Starostové, Patrioti, Svobodní i Soukromníci rozdávali lidem na ulici melouny, zahajovali předvolební kampaň

Starostové, Patrioti, Svobodní i Soukromníci rozdávali lidem na ulici melouny, zahajovali předvolební kampaň | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Miroslav RauchMiroslav Rauch

Starosta Hostouně

Více

Miroslav MachMiroslav Mach

Starosta Domažlic

Více

Antonín SchubertAntonín Schubert

Starosta Modravy

Více

Starostové, Patrioti, Svobodní i Soukromníci rozdávali lidem na ulici melouny, zahajovali předvolební kampaň

Plzeň, 31.08.2016, aktualizováno 07.09.2016 08:13 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Nezvykle mnoho lidí obtěžkaných melouny se ve středu odpoledne pohybovalo v okolí OC Plaza. A důvod? Starostové a Patrioti s podporou Svobodných a Soukromníků zahajovali v Plzni svoji předvolební kampaň pro krajské volby. Lidem na ulici rozdávali společně s volebními materiály melouny. Podle slov lídra kandidátky Pavla Čížka (STAN) jich měli připraveno celkem 1300 kusů a na místo je průběžně přivážela dodávka.

Lídr kandidátky Pavel Čížek rozdával kolemjdoucím melouny i předvolební materiály | Autor: Richard BenešLídr kandidátky Pavel Čížek rozdával kolemjdoucím melouny i předvolební materiály | Autor: Richard Beneš

Proč dostávali kolemjdoucí právě melouny? „Je to symbolické, jsme politický subjekt menších stran a naším cílem je, aby se miliony z kraje, tedy „melouny“ rozdělovaly spravedlivě do každé obce i dědiny. Zasadíme se o průhledné a spravedlivé rozdělování krajských peněz bez korupce obcím, městům, privátnímu i neziskovému sektoru. Dále prosazujeme skutečnou samosprávu, přesunutí pravomocí do krajů co nejblíže občanům, zmenšíme vliv vládních úředníků na regiony, hodláme snížit počty úředníků, ořežeme přebujelou byrokracii, využijeme zákonodárnou iniciativu krajů a navrhneme zbytečné zákony zrušit,“ nastínil nejpodstatnější body volebního programu Pavel Čížek, kandidát na hejtmana za uvedené uskupení.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Fotografie k článku

  • Lídr kandidátky Pavel Čížek rozdával kolemjdoucím melouny i předvolební materiály | Autor: Richard Beneš
  • Krajský zastupitel Marek Sýkora kandiduje ze čtvrtého místa | Autor: Richard Beneš
  • Melouny si odnesly i cizinky, které však volit nemohou | Autor: Richard Beneš

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (45 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Proč nevolit TOP09 a ODS 07.09.2016 10:53, Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=5ScCPmDfryw

Zbyněk 05.09.2016 19:30, Reagovat

Já těm doktůrkúm nevěřím, jejich profese je zvyklá na mnoho úplatků a těch cca 40000 co hejtman má mu samosebou stačit nebude a tak dopadne jako jeho předchůdci(Bém,Ráth a pod).

Soňa Jeřábová 02.09.2016 17:14, Reagovat

Já volím primáře Richarda Piknera za TOP 09. Rozumný, zodpovědný a férový člověk. Pro mě naprosto jasná volba: https://www.youtube.com/watch?v=-y8pKu2Kn0Y

KAB 03.09.2016 06:50, Reagovat

A koho to zajímá, koho zrovna vy volíte, členko sekty? :) Já pro změnu zase nevolím člověka, který je schopen se přidat k nacistům a to i kdyby to byl profesor nebo třeba nositel Nobelovy ceny. Mimochodem Goebbels byl taky doktor a taky byl u nacistů :) To máte tedy vzory.

Soňa Jeřábová 05.09.2016 09:47, Reagovat

Protože je to moje demokratické právo se vyjádřit a baví mě hloupé komentáře Vašeho typu.

Nemusíte doktora Piknera volit, jistě máte svého favorita, já chci propagovat toho svého, protože mi přijde opravdu rozumný a kompetentní, kterého si náš kraj zaslouží. A uvědomte si laskavě, že TOP 09 je plně demokratická strana.

