Dům hrůzy v Jateční ulici opustí poslední nájemníci, potom objekt ustoupí novému průtahu silnice I/20

Dům hrůzy v Jateční ulici opustí poslední nájemníci, potom objekt ustoupí novému průtahu silnice I/20 | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Jaroslav RehákJaroslav Rehák

Zastupitel PK, zastupitel MZ Klatovy – člen kontrolního výboru, člen dozorčí rady Správy nemovitostí

Více

Kryštof KuželkaKryštof Kuželka

Programátor

Více

Václav DušekVáclav Dušek

krajský místopředseda

Více

Dům hrůzy v Jateční ulici opustí poslední nájemníci, potom objekt ustoupí novému průtahu silnice I/20

Plzeň, 09.02.2017, aktualizováno 15:41 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Z důvodu plánované výstavby dopravního koridoru a průtahu silnice I/20 musí město Plzeň uvolnit a vyklidit domy v Jateční ulici. O střechu nad hlavou se zbylí nájemníci nechvalně proslulých pavlačových domů pro méně přizpůsobivé občany na adrese Jateční 1, Jateční 3 a Doubravecká 8 obávat nemusí. Město jim zajistí náhradní byty. Novináře o tom informoval radní pro správu městských nemovitostí David Šlouf (ODS).

Nechvalně proslulý dům hrůzy v Jateční ulici opustí poslední nájemníci a pak půjde objekt k zemi | Autor: Televize ZAKNechvalně proslulý dům hrůzy v Jateční ulici opustí poslední nájemníci a pak půjde objekt k zemi | Autor: Televize ZAK

„Zajištění náhradního bydlení se týká celkem 13 nájemců, jde o devět bytů v domě Jateční 1 a o čtyři byty v domě Jateční 3 – Doubravecká 8,“ uvedl radní David Šlouf. Objekty se musí vyklidit proto, že v budoucnu by stály v cestě nové stavbě. „Zajišťovat provoz domů pro zbývající nájemníky se ukazuje již jako neefektivní. Podobně město kvůli stavbě v minulosti již vyklidilo také domy na adrese Duchcovská 1, 3, 5, 7. Toto je poslední etapa. Po její realizaci už bude tato lokalita bez nájemníků,“ doplnil David Šlouf.

Připravovaná stavba bude součástí takzvaného Východního okruhu. Budoucí komunikace I/20 povede podél železniční trati od zastávky Bílá Hora, respektive od nového mostu na Jateční třídě, dále podél železniční trati pod Mikulkou a bude zaústěna do křižovatky Studentská – Plaská.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (25 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Josef 17.02.2017 07:53, Reagovat

Vosák a KAB měli v tom domě své příbuzné. Proto tolik jejich pláče.

Klekipetr 14.02.2017 09:33, Reagovat

To je docela veselé, jak zde KAB řeší hodnotu lokality. Co by tam chtěl? Park? nebo divadlo? Tohle je prostě průmyslová zona - teplárna, čovka, haly a markety. To je všude. Taže sem se průtah prostě hodí. Byty zde nikdy nebudou a ten pavlačák se obávám bude stará zátěž, neboť je podle mého prochcaný skrz naskrz.Až ho budeou bourat, tak odtud bude odbíhat stovky krys a potkanů. Dalši ruina, která by tohle zasloužila je bývalé kino Hvězda, kde to smrdí jak na záchodcích a bývalé lázně jsou řekl bych taky solidní torzo. Místo těchto staveb by mohlo už dávno stát něco hodnotného, místo toho jsou tam cítit jen chcanky.

MrDacz 12.02.2017 22:23, Reagovat

Vosímu Hnízdu zboří barák a Kab z toho je smutnej.
Jeden za 18 a druhý za 20 bez dvou.
Je to legrace co se to tu děje!

jestli to není jinak 13.02.2017 12:36, Reagovat

- čím dál více si myslím, že vosíhnízdo a kab jsou dva nicky téže osoby - alespoň názory mají blízké

MrDacz 13.02.2017 13:11, Reagovat

Jojo, vypada to tak!!!
Kazdopadne ani jeden to nema v hlave moc srovnany, porad melou jen jedno a to same. V podstate samy chujoviny.

