Koncem ledna přijede prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvu Plzeňského kraje, chystá se i do Konstantinových Lázní, kde podle svých slov přišel o panictví

Koncem ledna přijede prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvu Plzeňského kraje, chystá se i do Konstantinových Lázní, kde podle svých slov přišel o panictví | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Vladimíra HirschováVladimíra Hirschová

Učitelka

Více

Miroslav CudlmanMiroslav Cudlman

Starosta městského obvodu Plzeň 9

Více

Milan HájekMilan Hájek

provozní technik Diecézní charity Plzeň

Více

Koncem ledna přijede prezident Miloš Zeman na třídenní návštěvu Plzeňského kraje, chystá se i do Konstantinových Lázní, kde podle svých slov přišel o panictví

Plzeň, 11.01.2017, aktualizováno 11:51 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

V pořadí již čtvrtou návštěvu Plzeňského kraje podnikne prezident Miloš Zeman ve dnech 24. až 26. ledna 2017. Prezident se do Plzeňského kraje vrací zhruba po roce, loňská návštěva se uskutečnila druhý únorový týden. Tradičně čeká prezidenta setkání s vedením kraje, ale i návštěva různých významných podniků i firem a také škol, měst i obcí, kam prezident nezavítal během předchozích cest do našeho regionu. A jako každý rok se budou všichni těšit na nějaké zásadní prohlášení, které během své cesty prezident pronese.

Při své loňské návštěvě Plzeňského kraje dostal prezident Miloš Zeman darem chodský kroj | Autor: Richard BenešPři své loňské návštěvě Plzeňského kraje dostal prezident Miloš Zeman darem chodský kroj | Autor: Richard Beneš

Návštěvu zahájí Miloš Zeman jako obvykle setkáním s hejtmanem Josefem Bernardem (ČSSD) na Krajském úřadě Plzeňského kraje, kde bude dále diskutovat s vedením kraje i se zastupiteli. „Na programu bude první den také návštěva společnosti Škoda JS a setkání se zaměstnanci, odpoledne pak zavítá prezident do Třemošné, kde se uskuteční beseda s představiteli města a občany,\\\\\\\\\\\\\\\" informovala o programu mluvčí kraje Alena Marešová.

Druhý den návštěvy zahájí prezident v Dětském domově Planá, kde budou vedle dětí také ředitelé dalších dětských domovů. Poté se Miloš Zeman setká s představiteli města a také s místními občany. Odpoledne je v plánu návštěva Konstantinových Lázní, které se staly Vesnicí roku Plzeňského kraje v roce 2016. I zde se prezident setká s představiteli obce, obyvateli, ale zcela jistě i lázeňskými hosty. A zde určitě dojde na humorné okamžiky. Při své návštěvě Plzeňského kraje v roce 2014 totiž Miloš Zeman prohlásil, že právě v Konstantinových Lázních přišel ve věku 17 let o panictví. Lze proto očekávat, že tuto historku opět zmíní.

Poslední den návštěvy prezidenta v kraji začne na Středním odborném učilišti v Domažlicích, kde bude připraveno setkání s řediteli střeních škol v kraji a poté s žáky tří domažlických středních škol. Pak se prezidentská kolona přemístí do Kdyně, kde se opět prezident potká s vedením města a bude besedovat s občany. Na závěr je připravena tisková konference, která shrne celou třídenní cestu po regionu.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (17 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

KAB 11.01.2017 16:28, Reagovat

Hehe, že si ještě v Konstantinkách neudělali ceduli s textem Zde přišel o panictví prezident Zeman :)

MrDacz 12.01.2017 18:35, Reagovat

Von je někdo tak bizardní a šukal se Zemákem?
Já myslel, že dvera Kateřina je ze zkumavky, to sou věci.

MrDacz 11.01.2017 13:27, Reagovat

Kristova noho, von ten idiot zase prijede!
To bude mit plebs radost

Noe 11.01.2017 13:53, Reagovat

Ty nejsi ani ten idiot(to bych to slovo urazil), s tvou inteligencí mu nesaháš ani ke tkaničkám.

Josef 11.01.2017 22:29, Reagovat

S dnešní informací, že ví, že se po republice potuluje možný terorista, může vyhlásit opravdu jen idiot. Zeman pravděpodobně chtěl být důležitý, jak všechno ví. Bohužel máme prezidenta senilního, obklopený samými směšnými postavičkami. Ani základní prověrky nemají. Nedivil bych se vůbec, kdyby absolvoval atentát smradlavými vajíčky. Propagátor kouření a alkoholik. Asi tak.

Noe 12.01.2017 08:30, Reagovat

To, že se u nás potuluje nebezpečná osoba, bychom se měli dozvědět z médií, abychom byli ostražitější. Nebo snad chcete, aby vám terorista zaklepal na dveře? Bohužel ani veřejnoprávní média neplní svojí úlohu, k čemu potom jsou. To je podobné, jako když se stane závažný trestný čin, policie hledá pachatele, ale fotku nezveřejní. Nebýt nezávislých webů, tak nevíme vůbec nic. Prezident pouze varoval občany.

:) 12.01.2017 15:07, Reagovat

...a az nas Chovanec vyzbroji,tak se zacneme pro jistotu a vetsi bezpecnost strilet.Kdovi,co je novy soused zac... Informace v rezimu utajeni se nesmi vyzradit,ma to vyznamny duvod.

XX 12.01.2017 10:22, Reagovat

Milý Noe, až budou rozdávat rozum, jděte dvakrát.

