Plzeň investuje milion korun do propagace města se zaměřením na zahraniční návštěvníky

Plzeň investuje milion korun do propagace města se zaměřením na zahraniční návštěvníky | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Andrea MálišováAndrea Málišová

Účetní

Více

Radek HaladaRadek Halada

finanční poradce, rybář

Více

Miloslav ZemanMiloslav Zeman

lídr ANO 2011

Více

Plzeň investuje milion korun do propagace města se zaměřením na zahraniční návštěvníky

Plzeň, 10.02.2017, aktualizováno 11:08 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Vyhlášení Dotačního programu pro prezentaci města Plzně a cestovní ruch v roce 2017 schválila ve čtvrtek rada města. Záměrem je podpora takových projektů, které zvýší atraktivitu města pro různé cílové skupiny návštěvníků. Projekty by měly naplňovat kritéria tematických okruhů stanovených magistrátním odborem prezentace a marketingu. První okruh se týká zkvalitnění služeb pro zahraniční návštěvníky, druhý se zaměří na projekty nadregionálního charakteru. Na dotace má město, stejně jako v roce 2016, k dispozici jeden milion korun, přičemž maximální výše dotace v jednotlivém případě může být 180 tisíc korun.

„V rámci zkvalitnění služeb pro zahraniční návštěvníky se město zaměří na aktivity, které se budou týkat především rozšíření, doplnění a celkového zkvalitnění nynější turistické nabídky. Jedná se například o překlady popisků v expozicích, prezentace nabídky v cizích jazycích, cizojazyčné mutace webových prezentací a propagačních i audiovizuálních materiálů,“ vyjmenoval první náměstek primátora Martin Baxa (ODS).

Projekty nadregionálního charakteru: Podpora v rámci nadregionálních projektů by měla směřovat k aktivitám, které mají potenciál stát se významnými a zároveň stěžejními akcemi v místě, avšak nesmí chybět důraze na nadregionální přesah. V tomto případě jde o projekty kulturního, sportovního i společenského významu, dále o aktivity s prokazatelnou atraktivitou i pro mimoplzeňské návštěvníky a o projekty, o nichž se bude pozitivně bude psát i v mimoplzeňských médiích, zejména pak v těch celostátních a zahraničních.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (3 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:46, Reagovat

Noclech nechtť je propagován z luxusu gastarbeiter ubytoven Ludmily Ester Eržiky Ledecké

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:42, Reagovat

A pokud i tuto anabázi překonají, jistě nepohrdou velevážení turisté setkáním s feťáky před hlavním nádražím. Tak jistě schytají popíchání infikovanou stříkačkou od pervitinu a budou li mít chuť na nějakou další tůru, můžou pokračovat ve vejletu s některým z autobusů na Balkán s odjíždějícími gastarbeitery.

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:38, Reagovat

Osobně bych se zaměřil na noční procházky Americkou třídou s akční zastávkou v gastarbeiter baru Finish. Či odpolední dýchánek na Husově náměstíčku v parku s místními cikány. Peníze nechť si zahraniční turisté připraví dobrovolně. Předejdou násilnému vydobytí těchto peněz a exkurzi na oddělení ARO či patologie místní Fakultní nemocnice. Přežijí li to bez vážnějších následků, dále doporučuji dostaveníčko na Domažlické. Budou li mít štěstí, bude se před nimi producírovat jen nahatý onanista, v horším případě to však odskáčí kapavkou či AIDS od cikánských kněžek lásky. A na takovou propagaci je stejně milion málo. To by chtělo propagaci za všechny prachy. Asi tak!!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.