Na prezidenta Miloše Zemana čekala v Konstantinových Lázních kytice růží od tajemné ženy, se kterou přišel v 17 o panictví

Na prezidenta Miloše Zemana čekala v Konstantinových Lázních kytice růží od tajemné ženy, se kterou přišel v 17 o panictví | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Karel NaxeraKarel Naxera

Starosta města Přeštice

Více

František ČurkaFrantišek Čurka

Starosta obce Halže

Více

Petr SuchýPetr Suchý

Člen krajského předsednictva TOP09

Více

Na prezidenta Miloše Zemana čekala v Konstantinových Lázních kytice růží od tajemné ženy, se kterou přišel v 17 o panictví

Konstantinovy Lázně, 25.01.2017, aktualizováno 19:59 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

To, na co všichni s napětím čekali se stalo skutečností a tato skutečnost navíc předčila veškerá očekávání. Řeč je o návštěvě prezidenta Miloše Zemana který ve středu zavítal do Konstantinových Lázních. Všichni se těšili na to, zda stejně jako při své první návštěvě do Plzeňského kraje opráší prezident přímo na místě činu své dávné vzpomínky na okamžik, kdy právě v Konstantinových Lázních přišel v sedmnácti o panictví. Prezident samozřejmě nezklamal. Překvapila však tajemná žena, která tehdy z prezidenta udělala skutečného muže. Na závěr setkání s občany Konstantinových Lázní totiž od ní Miloš Zeman dostal zprostředkovaně kytici růží.

V nepřítomnosti první dámy se Miloš Zeman neudržel a zavedl řeč na očekávané téma ze svých mladých let. „Tří týdny jsem si tu tehdy léčil srdeční vadu, která se jmenovala systolický šelest. Díky Bohu i díky Konstantinovým Lázním jsem si ji vyléčil a jsou vzpomínky, na které opravdu nelze zapomenout, protože dobře víte, že v životě je vždycky něco poprvé,“ pronesl s lišáckým úsměvem prezident. Dodal, že celá záležitost se tehdy odehrála v penzionu Jitřenka. A zřejmě i proto v tomto penzionu symbolicky poobědval svíčkovou omáčku s knedlíky. „Chci si uchovat vzpomínku na mládí, možná, že už nežije, ví Bůh, ale kdyby žila a já ji viděl po těch, tak ta vzpomínka by vybledla a byla by přehlušena tím originálem,“ dodal Zeman.

Když se na závěr setkání s občany tradičně vzájemně předávaly dary, odběhl na okamžik starosta města Karel Týzl a vrátil se s pugétem červených růží. „Zanechala vám je tady žena, abyste na ni po těch letech nezapomněl,“ prohlásil starosta, když překvapenému Zemanovi kytici předával. Totožnost záhadné ženy zůstává tedy i nadále tajemstvím. Místní jsou přesvědčeni o tom, že se nejedná o obyvatelku Konstantinových Lázní.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (15 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

EE4596 27.01.2017 19:15, Reagovat

pokud to berete jako útržky - je mi Vás líto
- poznámky pouze tři
1 - soud o Srpovi neřekl nic jiného, než jeho vázací akt se zachoval pouze elektronicky - a toto nebral soud jako důkaz
2 - Mynář se ve své funkci seznamuje s materiál stupně tajné a vyšší, takže prověrku potřebuje
3 - kunda sem kunda tam jako vulgaritu neberete?

