KSČM: Mysleli jsme si, že lidé budou pozitivně vnímat, že je KSČM dobrým správcem a hospodářem v kraji a že jim řeší řadu jejich problémů

KSČM: Mysleli jsme si, že lidé budou pozitivně vnímat, že je KSČM dobrým správcem a hospodářem v kraji a že jim řeší řadu jejich problémů | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Richard BastlRichard Bastl

Radní města Přeštice

Více

Vlastimil JežíkVlastimil Ježík

středoškolský učitel

Více

Věra PavlíčkováVěra Pavlíčková

chirurg, lékařka FC Viktoria Plzeň, lékařka národního družstva LH

Více

KSČM: Mysleli jsme si, že lidé budou pozitivně vnímat, že je KSČM dobrým správcem a hospodářem v kraji a že jim řeší řadu jejich problémů

Plzeň, 09.10.2016, aktualizováno 12:11 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Vůbec největší procentní propad v počtu mandátů do zastupitelstva Plzeňského kraje má KSČM. Z 12 křesel v zastupitelstvu jim nakonec zůstalo jen šest. Vedení strany, která si v krajských volbách o příčku pohoršila a nyní skončila čtvrtá, považuje výsledek voleb za zklamání, protože je přesvědčeno o tom, že její čtyřleté vládnutí na kraji společně s ČSSD bylo úspěšné. Aktuální výsledek voleb zdůvodňují komunisté také nízkou volební účastí, nástupem ANO, její masivní a drahou kampaní i ostrou rétorikou jejich předsedy, která na lidi zabírá.

„Předpokládal jsem, že občané budou velice intenzivně vnímat to, že se poslední čtyři roky dařilo, že jsme opět obhájili jednu z předních pozic soutěže Nejlepší místo pro život. Zvedli jsme se v hodnocení krajů v EU i v transparentnosti kraje. Řada dalších nákladných služeb pro občany navíc nepřivedla kraj do dluhů. KSČM si myslela, že lidé budou pozitivně vnímat, že jsou dobrým správcem a hospodářem v kraji a že jim řeší řadu jejich problémů,“ zhodnotil výsledek voleb lídr kandidátky KSČM a poslanec Karel Šidlo.

Podle slov krajského lídra přišli k volbám především lidé, kteří si vybrali populistickou stranu ANO, což je pro něj velkým zklamáním. O úspěchu ve volbách tak nerozhodlo, co kdo a jak dělá, ale spíše masivní reklama před nimi. Narážel tak na předvolební cirkus, který před koncem volební kampaně uspořádalo ANO na plzeňském náměstí Republiky, kdy se lidem rozdával ve velkém guláš i salámy.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (9 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Adam 10.10.2016 23:50, Reagovat

Nu, pokud tam budou takoví odborníci jako s.Lišková, která koupi hotel na Šumavě nebo s. Křenek, který nerozumí vůbec ničemu, tak je až překvapující, jak je volič prozíravý. Snad už tito škůdci vlastní strany odejdou na smetště dějin. Jsou tam ale i slušní lidé s přehledem: s. Valenta nebo S. Šídlo, ale ti se néjak neprosadí.

MrDacz 09.10.2016 21:29, Reagovat

Hnus rudej bolševickej!!!
Příznivci stárnou a vymírají.
A tak to má být...

3cavDm 09.10.2016 23:07, Reagovat

Příznivci stárnou a vymírají stejně jako zakomplexovaní nevzdělaní primitivové, kteří kolem sebe rozsévají jen nenávist a vyvolávají nesváry, že MrDe, nebo jak se to trefně jmenuješ?

MrDacz 10.10.2016 12:06, Reagovat

No koukam, ze ruda luza se opravdu pozitivne zviditelnit neumi a vlaatne ani nemuze.
Vlada jedne strany je jiz diky bohu minulosti a nikdy se nevrati. Zlocinci zustanou zlocinci i kdyby se na hlavu staveli!!!

Trotl zůstane trotlem 10.10.2016 13:03, Reagovat

Trotl zůstane trotlem.

Odborář z ČD 09.10.2016 20:57, Reagovat

Zlikvidujte personálně stávající POVED, vedený naprostými diletanty, dosaďte tam odborníky a budete za vodou; lidi vás zase budou volit.

KAB 09.10.2016 18:52, Reagovat

Myslím, že na sjezdu měli změnit vedení, Filip je vyhořelý a nic nepřináší - o hlasy se musí bojovat a zasloužit si je, ne dřepět za pecí u koryta v parlamentu desítky let a mouchy snězte si mě. Josef Skála nebyl špatnou volbou, ale delegáti rozhodli pro zaprděnost a tak tady mají výsledek.

Odpověď 09.10.2016 19:51, Reagovat

Je vidět, že ani vy KABe nemáte informace, jinak byste nemohl říct, že Filip je vyhořelý - http://www.cum.sk/v/r2pr/kscm-komunisticka-strana-cech-a-moravy

KSČM se bohužel neumí pozitivně zviditelnit 09.10.2016 17:12, Reagovat

Vážený pane poslanče, bohužel je třeba přiznat, že strany jako ANO a ČSSD, které jsou plné problémů a jejich vítězství přinese jen další zklamání, zvítězily na základě lepší viditelnosti - ne prolhaných slibů, ale viditelnosti. Stejně jako vládní strany, neumíte nebo nechcete řešit problémy obyčejného smrtelníka, abyste náhodnou nebyli populističtí. Jenže slovo POPULUS je LID, tedy by to měla být služba lidu a ne z tohoto slova udělat pejorativní význam a tlačit lidem do hlavy, že je to něco FUJ! Opak je pane poslanče, pravdou. Vaše strana, která neměla od revoluce jediný skandál, bohužel pracuje téměř v utajení a neumí svoji práci prodat občanům. To je jeden z hlavních problémů. Následující odkazy téměř nikdo nezná, kdyby je totiž občané znali, určitě byste skončili na lepší pozici.
http://www.cum.sk/v/r2pr/kscm-komunisticka-strana-cech-a-moravy
http://www.rukojmi.cz/videogalerie/vystoupeni-ve-snemovne-v-filip-ke-zprave-premiera-sobotky-o-migracni-krizi
http://plzen.cz/plzensky-poslanec-jiri-valenta-otevrel-ve-snemovne-tema-halal-porazek-zvirat-ministr-marian-jurecka-slibil-napravu-36593/

http://plzen.cz/ceska-televize-je-stat-ve-state-tvrdil-poslanec-valenta-a-kolegove-ho-za-to-umravnovali-53810/

https://www.novinky.cz/domaci/414923-kscm-predlozila-navrh-zakona-o-odchodu-z-nato-sance-na-prijeti-jsou-nulove.html

http://www.regionpodlupou.cz/4604-predvolebni-rozhovor.xhtml

Proti této likvidaci posledních zbytků demokracie byli pouze KSČM a Úsvit
http://pravyprostor.cz/v-parlamentu-odhlasovali-pokus-o-likvidaci-mimoparlamentni-politicke-konkurence/

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.