vandrák soudí podle sebe", jiné. A pakuj se do Tibetu. Z USA už by tě teď, co tam není ušatec, asi hnali šupem. Tam teď takové nepotřebují.

Vosí Hnízdo 14.03.2017 13:24, Reagovat

Myslím si, že by táhnout měli parazité tvé ráce, co chválí Havla, milují Tibet a mají rádi každé svinstvo, co se tady děje. Třeba zrovna do toho Tibetu. Asi tak!!

Volič 14.03.2017 16:10, Reagovat

Ty tady celou dobu tvrdíš, jací jsou tady zabedněnci. A jejich pořád víc než lidí jako ty. Možná si mazej ty někam jinam. Já jsem spokojenej. Neparazituju, nezaměstnávám nikoho, podnikám.
V USA jsem byl v loňském roce na dovolené na Floridě, nikdo mě nehnal. Nicméně státy mě tolik neuchvátili, díky za doporučení Tibetu - tam jsem ještě nebyl. A Václava Havla chválí po celém světě, nebýt jeho a dalších pořád nám budou vládnout nímandi a kokoti jako si ty :)

Vosí Hnízdo 15.03.2017 16:28, Reagovat

Ty toho zabedněnce opravdu a vážně nezapře. Jestli vlastizrádce a zločince Havla někde chválí, tak jen proto, že jim zaprodal naši vlast a její hodnoty. To se rozumí, že ho nebudou pomlouvat. A jestli věříš vážně tomu, že za změnami u nás (též na Východě) mohl kulisák a pivovarský nádeník, notorický ožrala, slaboch a vlastizrádce Havel, tak ten nýmand a kokot jsi tak akorát ty. A nemáš k těm nýmandům o kterých píšeš, např. k StB nějak blízko, když pořád někoho někam vyháníš? Ono jich dost, zejména z Lorencovo a Hegenbartovo větve, co podporovala veksláky a všlijaké podsvětí a polosvět převléklo kabáty a přes noc se z nich stali "kapitalisté a ooohromní demokrati". JO, jak to zpíval Karel Kryl,... "ti co vás léta týrali, vás vyhazují z práce..." Asi tak, mistře!!

Volič 16.03.2017 10:16, Reagovat

Běž se léčit. Kecat na sociálních sítích a v diskuzích umí každej, ale něco skutečně dělat neumíš. #trapnost.

A že zrovna ty připomínáš Kryla. Možná si vzpomeň spíš na Bratříčku zavírej vrátka nebo Píseň neznámého vojína či Morituri te Salutant. Karel Kryl byl silný antikomunista!

Vosí Hnízdo 16.03.2017 12:23, Reagovat

O Krylovi rozhodně nelze mluvit jako o antikomunistovi. Měl výhrady k některým věcem (ty se tváří v tvář dnešním negativám jeví jako selanka), asi jako většina, ale daleko větší výhrady měl k marasmu, který se udál po disidentsko-vekslácko zednářském puči v 89 roce. Osobně jsem se s ním dokonce několikrát sešel, mám od něj fotku mne věnovanou s podpisem a v otázce bývalého a nového režimu, za toho stavu a marasmu, co tady byl (a je) se v té době více přikláněl k režimu bývalému. Byl to rebel, měl zajímavou povahu a mocným vzešlým z podsvětí a polosvěta byl nepohodlný. Nebyl to takový poskok jako Hutka nebo Nohavica. Proto ho vyšachovali ze hry. Podstatu protestsongů proti vstupu vojsk VS chápal jen okrajově a emocionálně, jako ostatně většina zde žijících a nezasvěcených lidí do převážně tajných vojenských záležitostí. Vstup iniciovalo daleko více indícií, než jen nějaké pokusy o reformu tehdejší strany. Vstupu předcházala tajná jednání SSSR s USA, kde nás nakonec USA hodily přes palubu a dohodly se na sféře vlivu. Je to na dlouhou diskusi, ale napíšu to teď jen stručně. Kdyby sem nepřijela vojska VS, vnikla by sem vojska NATO, co se šikovala na uzemí západního Německa. A pokud by nedošlo k dohodám, byla 3. světová válka na spadnutí. Takže ještě, že to tak dopadlo, jak to dopadlo. A že to pod taktovkou NATO je daleko horší, než když jsme byli ve VS snad nemusím zdůrazňovat. VS nás alespoň nezavlekla do žádného konfliktu za cizí velmocenské zájmy. Takže ta tzv. okupace vlastně pomohla dobré věci. Že jsme tady mohli ještě 21 let v klidu a míru. Však se také v té době narodilo nejvíce dětí v celých dějinách země. A jak je známo, děti se rodí v dobré době, kdy ti, co je počnou mají jistotu, že se jejich potomkům bude dobře dařit. To se o dnešní době říci nedá.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.