Jestli to tak skutečně je, prezident Zeman svým prohlášením vážně ohrozil schopnost zdejších tajných služeb teroristy sledovat a hlavně se o nich v budoucnu dozvídat. Je možné, že poznatek o muži dali BIS zahraniční spojenci, kteří jsou velmi citliví na podobné průvaly. Tajným službám totiž znemožňují terorismus efektivně potírat.

Špioni pracují z logiky tajně právě proto, aby sledovaní o jejich práci nevěděli. Proč by příště spojenci Čechy upozorňovali, když to na počkání vyzvoní? Dotyčného muže pak český prezident upozornil, že je pod dohledem. Pokud operace stále běžela, bezprecedentně ji ochromil.

KAB 12.01.2017 17:49, Reagovat

Ale no tak :) To že z více než miliónu islámských bojovníků, co přišel do Evropy jen za jediný rok, jich musí být několik tisíc velmi extrémních, je snad jasné úplně každému. Že nějací jsou i v ČR, když jsme se vzdali svrchovanosti a nemáme dokonce ani skutečnou státní hranici, je taky jasné.

Prezident neřekl nic, co by všichni nevěděli a jelikož toho údajného jednoho nejmenoval, tak bych spíše usuzoval na to, že jednal ve shodě s tajnými služnami, ať už bylo cílem cokoliv (statisticky jich jen v ČR musí být desítky až stovky a sdělení, že víme o jednom může být taktika).

Ovšem do toho je nám všem úplný houby a především o tom absolutně nic nevíme, to je věc lidí jako prezident a tajné služby a kdybychom měli ve vládě inteligentní lidi, tak i jich (reakce idiota Sobotky je příznačná, nerozumí tomu a jelikož je to mentální mrzák, tak zkusí prezidenta alespoň trapně kopnout, ale nedosáhne ani ke kotníku).

XX 12.01.2017 17:58, Reagovat

Nemyslím.Prezident je teď terčem kritiky mnoha politiků. To, že vyzvoní, co nemá, není první případ.

KAB 13.01.2017 08:13, Reagovat

Moc jsem to nesledoval, ale ozval se Sobotka s Chovancem, co jsou oba idioti, kteří se dle Murphyho zákona dostali na místa, na která nemají. A pak ještě psychopaté z různých nacistických stran jako jsou Kalouskovci a podobná obskurní uskupení, která nelze brát vážně.

XX 13.01.2017 11:43, Reagovat

Jste zaujatý. Ať je to pravda nebo ne, prezident měl mlčet. Takováto sdělení vyvolávají u některých \"jednodušších\"lidí neadekvátní reakce. Stačí si přečíst někeré příspěvky na facebooku. Čemu to pomůže?

Noe 12.01.2017 08:40, Reagovat

Noe, nebudujete si už náhodou záchrannou archu?
Do Bohnic ji potřebovat nebudete.
Musíte ty prášky na hlavu užívat pravidelně a vyvarovat se alkoholu!

KAB 13.01.2017 17:04, Reagovat

V tom se neshodnem, už kvůli tomu, že nevíme, zda se skutečně nejednalo o řízené zveřejnění, můžeme jen spekulovat a to se mi nechce.

Zaujatý jsem, to ano :) Chovance jsem respektoval jako hejtmana, ale jako ministr je příšerný, zneužívá moc hůř než Himmler a zavádí tu horší totalitu než kdysi nacisté - o Sobotkovi ani nemluvím, ten se chová jako by tu byl pořád protektorát, vždyť Merkelové posílá ke schválení předem i své veřejné výstupy, to je šílené.

Pokud jde o příspěvky na facebooku, to nelze brát jako bernou minci vůbec k ničemu, na FB dnes už diskutují pouze psychopaté, každý trochu normální člověk už toho nechal, protože tam se diskutovat nedá, nedá se to vlastně už ani číst :)

XX 14.01.2017 08:04, Reagovat

K ministrovi vnitra - nevím, co máte na mysli. Práce parlamentní komise se chýlí ke konci a ukazuje se, že vše je jinak, \\\"brutální únik informací\\\" se nekonal (SMS šla obráceným směrem)... Šlachta taky neuspěl,...
A útvar proti dezinformacím? Doporučuji se podívat na záznam 168 hodin. Zrovna se týká našeho kraje. Zastupitelka PK Jana Levová(Okamurovci)šířila dezinformaci o autobusu s uprchlíky
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10117034229-168-hodin/217452801100108

KAB 15.01.2017 07:37, Reagovat

Tu neznám. Ale přesně takhle začíná totalita a u nás už začala - stát nyní bude sledovat a evidovat názory a projevy všech občanů a jelikož teď má právo jako jediný určovat co je pravda, tak to stát velmi brzy začne využívat. Lidi s nepohodlnými nebo zakázanými názory budou nejdřív vyhazovat z práce, děti ze škol a nebude dlouho trvat, kdy se jimi budou plnit vězení. Ten úřad nemůže mít jiný cíl než srovnat lidi do řady a zakázat jim myslet si a hlavně říkat něco jiného než politici nařídí. A nejhorší je, že o tom rozhoduje nakonec taková verbež a póvl jako rodina Romancovových anebo pornoherec Janda.

XX 15.01.2017 08:27, Reagovat

Nejde o názory, ale o to, že někteří lidé šíří nepravdy - buď úmyslně nebo z naivity a hlouposti. Koluje spousta emailů - hoaxy.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.