Ministr vnitra Milan Chovanec opět obhájil post předsedy krajské rganizace ČSSD v Plzeňském kraji

Ministr vnitra Milan Chovanec opět obhájil post předsedy krajské rganizace ČSSD v Plzeňském kraji | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Jan RejfekJan Rejfek

Starosta Dešenic

Více

Marie KoderováMarie Koderová

starostka obce Dražeň

Více

Petr HlávkaPetr Hlávka

Středoškolský učitel a vydavatel rlisty.eu

Více

Ministr vnitra Milan Chovanec opět obhájil post předsedy krajské rganizace ČSSD v Plzeňském kraji

Plzeň, 14.01.2017, aktualizováno 17:43 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Prvním mužem ČSSD v Plzeňském kraji zůstává i nadále ministr vnitra Milan Chovanec, kterého si do čela krajské organizace opět v sobotu zvolili účastníci krajské konference. Krajským předsedou bude Chovanec po dobu dvou let a jedná se o jeho čtvrté volební období v řadě. V čele ČSSD v Plzeňském kraji stojí Chovanec už od roku 2011. V kraji se neobjevil žádný protikandidát a ministra v tajném hlasování podpořilo téměř 90 procent delegátů krajské konference. Ti zároveň podpořili premiéra Bohuslava Sobotku, aby na celostátním sjezdu stany obhajoval funkci předsedy ČSSD.

A nezůstalo samozřejmě jen u volby předsedy. Funkci prvního místopředsedy obhájil radní Plzeňského kraje Zbyněk Honz. Zbývajících šest krajských místopředsedů za jednotlivé okresy sociální demokraté zvolí dodatečně na jednání krajského výkonného výboru. Delegáti konference dále nominovali ministra Chovance, aby obhajoval svůj post prvního místopředsedy ČSSD, což je i přáním stranického předsedy Bohuslava Sobotky. Na posty dalších místopředsedů partaje krajská organizace nominuje Lubomíra Zaorálka, Petra Dolínka, Michaelu Marksovou, Jana Birkeho a Jana Hamáčka.

„Sociální demokracie se musí vzbudit, my jsme stranou velkou a zatím ten hlas nezní tak razantně, jak bychom potřebovali, je to i chyba vedení sociální demokracie,“ konstatoval krátce po svém zvolení Milan Chovanec. Do předvolební kampaně pro letošní parlamentní volby se hodlá aktivně zapojit s novým volebním manažerem Janem Birkem. Hlavním úkolem ČSSD je umět před veřejností lépe prodávat své úspěchy a sociální témata, která ve vládě prosadí. Zatím je v této prezentaci vládních úspěchů podle Chovance úspěšnější jejich největší rival a současně ministr financí Andrej Babiš (ANO). „Dokáže uchopit výsledky vlády a jednoduše je okomentovat tak, že lidé nabudou dojmu, že je to jeho výsledek. Nemůžeme si stěžovat na Andreje Babiše, to poselství musíme dopravit k lidem srozumitelně. A to není problém Andreje Babiše, že nám to nejde, to je problém náš,\\\\\\\" dodal Chovanec.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (4 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

MrDacz 16.01.2017 08:42, Reagovat

Jojo, je videt, ze mame radi bonzaky a jiny curacky :-)

KAB 16.01.2017 07:59, Reagovat

Vzhledem k tomu, že váš režim je totalitní víc než ten dřívější, který nazýváme totalitním, je skutečně na čase se probudit - ovšem jestli je to úkol zrovna pro ČSSD, to si tedy skutečně nemyslím. Zrovna Chovanec založil STB a Gestapo v jednom, aby sledovaly co si lidé myslí a následně je pro jejich názory likvidovaly. ČSSD podle mě zreformovat nelze, jedině zakázat.

RAM 16.01.2017 17:17, Reagovat

Zakázat ČSSD? Ale, ale, a že tady píšete celkem hloupě o STB a Gestapu? Pamatujete na minulý režim? Já ano. V současnosti máme někdy té demokracie a svobody až moc. Třeba sundání a rozstříhání standardy ze střechy Hradu.. (v USA by ti tři demokrati byli už mrtví). Chovanec je dobrý ministr vnitra. Což takhle vzpomenout si na Johna, Kubiceho, Langera,...

KAB 17.01.2017 07:42, Reagovat

Tak to je právě častý omyl, částečně živený propagandou, takže kdo o tom nepřemýšlí, tak si toho nevšiml.

Minulý režim pamatuji a dnešní míra svobody je menší než byla tehdy - ke zlepšení došlo v 90. letech, ale pak se postupně utahovaly šrouby a dnes si proto neuvědomujeme, že jsme v horší situaci než před rokem 1989.

Například domovní prohlídka šla za muinulého režimu udělat pouze se souhlasem prokurátora a to jen případě závažného podezření, dnes stačí udání souseda, který vás nemá rád, že vám kouří z komína. A bez souhlasu soudu nebo státního zástupce naběhne obdoba Gestapa a udělá vám domovní prohlídku. Že se to bude zneužívat k likvidaci lidí nepohodlných starostům je přece naprosto jasné, pro ně je to přece ideální způsob.

Odposlechy telefonů se směly dělat pouze se souhlasem prokurátora, dnes se monitoruje vše a nikdo to ani nekontroluje (teoreticky je třeba razítko soudu, ale to nikdo neřeší a když hrozí proval, tak nějaký soudce ho tam dá, vždyť policie beztrestně odposlouchávala i předsedu Ústavního soudu).

Pokud jde o sledování názorů a projevů občanů, STB to měla samozřejmě složitější, protože se nekomunikovalo elektronicky a musely se napíchávat ústředny a dělat sledky) - ale to co vytvořil Chovanec je přece úplně přesně to samé jako byla STB - sleduje co si lidé myslí a říkají a pak se to použije proti nim, aby se zařadili anebo se zavřou do kriminálu.

ČSSD ani nelze srovnat s KSČ za minulého režimu - pojetí svobody ze strany ČSSD (ANO je na tom podobně) se dá srovnat možná tak se Stalinskou nebo později Hitlerovo érou - totální kontrola a stíhání všeho, co se straně a státu zdá podezřelé. Chovanec je pro mě svým myšlením úplně stejný typ člověka jako byl Berija nebo Heydrich, jsou pro mě ve stejné škatulce.

Mimochodem tento příspěvek už je na Ministerstvu vnitra nepochybně v mé složce zakázaných názorů, ale na mě si nikdo nic nevezme, takže si ještě mohu dovolit ten luxus svůj názor říct, ale jsou to poslední záchvěvy svobody.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.