Ne gaunerům z TOP09 09.09.2016 10:41, Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=5odXLuRKbd8

KAB 05.09.2016 14:21, Reagovat

Hehe, ale že zrovna náckové si berou do huby demokratická práva :) Právě za jejich vlády dostala demokracie na frak a opakovaně musel dokonce zasahovat i Ústavní soud.

Já svého favorita nemám, ale i kdybych ho měl, určitě bych trapně netapetoval všechny diskuze přiblblou hláškou, že já budu volit toho a toho - tak ho jděte volit a neopruzujte s tím všechny kolem. Když jste něco málo četla o demokracii, jistě víte, že jedním z atributů je tajná volba, tak si tu svoji podporu náckum dělejte tajně.

Provokujete nebo to myslíte vážně? 05.09.2016 12:14, Reagovat

Vážená paní Jeřábková, je to vaše jméno nebo jste si jej vymyslel/a? TOP 09 může volit slušně řečeno jen sluníčkářský pomatenec a pražský kavárenský povaleč. Když pominu volební program a odplaveniny ODS, styďte se za čestného předsedu, který se dostal podvodem k zabavenému majetku z důvodu kolaborace s nacisty jeho rodiny a současný předseda je největší gauner české politiky, který kope kolem sebe, neboť jeho vypitý mozek nechce připustit, že jeho hrůzovláda dávno skončila. Není mi vás ani líto, spíš jste všem jen pro smích.

Ať opět zvítězí ČSSD s ANO 02.09.2016 11:36, Reagovat

Babiš se Sobotkou uvolnuje půl miliardy korun \"neziskovce\", která má integrovat muslimy do naší společnosti. O tom, že nebudou přijímat žádné muslimy, samozřejmě lhali!
https://www.youtube.com/watch?v=TssTpodHDBk

Která strana má takový program? 02.09.2016 11:27, Reagovat

http://www.dsss.cz/program-dsss-2015

MrDacz 02.09.2016 07:58, Reagovat

Viva la revolución!

MrDacz 02.09.2016 07:56, Reagovat

Hasta la victoria siempre!

Anton Špelec 02.09.2016 06:34, Reagovat

Rozfofrovat peníze daňových poplatníků umí kdejaký trouba. Takže na mne neplatí nějaké budování olympijských parků, Techmanií, divadel, EHMK, nákupních center... Ať se když tak pochlubí, kolik peněz se jim podařilo získat a co opravdu prospěšného pro obecné každodenní blaho udělali. Plzeň je prý nejlepší místo pro život. Myslím si, že s tím by nesouhlasili lidi bydlící v centru města v okolí Tylovy a Husovy ulice, v Nerudově ulici, v Koperníkovce a vůbec v okolí nádraží JIžní předměstí, nesouhlasili by ani majoritní občané Petrohradu, části Vinic nebo třeba Plzně-Zátiší. Vytváření cikánských ghet je fakt vážně opravdu nádherným místem pro život. Ptám se, co se udělá s cikánskou rozpínavostí a drzostí a s každodenním obtěžováním slušných lidí cikány? Kdo zastaví bezbřehé vyplácení tučných dávek těmto tvorům? Kdo zastaví kriminalitu v centru města, řádění gangů a přepadávání. Kdo zastaví islamizaci, multikulturelismus a rasismus naruby, kdy jedna skupina snědých obyvatel je zvýhodňována před obyvateli ostatními? Z těch, co se pyšní na biboardech ve městě nikdo!!!!! Volím Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. Tam šance je!!

Souhlas s Dělnickou stranou 02.09.2016 08:43, Reagovat

Antone Špelci, pláčete na špatném hrobě jako všichni tady. Proč nevyvíjíte tlaky na konkrétní místa na magistrátu? Např.pan Bor, zodpovědný zástupce strážníků na magistrátu, nikdo ho s nečinností strážníků neobtěžuje, tak nemá co řešit. Skvělá náplň práce, nemyslíte? A takových povalečů je tam hafo. Sociální dávky nepřizpůsobivým řeší pouze Dělnická strana, jediná ze všech má nejvypracovanější volební program ve všech oblastech života. Na radikální situace, kam nás současní političtí zlatokopové dostali, musí být radikální řešení. Přečtěte si jejich volební program a nebojte se volit tuto stranu, i když se bude u volebních komisí opět podvádět, aby se dosavadní zoufalci udrželi za každou cenu, Dělnická strana musí dostat šanci!

