Klíčoví členové ANO v Plzeňském kraji považují výrok lídra krajské kandidátky o povolební spolupráci s KSČM za jeho osobní názor

Klíčoví členové ANO v Plzeňském kraji považují výrok lídra krajské kandidátky o povolební spolupráci s KSČM za jeho osobní názor | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený2,65%
Spokojený48,67%
Zklamaný23,01%
Zdrcený13,27%
Šokovaný12,39%

Celkový počet hlasů: 113

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Karel KvitKarel Kvit

zastupitel MO Plzeň 2 Slovany

Více

Ladislava KopalováLadislava Kopalová

sociální pracovnice, speciální pedagog – Domov pro seniory, vedoucí Letního dětského tábora

Více

Marie ŠamanováMarie Šamanová

Koordinátorka sociálních služeb

Více

Klíčoví členové ANO v Plzeňském kraji považují výrok lídra krajské kandidátky o povolební spolupráci s KSČM za jeho osobní názor

Plzeň, 26.08.2016, aktualizováno 07.09.2016 13:21 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Příliš velkou radost nemají členové hnutí ANO z Plzeňského kraje z výroku lídra jejich kandidátky pro krajské volby, kterým je šéf Okresní hospodářské komory Plzeňsko Miloslav Zeman. Známý plzeňský podnikatel, který za ANO kandiduje jako nestraník, totiž během čtvrteční předvolební debaty lídrů šesti nejsilnějších politických stran, která se uskutečnila v režii deníku Blesk, odpověděl na přímý dotaz lídra ODS Martina Baxy, že nevylučuje povolební spolupráci s KSČM ve vedení Plzeňského kraje.

„Předpokládám, že pokud něco takového pan Zeman prezentoval, tak to byl s největší pravděpodobností čistě jeho osobní názor. My jako oblast Plzeň toto stanovisko nesdílíme. Jsem přesvědčena o tom, že to byla prezentace jeho osobního názoru. Pro nás to bylo překvapující vyjádření. My jsme v minulosti v komunálních volbách opakovaně deklarovali prostřednictvím našeho lídra pana Pavla Šrámka, že s komunisty koalici vytvářet nebudeme. A takový je názor celé oblasti Plzeň,“ uvedla místostarostka MO Plzeň 1 Ivana Mádlová, která je zároveň dvojkou na kandidátce ANO pro krajské volby.

A stejný názor měl i šéf oblastní organizace ANO Plzeň město Roman Zarzycký. „Spolupráci s komunisty dlouhodobě odmítáme, což je vidět i na městě, byť možná známe jednotlivé členy KSČM a dokážeme s nimi na nějaké místní úrovni vyjít. Pan Zeman prezentoval svůj soukromý postoj, nikoliv postoj hnutí ANO. Já osobně jsem byl z toho výroku překvapený, rozhodně to nevyjadřuje postoj hnutí. Samozřejmě chápu, že mohou být otevřené různé varianty, ale o to méně se o tom mluví před volbami. Rovnice se skládají až po volbách. Výrok pana Zemana nebyl komunikovaný v hnutí ANO,“ konstatoval Roman Zarzycký.

K výroku lídra kandidátky se vyjádřil také krajský předseda, poslanec Jan Volný. „Pan Zeman řekl správně během té diskuse, že jsme středopravá strana a budeme hledat stranu ke spolupráci především ve středopravém spektru. A uvidíme, jestli se to povede nebo ne. Protože jak už bylo řečeno, hnutí ANO je chyba v systému a ostatní strany nás pomelou. Pokud bude trochu zdravého rozumu, tak se nám to povede v uvedeném spektru sestavit. Řešit ale takové úvahy před volbami je bezpředmětné,“ řekl Jan Volný.

Další poslanec hnutí ANO z Plzeňského kraje Pavel Šrámek odmítl výrok lídra kandidátky ANO komentovat. „Já do kraje nekandiduji, ani na 45 místě a k těmto výrokům se nebudu vyjadřovat a počkám, až co bude po volbách,“ dodal Pavel Šrámek.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (67 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Anton Špelec 01.09.2016 05:09, Reagovat

