Martin Baxa: Jsem schopen zvládnout funkci neuvolněného náměstka hejtmana a zároveň velmi dobře vykonávat funkci náměstka primátora

Martin Baxa: Jsem schopen zvládnout funkci neuvolněného náměstka hejtmana a zároveň velmi dobře vykonávat funkci náměstka primátora | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Marek SýkoraMarek Sýkora

Zastupitel PK, radní města Dobřany

Více

Petr ViletaPetr Vileta

vedoucí finančního odboru

Více

Iveta PohořeláIveta Pohořelá

Vedoucí terapeutické dílny

Více

Martin Baxa: Jsem schopen zvládnout funkci neuvolněného náměstka hejtmana a zároveň velmi dobře vykonávat funkci náměstka primátora

Plzeň, 17.10.2016, aktualizováno 11:31 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Opoziční zastupitelé z řad TOP 09 se na posledním jednání plzeňského městského zastupitelstva dotazovali, zda nebude mít nová funkce neuvolněného náměstka hejtmana Plzeňského kraje vliv na pracovní výkonnost současného prvního náměstka primátora Plzně pro oblast kultury Martina Baxy (ODS). Ten prohlásil, že oba posty zvládne řádně vykonávat, protože s novým resortem má již bohaté zkušenosti z minulosti.

„Chtěl bych mluvit o panu Baxovi, který se má stát náměstkem hejtmana Plzeňského kraje. Mám z toho obavy. Jste první náměstek primátora a teď se otevírá nová možnost čerpání dotací z ITI programů. Bude to moc práce a bude potřeba vašeho velkého nasazení ve vedení města. Chcete zároveň vykonávat i funkci náměstka hejtmana na kraji. Mám pocit, že něco někde ošidite, když budete delat obě funkce. Předáte proto prvního náměstka někomu jinému? Pro normálního člověka nelze vykonávat oba posty najednou,“ dotazoval se Baxy na jednání zastupitelstva Petr Suchý (TOP 09).

„Když vynechám ten politický kontext, přemýšlel jsem velice o té situaci, která nastala po krajských volbách. Musel jsem za této situace vyhodnotit, jak naložit s mandátem, který jsem získal od voličů. Proto jsem se rozhodl přijmout v radě kraje post, který už jsem už před deseti lety vykonával v letech 2004 – 2008 a tuto problematiku velmi dobře znám. Jsem schopen pozici neuvolněného náměstka náměstka hejtmana pro oblast kultury a památkové péče zvládnout tak, abych v rámci své pracovní působnosti zde na zastupitelstvu města Plzně i v radě města Plzně mohl velmi dobře vykonávat funkci náměstka na magistrátu ke spokojenosti všech občanů,“ uvedl Martin Baxa.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (9 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Jana 18.10.2016 19:03, Reagovat

Neuvěřitelná drzost.

Chocholoušek 17.10.2016 16:44, Reagovat

A za rok budete kandidovat do parlamentu, to bude funkcí!!!

KAB 18.10.2016 07:27, Reagovat

Ovšem tyhle šmejdy volí lidé - byť volby nejsou úplně košer, stále je tu docela velká šance ovlivnit to, koho si lidé zvolí. Kdyby ODS a Baxa dostali 2,3% hlasů, je po funkcích pro šmejdy a zloděje.

MB 18.10.2016 07:26, Reagovat

Lepšího ministra kultury nenajdete.

San 17.10.2016 16:06, Reagovat

Typická ODS, kopec funkcí a žádná pořádně. Tak buď je práce v politice náročná, jak mnohdy slyšíme a nebo je to fraška, jak někteří stále dokazují a zmíněné posty takto degradují. Co na to tato „hvězdná“ koalice. Možná by tento člověk zvládl i funkci ostatních náměstků dohromady, když je to tak snadná práce.

KAB 17.10.2016 14:21, Reagovat

Ke spokojenosti všech občanů rozhodně ne, nefandi si zase tolik :) Minimálně já - a znám několik dalších lidí s podobným názorem - nejsem zastupován ODS, kterou považuji za zločinné spolčení.

Rozhodně jsem nespokojen s tím, že zločinci spravují město a kraj a k mé spokojenosti tedy pracovat toto zastupitelstvo ani rada nemůže na městě ani na kraji.

MrDacz 17.10.2016 12:25, Reagovat

Táhni Baxo už do prdele, nejprve plzeňská ODSka dopustila, že je v pozici primátora nedouk Zrzavecký a nyní bude na kraji vládnout ČSSD s Bernardem.
Tohle je už opravdu trochu moc!!!

MB 18.10.2016 07:24, Reagovat

To je demokracie, hňupe.

Arashid 17.10.2016 12:23, Reagovat

A stíhat vítat nás araby už mít nebudete pán velectěný?

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.