Anton Špelec 02.09.2016 17:42, Reagovat

Nebojím se DSSS volit. VOLÍM DSSS!!!

Dnur 01.09.2016 20:52, Reagovat

Jediná strana, která tento kraj zachrání, je strana ODS.Vraťme kraje těm, kteří vládnout umí a kteří opět tento kraj pozvednou.

Franc 01.09.2016 21:59, Reagovat

Za ODS se rozkradlo nejvíc majetku, víc jak za socialismu.

Fany 01.09.2016 23:07, Reagovat

To je pravda.
A kradli to prave napriklad ti, kteri do clanku patri a parazituji na mistnich umelcich a osobnostech. Napr. Marikova, Uhlik, Rodl, Michalek a jini, dnes Obcane Patrioti, starostove atd.

Kde myslite, ze nakradl Štrunc 750.000.000,- Kč na obchodni dum Dvorak, Michalek na dum pohadek a baraky za 80 milionu, milicionar a stbak Rubner na Muzeum knihy - i kdyz, ten nekradl, ten privatizoval Navu,, Rodl na nemovitosti v centru Plzne, apod? Marikova v podstate odmitala co starostka uplatky pod milion korun.
A jejich kandidat na senat - pan vecernicek Chaloupek? Vzdyt je to STBacky prase.

Otupělý 02.09.2016 08:05, Reagovat

Milá Fančo, tvé babské povídačky buď dokaž a na policii můžeš podat tresní oznámení i v případě podezdření , nebo dál plň svůj stranický úkol od svého kmotra a doufej, že tě odmění.

Pan Otupělý 02.09.2016 08:24, Reagovat

Pane Otupělý, podávat v Plzni trestní oznámení na politiky je mlácení prázdné slámy. Z nakradených milionů si platí jak soudce, tak státní zástupce, policie řeší jen pokyny, zda vyšetřovat či nikoli. Jste tak naivní nebo v tom jedete taky?

Otupělý 02.09.2016 08:27, Reagovat

Můžete napsat přímo Bradáčové, má pravomoc vyšetřovánim pověřit mimoplzeňské útvary.

Odpověď 02.09.2016 08:50, Reagovat

Myslíte, tu Bradáčovou, která chodí pravidelně na americkou ambasádu referovat o kauzách, které vyšetřuje? Když jste tak skvěle znalý kompetencí, věřím, že se aktivně zapojujete do občanských záležitostí nejen touto diskuzí.

Otupělý 02.09.2016 15:17, Reagovat

Na rozdíl od Vás nevěřím všem konspiračním teoriím. A zasvěcen jste určitě z důvěryhodných zdrojů....

Odpověď 05.09.2016 09:23, Reagovat

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/326-kdyz-zalobnicci-zaluji-americanum-podivali-jsme-se-na-vazby-statnich-zastupcu-na-americkou-ambasadu.htm

San 01.09.2016 17:20, Reagovat

Je to ubohost, lákat lidi na melouny, polévku, koblihy, nebo jiné hlouposti. Smutné ale je, že na to hodně lidí slyší. Strany by měli oslovit občany svým volebním programem, popř. tím, co pozitivního pro občany má ta která strana za sebou. Pokud bude mít strana kvalitní program a bude mít co voličům nabídnout, půjdou za ní i bez buchet.

Václav Dušek 02.09.2016 07:21, Reagovat

Aby nedošlo k mýlce. Rozdávání melounů byla symbolika jak funguje kraj. S tím, že to rozdávání melounů, rozumějte miliónů musí být transparentní a spravedlivé.