Rozfofrovat peníze daňových poplatníků umí kdejaký trouba. Takže na mne neplatí nějaké budování olympijských parků, Techmanií, divadel, EHMK, nákupních center... Ať se když tak pochlubí, kolik peněz se jim podařilo získat a co opravdu prospěšného pro obecné každodenní blaho udělali. Plzeň je prý nejlepší místo pro život. Myslím si, že s tím by nesouhlasili lidi bydlící v centru města v okolí Tylovy a Husovy ulice, v Nerudově ulici, v Koperníkovce a vůbec v okolí nádraží JIžní předměstí, nesouhlasili by ani majoritní občané Petrohradu, části Vinic nebo třeba Plzně-Zátiší. Vytváření cikánských ghet je fakt vážně opravdu nádherným místem pro život. Ptám se, co se udělá s cikánskou rozpínavostí a drzostí a s každodenním obtěžováním slušných lidí cikány? Kdo zastaví bezbřehé vyplácení tučných dávek těmto tvorům? Kdo zastaví kriminalitu v centru města, řádění gangů a přepadávání. Kdo zastaví islamizaci, multikulturelismus a rasismus naruby, kdy jedna skupina snědých obyvatel je zvýhodňována před obyvateli ostatními? Z těch, co se pyšní na biboardech ve městě nikdo!!!!! Volím Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. Tam šance je!!

Vždyť je to fuk, stejně je nelze volit 30.08.2016 07:24, Reagovat

Nevím co tady vůbec rěšíte :) ČSSD i ANO minulý týden mělo plné huby keců, že teroristy přijímat nebudeme - a včera už přijela první várka arabských příživníků a teroristů do země. Tyhle dvě strany jsou jen prolhaní šmejdi, kteří se řídí heslem Čím hůř pro zemí tím lépe pro ně a normální člověk je volit přece stejně nemůže, tak je jedno, s kým chtějí nebo nechtějí spolupracovat.

David Vaněk 30.08.2016 02:19, Reagovat

ANO je v Plzeňském kraji na cestě k rozkolu a to je jedině dobře. Měst, kde se ta strana rozsypala, už je nepočítaně. Jen, ať lidé vidí, co je hnutí ANO zač. Kam nedosáhne pevná ruka vládcova, tam je zle.

Muf 29.08.2016 20:48, Reagovat

Bývalý komunista jim nevadí, ale na současné plivou!

Petr 29.08.2016 14:35, Reagovat

Za mě jednoznačně ve volbách vítězí TOP 09. Vyhovuje mi konzervativní zasazení strany v politickém spektru a liberální přesah, který partaj má. Vůbec nepochybuji o tom, že by kraj v čele s TOP 09 přitáhl inteligentní investory a výrazným způsobem by se zlepšilo zdravotnictví (kandidáti na hejtmana a senátora jsou oba primáři). Držím palce.

Václav 29.08.2016 12:19, Reagovat

volte hlavou a proto nevolte TOP 09 :-)

Roman 29.08.2016 12:09, Reagovat

Taky se přikláním k TOP 09. Primář Richard Pikner je mi moc sympatický (stejně tak i zbytek kandidátů) a věřím, že by náš kraj spravoval hodně dobře a hlavně bez komunistů.

Radim 29.08.2016 00:12, Reagovat

Bernard je pouze maskot, bílý kůň, reklamní trik...nic víc. Nevolíte jeho, ale mafiány z ČSSD.

mBdj7b 28.08.2016 21:07, Reagovat

Jedina spravna volba je TOP09.
Ostatni strany maji klientelisticke vazby.

Zdeněk 28.08.2016 16:20, Reagovat

Objevil jsem tu plejádu zakomplexovanejch tragédů a Ženíška. Zrušte tu diskusi, je k ničemu!!!

Marek 28.08.2016 14:57, Reagovat

Dejte si do google Bernard Appian.
Bude poslouchat co mu mafie z Prahy naordinuje.

Jen same tunelovani, machinace, prani penez.

Uz nikoho nebavi, jak vzdy ovecky nalakaji na fotbalisty, vecernicky, spisovate, pseudopodnikatele, hokejisty a jine celebrity. Nakonec je vzdy u korytka stejna parta.

Volte hlavou.
With best regards,

Mgr. Ondřej Ženíšek
724 278 249

volte hlavou 28.08.2016 16:17, Reagovat

- ale hlavně ne zlojedy z TOP-09
http://www.nfpk.cz/kalousek

Roman 30.08.2016 14:39, Reagovat

TOP 09 doporučuji! Richard Pikner a TOP 09 jsou správné volby pro náš kraj!