KAB 28.01.2017 05:41, Reagovat

Je mi až trapné řešit prkotiny, tak ode mě už poslední reakce k tomuto článku:

- o nějakém Srpovi jsem slyšel tento týden poprvé, nezajímá mě, vím jen to že byl soudem očištěn z jakéhosi křivého obvinění (jelikož bylo zamítnuto, nezkoumám jakého, je to už irelevantní) a hlavně je třeba říct, že něco jako Etická komise ČR je už z principu něco obskurního a rozhodně bychom takovou hovadinu neměli platit

- jelikož sám jsem si prověrkou úspěšně prošel, vím že Mynář se nemůže seznamovat s utajovanými skutečnostmi (nikdo mu materiál nesmí dát do ruky), pokud nemá prověrku, předpokládám že toto tedy na jeho útvaru dělá jiný pracovník a jestliže to funguje takto pátým rokem, je zjevné, že ji skutečně ke své práci nepotřebuje (zákon to notabene nestanovuje, takže celé je to už od začátku nesmysl)

- pokud jde o kundy a jejich partu, tak svět byl fascinován neuvěřitelnou kulturní hodnotou tohoto uskupení, což bylo naprosto šílené (samozřejmě šlo o pokrytectví Západu, kdyby to nedělaly v Rusku, ale jinde, skončily by mnohem hůře než se symbolickým trestem - a kdyby to zkusili v nějaké arabské zemi, byly by popraveny ještě v mešitě); prezident Zeman otevřel tímto způsobem oči těm pokrytcům, co tohle schvalovali a zde podle mě zde platí, že účel světí prostředky - mimochodem záběry z demonstrací proti prezidentu Trumpovi nyní potvrzují, že symbol kundy je oficiálním znakem vyjadřujícím politický názor a jde tedy o politologický pojem, byť jsem to tedy moc nepochopil :)

To je ode mne pod tímto článkem už skutečně vše, pana prezidenta Zemana si vážím, respektuji ho a jelikož tu nezazněl skutečný a relevantní argument proti, s výjimkou pomluv, tak ho samozřejmě i nadále považuji za nejlepší hlavu státu od jeho vzniku v roce 1918.

San pro Kab 30.01.2017 13:23, Reagovat

Líp bych to nenapsal, takže chválím.

pro KAB 27.01.2017 11:45, Reagovat

Nejlepší president?? - obvykle píšete objektivně - tak namátkou - vysvětlete:
- nominace prokázaného udavače Srpa
- osočení Peroutky a neschopnosti uznat omyl
- kauza \\\"neprověrky\\\" Mynáře
- kauza Nejedlého
- ten, kdo ho \\\"udělal\\\" byl Šlouf - a Zeman se na něj vybodnul (morálku Šloufa neobhajuji)
- vyznamení Hůlkovi - poslední CD natočil před cca 15 lety
- kauza Brady
- vulgarity - opakované
- chlastal už v době, kdy byl premiér
- úlety a dekonspirace v kauzách tajných služeb
KAŽDÝ PRESIDENT MĚL VÍCE ŠARMU A MORÁLKY NEŽ TENTO,
TAK OPAKUJI, MĚL VELKÉ ŠTĚSTÍ, že proti němu kandidovalo \\\"kníže\\\"

KAB 27.01.2017 13:35, Reagovat

Proboha, co to je za útržky? :) Prezidenta nehodnotím podle útržků z nepřátelských médií, ale jak během mandátu pracuje pro zemi a její občany.

Skoro se mi nechce na tohle odpovídat, protože to je neobjektivní a jen to vyjadřuje váš ryze osobní úhel pohledu, já ho ale hodnotím za sebe a ne za vás.

Tak jen ve zkratce můj ryze osobní pohled, jiný neexistuje, protože není zatím stanoveno, kdo a jak stanovuje jedinou pravdu (Chovanec se o to pokouší, inspiroval se u Hitlera a uvidíme zda bude úspěšnější než jeho vzor, ten dopadl dost blbě):

- nominace prokázaného udavače Srpa
: soud řekl opak, navíc Etická komise ČR je už podle názvu naprostá zhovadilost, že radši ani nezjišťuji, co to vůbec je a proč tohle proboha živíme

- osočení Peroutky a neschopnosti uznat omyl
: prezident se omluvil za to, že se článek nepodařilo najít, to je víc než dostatečné, notabene kauza je naprosto umělá, o Peroutku vůbec nešlo, ale o princip, že každý může selhat a je jen náhoda, že padlo zrovna jeho jméno