Vzpamatujte se všichni 01.09.2016 09:17, Reagovat

Pokud váš volební hlas má hodnotu jednoho melounu, růže nebo koblihy, tak si jako občan po zásluze zasloužíte tu zrůdnost současných stran napříč politickým spektrem. Mluvíte tady jako úplní mimoni a stejně jako tihle zaprodaní politici nevnímáte průser, kam nás všechny dostali! Můžeme se z této šlamastiky dostat pouze radikálním řešením a to volením Tomia Okamury-SPD nebo Dělnickou stranou. Všechny ostatní politické strany už předvedly, jak je pro něj občan důležitý! Doktor, který jde za lídra TOP09 by měl vrátit OP, nedostatek lékařů tímto krokem jen podpořil! Bernard za ČSSD má za úkol pro Škoda Transportation zprivatizovat v kraji ČD, Baxa za ODS bude vykrádat rozpočet stejně jako ho vykrádá na magistrátu neprůhlednými výběrovými řízeními, Babiše nelze ani komentovat a o dalších politických podržtaškách ani nemluvě. V těchto volbách máme poslední šanci se zachránit, tak se vzpamatujte! Pokud opět dáte hlasy stále stejným stranám, tak se z těchto sraček nedostaneme!

Roman 01.09.2016 08:39, Reagovat

Jak z ní v jedné písničce ... o melouny boj :-D
Hodně těch věcí je nesplnitelných, protože jsou v kompetenci státu a ne kraje.

KAB 01.09.2016 07:29, Reagovat

Ale tak na nějaký \"lid\", který dostane pamlsek a pak jim za to hodí hlas, to asi zafunguje :( Základem demokracie je poskytnout davu chléb a hry a pak nerušeně drancovat veřejné zdroje do dalších voleb.

Ale představa, že bych volil lidi, kteří se nestyděli podporovat fašizující TOP09a běhat jako pejsci za vůdcem s jeho tričkem a plackou na sobě, je pro mě dost úchylná.

Soňa Jeřábová 01.09.2016 08:31, Reagovat

Pletete se, TOP 09 je rozumná strana, která přináší správná řešení pro naši zem. Stejně je tomu tak i u nás v Plzeňském kraji. TOP 09 má můj hlas v nadcházejících volbách.

MrDacz 01.09.2016 10:10, Reagovat

Pani, delate TOP 09 jen ostudu.
Vasim vystupovanim a projevem spis od volby teto strany odradite.

KAB 01.09.2016 08:54, Reagovat

Jste poměrně trapná, ale to lze u TOP09 pochopit, nikdo normální by se takové strany nezastával :)

Jinak volit dnes TOP09 je v zásadě analogické tomu, jako kdyby v SRN v roce 1947 volili NSDAP. Mimochodem narozdíl od dnešní ČR to tehdy a tam nebylo ani technicky možné, protože Německo prošlo denacifikací, naše země detopizací nikoliv a to je pro budoucnost velmi nebezpečné.

Václav Dušek 01.09.2016 08:42, Reagovat

Však to již od Vás víme mockrát paní Jeřabová :-) Můj hlas rozhodně v těchto, ani všech následných volbách TOP09 nedostane. Jediné, kdybych byl schopen, pro tuto partaj hlasovat, by byl pan Dort ve druhém kole senátních voleb, pokud by se tam sešel s levicovým kandidátem nebo spíš kandidátkou (Terelmešová, Rutová). Což se, ale obávám se, nestane.

Anton Špelec 01.09.2016 05:06, Reagovat

Rozfofrovat peníze daňových poplatníků umí kdejaký trouba. Takže na mne neplatí nějaké budování olympijských parků, Techmanií, divadel, EHMK, nákupních center... Ať se když tak pochlubí, kolik peněz se jim podařilo získat a co opravdu prospěšného pro obecné každodenní blaho udělali. Plzeň je prý nejlepší místo pro život. Myslím si, že s tím by nesouhlasili lidi bydlící v centru města v okolí Tylovy a Husovy ulice, v Nerudově ulici, v Koperníkovce a vůbec v okolí nádraží JIžní předměstí, nesouhlasili by ani majoritní občané Petrohradu, části Vinic nebo třeba Plzně-Zátiší. Vytváření cikánských ghet je fakt vážně opravdu nádherným místem pro život. Ptám se, co se udělá s cikánskou rozpínavostí a drzostí a s každodenním obtěžováním slušných lidí cikány? Kdo zastaví bezbřehé vyplácení tučných dávek těmto tvorům? Kdo zastaví kriminalitu v centru města, řádění gangů a přepadávání. Kdo zastaví islamizaci, multikulturelismus a rasismus naruby, kdy jedna skupina snědých obyvatel je zvýhodňována před obyvateli ostatními? Z těch, co se pyšní na biboardech ve městě nikdo!!!!! Volím Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. Tam šance je!!