Prosím Vás, brožurku výše vydala Jančurova nadace. A jak jistě víte, Jančura je nejlepší kámoš Babiše. Takže podobné brožurky jsou opravdu \"věrohodné\" :-D Navíc Kalousek v Plzeňském kraji nekandiduje! My máme svého Ríšu :-)

a obsah Vás nezajímá 30.08.2016 19:13, Reagovat

nebo to máte zakázáno číst. Já lidem jako Randák, Bernard (pivní) nebo Kraus věřím více než straně, která vznikla okolo nezvoleného bývalého lidovce.

Ale co - zaplať Bůh volby jsou svobodné. tak si volte koho chcete, nebo ve Vašem případě koho musíte.

Mirek 28.08.2016 12:48, Reagovat

Volby vyhraje doufam pan Bernard. Znam ho 15 let.
Mezi tema troskama je to jediny ferovy a cestny clovek.

Roman 29.08.2016 11:56, Reagovat

Co to tu plácáte za blbosti?!? Nejslušnější a nejčestnější kandidát na hejtmana je doktor Richard Pikner z TOP 09 a rozhodně to není žádná troska! Už nikdy více komunisti ve vedení Plzeňského kraje, jak to podporuje ČSSD.

XX 28.08.2016 14:33, Reagovat

Také ho budu volit, souhlasím, je to férový a čestný člověk. Líbí se mi zejména to, jak se svou pílí a schopnostmi \"vypracoval\". Je za ním vidět spousta práce (Techmania, Škoda Fit,...)Má připravený dobrý program. Všichni, kdo ho znají, mu jistě dají hlas.

pepe 28.08.2016 13:14, Reagovat

Ano, možná čestný je. Podívejte se , ale kdo je proboha na kandidátce za ním. Myslíte si, že on sám něco prosadí a ČSSD se začne chovat jinak. Takto to v politice nefunguje. Někteří lidí kvůli Bernardovi budou volit ČSSD, osobně já né. Budu volit stranu nebo hnutí,kde nemají kandidáty, kteří vstupují do politiky jenom kvůli kšeftu a pro lidi nic nedělají a nikdy dělat nebudou.Proboha vždyť je všechny známe a víme co dělají. Rozhodně to nebude ČSSD, ODS už vůbec ne, TOP 09, ANO, KSČM a Patrioty a starosty včele s Čížkem.

Roman 29.08.2016 12:01, Reagovat

Já budu volit TOP 09, na kandidátce jsou samí dobří kandidáti a Richard Pikner je super kandidát na hejtmana. Taky se mi líbí, že chce Pikner vrazit peníze do zdravotnického personálu.

Ivo 29.08.2016 12:04, Reagovat

ČSSD ve vedení kraje spolu s komunisty? Děkuji již více nechci.

MrDazc 28.08.2016 13:29, Reagovat

Myslite pana Grunera? Ten je taky cestny, cestne muze prohlasit, ze z ROPu odklonil peknych par desitek milionu.

Nedavno se treba otevrela v Presticich nova restaurace :-D

MrDacz 28.08.2016 19:19, Reagovat

Heled, bud tak laskav a nekrad mi muj nick!

pepe 28.08.2016 18:21, Reagovat

Ano, myslím i další například Struček, Votava a jiní. Jen tak mezi sebe nikoho nepustí, protože mají už posty rozdělený a další nový je pro ně nebezpečný. Už to, že museli vzit Bernarda bylo pro ČSSD nepřijatelný, ale Chovanec rozhodl.

Mike 28.08.2016 13:51, Reagovat

Ne, mysli Starkovou nebo jak se ta jezibaba jmenuje a Strucka, co sedi jednou prd.eli na 3 zidlich. Za povsimnuti stoji i treba Šobr, ktery byl 4 roky naprosto neviditelny.
To chudak Bernard.

pepe 28.08.2016 18:34, Reagovat

Nemám nic proti panu Bernardovi, ale bude koukat, až se tam dostane, co vše bude muset odsouhlasit. Souhlasím s Vámi bude chudák. Také ještě přidám Stárkovou a máte pravdu i se Šobrem. Naprosto neviditelný politik, který musí držet hubu a krok a Stárková to samé. Chodím velmi často na zastupitelstvo PK a z některých se mi dělalo špatně. Kdo se mi hodně líbil a dokázal je pořádně rozmetat a nasadit velkou laťku na zastupitelstvu, byla paní Rubáková. To fakt musím uznat. S nikým a s ničím se ne..... . Každému řekla to , co si zasloužili. Takto má politik vypadat. Má umět říci vše na rovinu, a ne ty politický kecy ostatních. Navíc tomu rozuměla a neznám nikoho ze stavajících zastupitelů, kteří se jí dokázali postavit nebo oponovat. Kloubouk dolů.

