Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů

Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Bianca JuhováBianca Juhová

důchodkyně, účetní, daňová poradkyně

Více

Dana DraskáDana Draská

starostka

Více

Michal LinhartMichal Linhart

starosta města Janovice nad Úhlavou

Více

Motoristé už mohou opět parkovat na zrekonstruovaném parkovišti před budovou registru vozidel a řidičů

Plzeň, 01.09.2016, aktualizováno 11:36 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Na nově zrekonstruovaném parkovišti před budovou Odboru registru vozidel a řidičů Magistrátu města Plzně v Koterovské ulici mohou od čtvrtka opět parkovat klienti úřadu. Cílem stavebních úprav bylo zejména zjednodušení systému parkování, zlepšení dopravní obslužnosti budovy a možnosti parkování pro klienty. Stání s parkovacími hodinami také zamezí bezdůvodnému celodennímu odstavení vozidla před budovou a zbytečné blokaci místa. Služba bude pro klienty odboru na první tři hodiny zdarma. Rekonstrukce přišla na 904 tisíc korun.

Zreknstruované parkoviště před budovou registru řidičů v Koterovské ulici | Autor: Plzen.euZreknstruované parkoviště před budovou registru řidičů v Koterovské ulici | Autor: Plzen.eu

„Možnost parkování na nově zrekonstruovaném parkovišti v Koterovské ulici 162 je od 1. září nadále bezplatná, ale časově omezena na dobu tří hodin v době od 6 do 18 hodin. Řidič, který chce takto vozidlo zaparkovat, si musí na parkovacích hodinách nastavit dobu začátku stání a viditelně je umístit ve vozidle. Magistrát myslel i na řidiče, kteří parkovací hodiny v autě nemají. Ti je mohou získat ve vestibulu budovy dopravně správních agend,“ uvedl Petr Náhlík (KDU-ČSL), náměstek primátora pro oblast dopravy a životního prostředí.

Nově vybudované parkoviště je další dokončenou částí postupné rekonstrukce magistrátní budovy v Koterovské ulici. Loni se zateploval obvodový plášť a střecha, měnila se okna výměnu oken a proměnou prošel i orientační systém v budově. V následujících týdnech dokončí magistrát rekonstrukci čtvrtého podlaží, vzniknou nové učebny autoškoly, zázemí pro učitele, šatny pro motoristy včetně nového sociálního zařízení.

S otevřením opraveného parkoviště je pro zaměstnance magistrátu i nadále vyhrazeno parkování za budovou. „Výše uvedená úprava parkoviště spolu s trvalým vyhrazením parkovacího stání před budovou plzeňské radnice na náměstí Republiky, které je od dubna loňského roku celé k dispozici klientům magistrátu, přispívá město ke zvýšení komfortu občanů využívajících obecně služeb magistrátu,“ doplnil náměstek primátora Petr Náhlík.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.