David 31.08.2016 21:00, Reagovat

Smysl to ma urcite.
Ale urcite kraj nespasi tyhle smatlane spolky site horkou jehlou jen kvuli zalibeni se volicum.
Nejsem rozhodnuty, ale urcite budu volit nejakou tradicni stranu, pokud mozno s presahem dal nez dva okresy, navic rizenou odpadliky z ODS a doplnene o lokalni celebrity.
Tohle sdruzeni vznikle na platforme exODSaku, resp. Hnuti Obcan Patriot je prachsprosty podvod na volice.

Václav Dušek 31.08.2016 23:31, Reagovat

Vážený pane, z čeho soudíte spolky šité horkou jehlou? Konkrétně tento \"spolek\" vznikal více než rok a má mezi sebou rovnoměrně lidi ze všech okresů. Objížděl kraj, snažil se hledat řešení problémů, které lidi trápí. Nabízí mimo lidí, kteří vždy byli lidem na blízku a pomáhali také nové tváře pro osvěžení krajské politiky. Já osobně jsem od ODS upustil když ona opustila myšlenky a idee, na kterých vznikla. Nyní se k nim pomalu snaží vracet, ale ta cesta bude dlouhá. Volte, koho sám uznáte za vhodné. Starostové a Patrioti s podporou Svobodných a Soukromníků jsou silnou alternativou právě k zavedeným stranám, které občany v minulosti nejednou zklamaly.

jste mi rozesmál 01.09.2016 00:33, Reagovat

Potrati jsou alternativou ke stranám, které zklamaly, hahaha - máte na mysli ty kandidáty, kteří několik volebních období stáli v čele Plzně a jejích obvodů - proč \\\'problémy, které, podle Vás, trápí občany\\\' - neřešili v té době. Namátkou Rödl, Uhlík, Maříková, Rösch, ... Fakt, že nyní rozdávají melouny sponzorované nejspíš bývalým milicionářem možná pár lidí zblbne, ale ty soudné určitě ne.

Otupělý 01.09.2016 07:36, Reagovat

Pane Vostrý, vy už máte vycházky? Pozor na nadměrnou spotřebu alkoholu.

Radek 31.08.2016 17:26, Reagovat

Já zas dostal od kandidáta Jiřího Dorta /TOP 09/ malý dort :-D To mělo větší styl, než nějaký meloun :-D

Zelený 01.09.2016 07:37, Reagovat

Meloun je určitě zdravější a to platí i pro Starosty a patrioty.

David 31.08.2016 17:12, Reagovat

Takze z tech par jedincu, co drive melouny rozkradalo je nyni par spasitelu, co melouny rozdava??!?!
Akorat je doplnilo stado vecernicku, starostu a hokejistu, co maji oblbnout volice.

Doufam, ze vysledek voleb bude minimalne stejne trapny jako minule u Patrionu, kteri stejne odpadli ze zadnice ODS, coby jejich nejvetsi verbež.

Richard 31.08.2016 21:18, Reagovat

Absolutní souhlas, jsou to odpadlíci viz p. Uhlík, který je lokajem Štrunce. No a na akci s melouny bych tipoval Michálka, ti asi táhnou společne za jedno lano jak to i zvolili na billboardy.

Obdivovatel 31.08.2016 19:13, Reagovat

Koho budete volit vy? Má vůbec smysl jít volit?

Roman 05.09.2016 10:08, Reagovat

Já volím TOP 09, leaderem je doktor Richard Pikner, zodpovědný a moc rozumný člověk. Věřím, že TOP 09 v čele s panem Piknerem má na to, náš kraj posunout správným směrem... a hlavně bez komunistů.

zklamaný 09.09.2016 13:50, Reagovat

Myslíte plzeňskou TOP 09? Jurečkovo béčko s Pospíšilem na zadku? Ani omylem.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.