XX 28.08.2016 22:49, Reagovat

Místo pomluv uvedu fakta:
-jediný nezadlužený kraj
-ocenění v Cannes za rozvoj podnikání - 2. místo
-Místo pro život - v letech 2011-2015
medailové pozice
Loni 11% opravených silnic, přitom celostátní průměr je 5%. Bylo by toho ještě mnoho dalšího...
Zastupitelstvo sleduji buď online nebo ze záznamu a moje poznatky jsou úplně jiné než Vaše. Kraj prostě funguje dobře a to je přece zásluha těch, kteří jsou ve vedení.

pepe 29.08.2016 09:34, Reagovat

Tak to fakt politice nerozumíte. Nebavím se přeci o tom, co kraj udělal, ale o lidech , kteří jdou znovu kandidovat. Jsou lidé, kteří sedí na dvou až třech místech najednou.

XX 29.08.2016 10:54, Reagovat

S kumulací funkcí taky nesouhlasím, ale Vy dehonestujete lidi z ČSSD, kterých se to ani netýká. Paní Rubáková již přešla od ČSSD k ODS,teď bezpartijní, na které kandidátce ji najdem teď?

pepe 29.08.2016 12:15, Reagovat

Pokud vím, tak nejde kandidovat vůbec. Také vím z jejího prohlášení, že vůbec nikdy natajila, že byla u ČSSD a ODS. Pokud se podívám na ostatní kandidáty, tak někteří už byli ve vícero stran. Je mi jedno, kde všude byli ostatní a ona, ale jde mi o to, jací jsou a co dělají jako politici. Tady nejde přeci o paní Rubákovou, jenom jsem chtěl názorně ukázat, že se mi jako politička líbila a jak byla schopná. Někteří to tam šli opravdu odsedět na čtyři roky, ona ne.Pokud si dobře pamatuji z červnového zastupitelstva PK, tak jí tam veřejně chválil pan poslanec Votava, za práci ve Finančním výboru PK. Vím také o dalších aktivitách, které jako zastupitelka dotáhla a udělala pro lidi z Plzeňského kraje. Uvedu příklad: Bude se opravovat Letkovská ulice cca 55 mil. Kč v Plzni. Všichni politici to slibovali 20 let a nikdo občanům z této ulice napomohl. Udělali si na tom kariéru a nic,ona to celé dotáhla a pomohla těmto lidem. Vůbec to nemusela dělat, protože je z Tachova, ale šla do toho. Co dělali všichni ostatni jenom slibovali a nic. Takto já jí vidím.

Anton Špelec 28.08.2016 09:33, Reagovat

A těm, kteří by mne tady chtěli častovat nízkým IQ, nazávat mne fašistou a co já vím čím, přečtěte si nejdříve program DSSS, než budete cosi prohlašovat. Již v základní listině DSSS je tato pasáž: Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa.
Odsuzujeme totalitní ideologie 20. století, zejména nacismus a komunismus. www.dsss.cz