Vosí Hnízdo 10.02.2017 07:29, Reagovat

Opět se rozšíří řady plzeňských bezdomovců, důsledek kapitalistického neřádu a zvůle. Další třešínka na dortu, vážení!!!!! Policie již nebude smět udělit \\\"Zákaz pobytu\\\". Toť nový zákon z pera současných mocných. Tak jen to volte dál. Budou se tady množit ožralí a nafetovaní gastarbeiteři spolu s našimi cikánskými gangy a jiní další gauneři. Kdo ochrání slušné lidi? Za výtržnosti, opilecké a feťácké excesy, obtěžování, ohrožování nákazou smí orgány lumpovi dát pouze pokutu, které se tak maximálně vysměje, protože nic nemá a nikdo si na něm nic nevezme. Policajt nemůže vagabunda ani vzít za flígr a vyvézt ho za město do lesa. To je porušování lidských práv. Nově už mu nemůže ani zakázat pobyt. A natož ho přetáhnout pendrekem aby se mu rozsvítilo. To kdyby viděl nějaký tibetista nebo sluníčkář, to by byl pěknej průser. To je dle havlistů, sluníček, kavárníků, tibetistů a jiné podobné verbeže také porušování lidských práv. Kdo udělá pořádek, kdo nás zbaví parazitů? Jedno vím jistě. Babišovci, socani ani nikdo z tzv. velkých stran to nebude. Svět se pomalu a jistě ubírá k nacionalismu (nacionalismus = vztah k národu, to pro ty, co by si to pletli s nacismem za Velkoněmecké Říše se kterou samozřejmě nemá nic společného) a zde je naděje na obnovu pořádku a národní svrchovanosti (Le Penová, Trump, Hofer atd). Co dokázala současná vláda? Uvědomuje si to vůbec tupý volič, co dává Babišovi 30%? Zmrvit, zmrvit úplně vše. Fakt horší než ta ODS. Zmrvit drobné podnikání. Drobný živnostník možná nepřiznal vše co měl, ale žil si svým životem a na nikom nic nechtěl. Dneska se postaví do fronty na pracáku. Zmrvit bezpečnost. Zmrvit zákony, zmrvit státní suverenitu a ještě více zmrvit lidské charaktery než už byly zmrveny. Vážení, teď si teprve užijete udávání, že budete ještě s láskou vzpomínat na komunistické tzv. konfidenty STB. To budete čubrnět! Za socialismu před 89 rokem možná nebyly denně na pultech banány a pomeranče, ale byl pořádek, lidi měli své jistoty na práci, nemoc i stáří. Tohle všechno havlisti zničili a nějací gauneři po tom syčákovi ještě pojmenovávají letiště či mu staví lavičky. Zapamatujme si takové, protože věřím, že nebude trvat dlouho a tenhle poskocký výkvět budeme soudit před lidovým soudem.

Volič 11.02.2017 23:52, Reagovat

Ano, za minulého režimu měli lidi jistotu toho, že budou mít v životě hovno. A když něco měli, tak nějakej debilní estebák nebo udavač to na daného člověka všechno napráskal. Ano, to už jsme tady měli. A ty Vosáku zase šířít jen paniku. Stejně jako LePenová, Okamuka, dementní Veleba a jim podobní.

Vosí Hnízdo 12.02.2017 14:03, Reagovat

Napsal jsem že odkazuji na 2 písně, ale tato je o Plzni, tak také stojí za poslech, Kapela ORTEL, Zlatý slavík:

https://www.youtube.com/watch?v=SADE5B_6iZo#t=34.852721

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:28, Reagovat

Jestli to \\\"hovno\\\" značí jistoty pro všechny na nemoc a stáří, jistoty, že neskončím pod mostem, tak musíš mít mistře nějaké pokřivené hodnoty k tomu tvému pokřivenému charakteru. A ti estébáci kamaráde proti těm dnešním fízlům byl sbor víděňských slečínek. Ale proti gustu žádný dišputát. Asi tak!!

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:28, Reagovat

Šířím paniku? OK! MOžná by ses měl projít noční Plzní, doporučuji takové lokality jako třeba Americká třída, Husova ulice, Domažlická ap. Dopadneš li bez újmy, mluv o štěstí. Možná máš štěstí, že v okolí svého obydlí nemáš ubytovnu gastarbeiterů nebo cigoše. Tak si toho vážně važ, ale věř, že každý takové štěstí nemá!!! Cigoši, gastarbeiteři, to je realita a množí se to jako krysy. A jen díky zdravému rozumu a protestům normálních lidí tady ještě nemáme 1,5 milionu muslimských vetřelců jako třeba v sousedním Německu. Zajeď si dneska do Mnichova, doporučuji po setmění třeba okolí Hauptbahnofu. To uvidíš tu \\\"PANIKU\\\", mistře!!!!