- kauza \\\\\\\"neprověrky\\\\\\\" Mynáře
: podle zákona prověrku nepotřebuje, kauza neexistuje

- kauza Nejedlého
: jedná se o neplaceného poradce a nic proti němu nemám, kauza neexistuje

- ten, kdo ho \\\\\\\"udělal\\\\\\\" byl Šlouf - a Zeman se na něj vybodnul (morálku Šloufa neobhajuji)
: ano, to je jediné, co mi není také jasné - ale nevíme co za tím bylo a zda Šlouf neudělal něco, co udělat neměl (spíš ano, ale nevím co)

- vyznamení Hůlkovi - poslední CD natočil před cca 15 lety
: jde o pravomoc prezidenta, nic špatného na tom nevidím, ostatní prezidenti také dávali vyznamenání a to v mnohem větším rozsahu, často lidem, kterým bych ruku nepodal (Hůlka mě nebere, ale ruku bych mu podal)

- kauza Brady
: to snad není kritika Zemana, ale Herrmanna, dnes už víme, že ji rozjel on a zneužil svého mentálně poněkud zaostalého strýčka a že materiály na ní měl na ministerstvu připravené dávno před jejím spuštěním, šlo o pokus o puč a prezident ho naštěstí se ctí ustál

- vulgarity - opakované
: nevybavuji si nic vulgárního, ale zde souhlasím, že osobně bych se vyjadřoval kultivovaněji - ovšem jeho bývalý protikandidát mluví jako dlaždič a to kupodivu všem přijde roztomilé

- chlastal už v době, kdy byl premiér
: s ohledem na cukrovku je jasné, že pít alkohol nemůže - nevím zda pil dříve, ale abstinentů je v zemi jen několik procent (já mezi ně nepatřím také), tohle lze říct o drtivé většině lidí, snad vyjma části muslimů - pokud nepijou tajně :)

- úlety a dekonspirace v kauzách tajných služeb
: o ničem takovém jsem neslyšel a pochybuji, že by řekl něco, co by neměl dojednané s tajnými službami (pracoval jsem v příbuzném oboru a často se jakoby tajné informace vypouštějí řízeně, pustím nějakou informaci, abych se dozvěděl důležitější) - jedná se o extrémně inteligentního člověka, ví co dělá

Takže jste napsal svůj osobní názor, já napsal zase můj osobní pohled na pana prezidenta.

Vy ho zjevně jako člověka nemusíte, já ho naopak respektuji a považuji ho za nejlepšího prezidenta v našich cca stoletých dějinách. Volil jsem ho a vím proč a během svého mandátu mi dokázal, že jsem udělal dobře - abych byl přesnější, on mé očekávání překonal, protože správně zareagoval na výzvy, o kterých jsem v době voleb ještě ani nevěděl.

KAB 26.01.2017 16:44, Reagovat

Pana prezidenta sice respektuji a považuji ho za zdaleka nejlepší hlavu státu od vzniku republiky v roce 1918, ale tuhle informaci jsem snad ani nechtěl znát :)

Stejně je zajímavé sledovat, jak byl před dvaceti lety Blesk pro společnost strašně bulvární a dnes by tehdejší vydání byla považována za vrchol seriózního mainstreamu :)

San 27.01.2017 10:43, Reagovat

Mě ten jeho výrok nevadí, ale myslím si, že je to záležitost, která se nezveřejňuje na potkání. Možná by to i té paní bylo nepříjemné. Ačkoliv, kdo ví? Tu kytici nepřinesla náhodou.

KEBAB 27.01.2017 09:23, Reagovat

A proč o tom ten Váš nejlepší prezident našeho státu od roku 1918 veřejně mluví? A proč to komentujete?