Anton Špelec 28.08.2016 09:19, Reagovat

Divím se, že se najde někdo, kdo tyto strany ještě volí. Viz diskuse níže. Lidi vesměs ví, co je to za darebáky, ale volit je budou pořád. Město je plné nepřizpůsobivých, dělají bordel, znepříjemňují život ostatním slušným lidem, nezodpovědně se množí ač své ratolesti bez pomoci státu neuživí. Stát, potažmo město jen solí peníze darmožroutům a nemakačenkům, přiděluje jim byty k devastaci - zničí li je, přidělí další byty. Co s tím udělaly všechny ty ODS, TOP, ANO, ČSSD, KSČM ad, co nám tady vedli město nebo stát? Nic. Lidi nemají zastání a v noci se bojí vycházet, mnohdy i přes den. To je naše Plzeň. Chce to zařídit důstojný život pro lidi, co pracují, co mají své již odpracováno, pro ty, kteří pracovat nemohou pro svoji nemoc a když mohli, tak pracovali. Není možné, aby mladí, zdraví, silní jedinci pobírali do nekonečna jen dávky, které nakonec stejně propijí, prokouří či profetují a ještě se vysmívali ostatní společnosti, co na ně platí daně. To se nanajde síla, která by bezbřehé vyplácení peněz takovým lidem zastavila? Proč jsou ji vůbec vypláceny peníze a ne třeba jen poskytovány základní potraviny? Proč není zjišťováno a kontrolováno, zda takovíto nemají jiné příjmy např. z prostituce a drogového dealerství, z krádeží atd. Pak by byl přeci jasný důvod je zavřít a oddělit od ostatní slušné společnosti. Představte si, že kdyby se peníze ze sociálního systému nevyplácely těmto darmožroutům a každý si jistě udělá sám obrázek jaké darmožrouty mám na mysli, co by zbylo peněz na opravdu potřebné, na důchodce, invalidy a nemocné, či lidi, kteří opravdu přišli o práci a aktivně si ji hledají. Ti by mohli pobírat královské částky. Proč není zaveden systém státního zaměstnávání za důstojnou mzdu, vždyť je všude kolem fůra práce například na zvelebování okolí. Jsou li miliony na lavičky kdejakého opilce, na stavění aušusových pomníků, tak by se určitě našly i na výplaty lidí, co by něco dělali pro veřejnost. Nikdo ze stávajících stran nehnul pro zlepšení této situace prstem, ba naopak, ještě mnozí z nich těmto nepřizpůsobivým zatím menšinám nadržují. Možná chtějí, aby se díky své množivosti staly většinou a to pak Pán Bůh s námi. Do toho schvalování a vítání připrchlíků zejména stranou TOP 09 a jejími představiteli. Takže já nikoho z velkých stran volit nebudu. Možná můj hlas jednou, dvakrát propadne, ale nakonec snad lidi tváří v tvář s realitou dostanou rozum. Dám hlas DSSS.

Antonín 27.08.2016 13:18, Reagovat

Jedna asi z nejvíce zarážejících věcí je, že pan Zeman je předseda hospodářské komory v Plzni, která sdružuje podnikatele, což je trochu v rozporu se zásady KSČM. Co na to asi říkají její členové, že její předseda nemá problém utvořit koalici s KSČM?

Ota 27.08.2016 13:31, Reagovat

To by se v te skutecne hospodarske komore nestalo.
Problem je, ze komora pana Zemana nema zadny status. Je to v podstate falesne sdruzeni parazitujici na skutecne OHK.

trochu fakta pane 28.08.2016 14:14, Reagovat

Nejdříve si zjistěte - kolik a jaké podniky jsou \"u Zemana\" a kolik jich zůstalo v tom Mužíkově pidiseskupení.

skutečná fakta 29.08.2016 17:22, Reagovat

Jsou dle internetových stránek, že u Zemana je 80 firem, v RHK Pk 210. U Zemana firmy zejména vlastněné městem jako Teplárna, Vodárna, Dopravní podniky. V RHK například Doosan, Škoda Transport. at.

Fakta 29.08.2016 23:09, Reagovat

A kde jsou ty internetové stránky RHK ?
Doosan je u Zemana, to vidím

komora 04.09.2016 20:42, Reagovat

Www.rhkpk.cz

Pospič Pič 27.08.2016 00:40, Reagovat

A co tohle:
Jurečko byl zvolen členem představenstva Vědeckotechnického parku Plzeň, a.s…

Tradice v Plzni pokračuje. Nerozlučná dvojice primátor Martin Zrzavecký (ČSSD) a exprimátor Martin Baxa (ODS) dokázali, že své přátelství, tolik deklarované při předávání primátorského řetězu, upevnili a vzájemně si opět pomohli. Pro kmotra hlasovala i opoziční TOP 09, která se vůči němu čtyři roky vymezovala a podpořili ho dokonce i Roschovi spolustraníci. Lobbování a noční telefonáty se opět osvědčily. Zastupitelé dostali prebendy a zvolili kmotra.

Radim 29.08.2016 00:14, Reagovat

Jurečko ví na všechny všechno.

podle Kalouska 27.08.2016 07:35, Reagovat

... ten přece vyhlásil, že hlavním cílem je rozbít kmotrovský modro-oranžový tandem.
Takhle to vypadá v praxi.