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:12, Reagovat

A pro probrání Voliči speciálně pro tebe odkazy na písně plzeňské kapely ORTEL, aby se ti rozsvítilo. Moc v to ale nedoufám.

https://www.youtube.com/watch?v=bi448xbDrVo

https://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:04, Reagovat

Sluníčkář, havlista, kavárník a tibetista nám tady zase upšoukl pár mouder \\\"hight\\\" kvality. Kolik už máš doma Voliči v obejváku přilezlíků a vetřelců Made in Islam? Mne se strašně líbí, jak ti rádoby \\\"intelektuálové\\\" schvalují destrukci Evropy a jak obhajují multi-kulti zrůdnosti. Takové jako ty jistě nepohorší přičmoudlec v růžovém tričku na letáku, jak vystřižený z Prague Pride. Nedivím se. Nás ostatní, normálně orientované, ctící tradiční hodnoty však ano. A proto fandíme i třeba takovým dámám, jako je Le Penová....

Voli 12.02.2017 20:40, Reagovat

Vůbec nevíš o čem mluvíš. Meleš hovna, jinak to slušně říct nelze. Nic z toho co píšeš se v Plzni neděje, Plzeň je bezpečné město. Dál si poslouchej Ortel a všechny ty Okamury a Veleby.

hubič hmyzu 10.02.2017 13:26, Reagovat

Komouši to spasí___ ty chytrolíne :-)))

P.S. pomerančů bylo dost, akorát je nešlo žrát, ale lítalo to dál než krikeťák

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:42, Reagovat

Dnešní \"komouši\" to nespasí. Jejich vedení je s tímto hnojem spřaženo a těch pás skalních to opravdu nespasí. V tom souhlas.

to čumím 10.02.2017 13:35, Reagovat

bolševik se zastává drobného podnikání. Oni ale ještě žijí děti drobných podnikatelů, kterým jste zkupvili život soudruhu.

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:48, Reagovat

MOžná by nám tady o tom měli povyprávět, nicméně vím o žijících, kterým život \"zkurvil\" kapitalismus. A vím také o mnohých zasebevražděných, ač se úmyslně statistika o takových sebevraždách nevede. A teď čubrň na drát vejre!!!

San 10.02.2017 11:44, Reagovat

Nechápu, co mají tyhle tlachy společného s tím, že se zboří dům, který hyzdí Jateční ulici a kde nikdo nebydlí. Bývali zde nepřizpůsobiví a také to podle toho vypadalo. Policie zde bývala častým návštěvníkem.

KAB 10.02.2017 13:55, Reagovat

Příspěvek VH jsem nečetl a nemám to v úmyslu, ale tuhle část města by to chtělo spíš oživit než umrtvit úplně - jsou tam autobazary, teplárna, pár firem a dál tu chcíp pes, přitom je to jinak hezké místo, kousek od dopravního uzlu (k dráze tam brzy budou i busy, kousek na výpadovku). Když k tomu připočtu obludný Hornbach, tak se z toho stává vybydlená zóna, něco jako Borská pole.

Nevím zda někdy bude postaven ten okruh, zatím jsem četl jen o různých protestech, ale o výstavbě nic, takže to takhle taky může být desítky let. Možnáá by to taky chtělo dořešit tu černou stavbu na druhé straně mostu, další mrtvý prostor. Celé mi to připadá takové rozkouskované a nekoncepční, bez vize, jak to má vypadat za 10, 20 nebo 50 let.

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:10, Reagovat

Pionýre, rozkouskovaný a nekoncepční brouku Pytlíku, ještě nějaké moudro, prosím.....

PODEJTE SI RUCE 11.02.2017 13:52, Reagovat

- od toho vosáka se lišíte jenom nickem

- o stavbě průtahu toho bylo napsáno dost - dokonce i na tomto webu - včetně fotek.

- jak bude Plzeň vypadat za 10-20--50 let si gramotný uživatel netu najde v územním plánu .

- a mimochodem Jateční, kterou chcete \"oživit\" je záplavová zóna.

Gauner 14.02.2017 09:29, Reagovat

Zaměstnanec magistrátu?

Vosí Hnízdo 12.02.2017 05:04, Reagovat

Putin, prezident Ruské federace, který může za všechno negativno co na světě je, i za to, že před 14 dny sousedka uklouzla ožralá na náledí a zlomila si haxnu a na třikrát kontík povídal, že KAB si čte mé příspěvky dokonce každý večer před spaním. Jinak, že prý neusne, tak ať tady nekecá.....

Vosí Hnízdo 12.02.2017 04:52, Reagovat

Chudák KAB. Tak poskocky a rádoby ktiticky se tady projevuje a ještě je srovnáván se mnou. Ten to schytal, vyvařenec podpantofelný. A to veřím, že zapře, že ani Babičku a mé příspěvky nečetl....

KAB 12.02.2017 16:23, Reagovat

Koukám že se tu sešlo několik zamindrákovaných frustrátů, kteří si nevědí rady se svými mindráky a tak to zkouší urážkami v anonymní diskuzi a ono to taky nefunguje :) V mém věku už jsem se setkal s tolika ubožáky, že vy dva (či jeden) už mě rozhodně nemůžete překvapit.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.