Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů

Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený5,04%
Spokojený48,92%
Zklamaný19,42%
Zdrcený12,23%
Šokovaný14,39%

Celkový počet hlasů: 139

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Michal DvořákMichal Dvořák

Člen rady města Plzně (pro oblast podpory podnikání a sportu)

Více

Vladimír VáclavVladimír Václav

podnikatel

Více

Ivana ŠiftováIvana Šiftová

Manažerka

Více

Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů

Plzeň, 01.09.2016, aktualizováno 11:36 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Na nově zrekonstruovaném parkovišti před budovou Odboru registru vozidel a řidičů Magistrátu města Plzně v Koterovské ulici mohou od čtvrtka opět parkovat klienti úřadu. Cílem stavebních úprav bylo zejména zjednodušení systému parkování, zlepšení dopravní obslužnosti budovy a možnosti parkování pro klienty. Stání s parkovacími hodinami také zamezí bezdůvodnému celodennímu odstavení vozidla před budovou a zbytečné blokaci místa. Služba bude pro klienty odboru na první tři hodiny zdarma. Rekonstrukce přišla na 904 tisíc korun.

Zreknstruované parkoviště před budovou registru řidičů v Koterovské ulici | Autor: Plzen.euZreknstruované parkoviště před budovou registru řidičů v Koterovské ulici | Autor: Plzen.eu

„Možnost parkování na nově zrekonstruovaném parkovišti v Koterovské ulici 162 je od 1. září nadále bezplatná, ale časově omezena na dobu tří hodin v době od 6 do 18 hodin. Řidič, který chce takto vozidlo zaparkovat, si musí na parkovacích hodinách nastavit dobu začátku stání a viditelně je umístit ve vozidle. Magistrát myslel i na řidiče, kteří parkovací hodiny v autě nemají. Ti je mohou získat ve vestibulu budovy dopravně správních agend,“ uvedl Petr Náhlík (KDU-ČSL), náměstek primátora pro oblast dopravy a životního prostředí.

Nově vybudované parkoviště je další dokončenou částí postupné rekonstrukce magistrátní budovy v Koterovské ulici. Loni se zateploval obvodový plášť a střecha, měnila se okna výměnu oken a proměnou prošel i orientační systém v budově. V následujících týdnech dokončí magistrát rekonstrukci čtvrtého podlaží, vzniknou nové učebny autoškoly, zázemí pro učitele, šatny pro motoristy včetně nového sociálního zařízení.

S otevřením opraveného parkoviště je pro zaměstnance magistrátu i nadále vyhrazeno parkování za budovou. „Výše uvedená úprava parkoviště spolu s trvalým vyhrazením parkovacího stání před budovou plzeňské radnice na náměstí Republiky, které je od dubna loňského roku celé k dispozici klientům magistrátu, přispívá město ke zvýšení komfortu občanů využívajících obecně služeb magistrátu,“ doplnil náměstek primátora Petr Náhlík.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.