KAB 27.01.2017 09:37, Reagovat

To byste nepochopil, protože zjevně neumíte číst, přesněji řečeno neumíte pochopit psaný text. Tak se věnujte dál nějaké své jednodušší oblíbené činnosti ať je to co je to :)

KEBAB 27.01.2017 10:23, Reagovat

Narážím na druhou část Vašeho příspěvku. Kdyby pan prezident nebyl bulvární, nebudou ani bulvární články.

to si děláte srandu 26.01.2017 19:42, Reagovat

- toto že je nejlepší president od vzniku republiky - i Hácha byl morálnější, dokud nedostal Alzheimera. Toto sebestředné individuum potřebuje každou chvíli vypustit nějakou perlu typu \"kunda\" nebo \"kdo ho kde\" přeříznul, jen aby se o něm mluvilo. Naposledy frašku s donašečem Srpem - jeho udání jsou na internetu dostupná.

Zeman měl jedinou kliku, že pražská kavárna odstavila při presidentské volbě Fišera - a nasadila nevolitelnou Kalouskovu loutku s bolševickým vrahem Che Geuvarou na triku.

KAB 27.01.2017 07:24, Reagovat

Váš názor vám neberu, ale pro mě jakožto obyčejného občana ČR je Miloš Zeman nejlepším prezidentem - zažil jsem jich osobně 5 (p. Svoboda byl bohužel už starý a byl by jinak velmi dobrým prezidentem, to samé p. Husák, p. Havel byl naprostý šmejd co se mi ani nechce hodnotit a p. Klaus by šel nebýt takový ješita). O ostatních jsem dost četl a a výkvět společnosti to taky nebyl, nenašel jsem jiného, který by se p. Zemanovi alespoň blížil.

XX 27.01.2017 11:32, Reagovat

Je potřeba hodnotit prezidenty s ohledem na dobu, ve které žili. Dobře jsou hodnoceni Masaryk a Havel, a to jistě částečně pod vlivem euforie z nabyté svobody. Beneš byl asi dobrý politik, ale bohužel ve špatné době - 1938 Mnichov, 1948 vítězství komunistů. Hácha byl na tom ještě hůře. Gottwald, Zápotocký, Novotný, Svoboda, Husák.... byli jsme pod vlivem SSSR. Klaus nadělal mnoho fatálních chyb ještě jako ministr financí a následně premiér (\\\"ekonomové předběhnou právníky,...\\\"trh všechno vyřeší\\\"..).. a jako prezident se neblaze proslavil amnestií. Zeman je dobře hodnocen \\\"obyčejnými\\\" lidmi. Někdy by si měl odpustit opakující se vtipy a vulgární slova. Vadí mně jeho spolčování s Babišem a obhajoba kouření.

KAB 27.01.2017 13:46, Reagovat

Máte pravdu, jen doplním, že nikdo není černý nebo bílý. Jen pro příklad: prezident Hácha je ještě i dnes obecně považován za zrádce národa, ale ať si sáhne do svědomí každý, kdo tohle o něm řekne - kdyby on seděl (a ještě s akutními zdravotními problémy) hodiny v předpokoji u Hitlera a ten mu pak řekl, že když nepodepíše, bude bombardovat Prahu, jak by se zachoval? Naštěstí jsem v takové situaci nebyl, ale pokud mám odpovědět férově, udělal bych to co prezident Hácha.

A jinak platí co jsem napsal už někde nahoře - objektivní zhodnocení neexistuje, každý ho může ohodnotit jen za sebe, ze svého osobního pohledu. A pokud je to s odstupem času, tak ještě jen na základě často zkreslených a ideově zabarvených informací (to známe všichni, byl Hus hrdina nebo zločinec?). Třeba Caligula či Nero by mohli vyprávět, jistě to nebyli osvícení demokraté, ale jejich obraz nám zanechali v popisu pouze jejich nepřátelé a tak je dnes máme za monstra, ale jací byli doopravdy, to nevíme. :)

MrDacz 29.01.2017 13:58, Reagovat

Nikdo neni cerny ani jen bily, to je fakt, ale ty ses vul korunovanej.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.