Dave 27.08.2016 10:04, Reagovat

Mafie je všude

https://m.novinky.cz/articleDetails?sznu=VSwCjhCi7oJ93AFq&aId=412997

Vosí hnízdo 26.08.2016 23:25, Reagovat

Podivná účast na Kubě letos v dubnu
4. 04. 2016

V čele 19-ti členné delegace je bývalý kovaný komunista, nynější hejtman za ČSSD, Václav Šlajs a lídr za hnutí ANO, předseda OHK, která výlet zaštiťuje, Miloslav Zeman. Jako parťák se přidal, údajně za své, známý plzeňský kmotr Roman Jurečko (ODS). Technický náměstek primátora Pavel Šindelář (ODS) vyrazil na Kubu, čirou náhodou ve stejném čase a čirou náhodou na stejné místo, prý na dovolenou za své peníze. Co hledá na Kubě Ivo Grüner (ČSSD), který má na starosti evropské fondy, je mi také záhadou.

STOP TOP 26.08.2016 23:55, Reagovat

Ještě jsi zapomněl děkana univerzity a další podnikatele.
Takže vlasně všichni kromě TOP 09.

Ludek 27.08.2016 00:16, Reagovat

Mate pravdu. To mu tam chybi.

Ta dohoda o koalici na kraji padla prave na Kube. Jenze pak se Chovanec zblaznil a nasadil do Cssd proti vuli vlastnich clenu Bernarda. A ten Slajzovsko-Grunerovske pakty s Jureckem a Zemanem drzet nechce.

Radim 29.08.2016 00:16, Reagovat

Pokus o vtip předpodkládam.

STOP TOP 28.08.2016 10:36, Reagovat

Bernard poslechne, co mu z Prahy nakážou.
A Šlajs s Jurečkem ? Ty jsi opravdový TOP demagog.

DP 26.08.2016 23:40, Reagovat

Tady je to lepší Vosáku :-D

Duben 2016
Kdo například jede na Kubu a co o tom Deníku řekl:

Václav Šlajs (ČSSD), hejtman: „Je to ryze byznys cesta, oslovil nás šéf hospodářské komory Miloslav Zeman. V těchto zemích potřebují podnikatelé politiky k jednání, bez politika by se s nimi nikdo nebavil. Budeme jednat mimo jiné na ministerstvu zahraničních věcí a ministerstvu zahraničního obchodu. Pojedeme se také podívat do provincie Matanzas, která je podobně velká jako náš kraj.\"
Miloslav Zeman (ANO 2011), podnikatel, šéf Okresní hospodářské komory Plzeňsko, kandidát na hejtmana: „Cestu na Kubu jsme začali domlouvat loni v létě. České firmy tam dřív dodávaly, ale v posledních letech se reputace zkazila. Řekli jsme si, že tam podniká skoro celý svět, tak proč my ne. O téhle zemi v tuhle chvíli není příliš informací. Zkusíme navázat obchodní vztahy a třeba se podaří vyjednat zakázky. Trochu se ale bojím, že jedeme s křížkem po funusu.\"
Roman Jurečko (ODS), podnikatel, předseda představenstva VTP Plzeň: „Jedu tam napůl oficiálně, napůl soukromě. Jsem oficiálně delegován jako předseda představenstva Vědeckotechnického parku, ale cestu si platím sám ze svých peněz. O cestě na Kubu uvažuji už asi tři roky, nyní jsem využil nabídky Miloslava Zemana. .\"
Tomáš Drápela, gen. ředitel Plzeňské teplárenské: „Na Kubu jedu čistě jako doprovod pana hejtmana, který mě pozval.\"
Pavel Šindelář (ODS), tech. náměstek primátora: „Na Kubu jedu na dovolenou, sám a za své peníze. Nejsem součástí žádné delegace. Letím jiným letadlem, jen na stejné místo a ve stejný čas jako krajská delegace. Není to pracovní cesta, je to dovolená. Jedu s lidmi, které považuji za své přátele a známé. Například je to Tomáš Drápela.\"

Bardet 29.08.2016 00:20, Reagovat

Znám Šindelháře ze základky. Největší hajzl, co vůbec existuje. To, že se rekrutoval k ODS jen potvrdilo vše. Na základce práskač, rodiče vše zařídí. Navíc to byl zloděj a lhář. Rozmazlený fracek a nakonec se stal politikem. Ten to měl napsané na čele od malička, že bude tím, čím je. Dávejte si na tohohle pozor.

xxx 26.08.2016 20:57, Reagovat

ODS strká svý koně všude. Už je mají i u Starostů a Jurečko strčil Pospíšila do TOPky.

KAB 26.08.2016 22:53, Reagovat

Myslite treba Uhlíka nebo Michalka z ODS v tom uskupení nezavisly-patriot-starostove?

Tomáš 28.08.2016 10:38, Reagovat

Přesně. A ti Starostové je krejou.

Pavel 26.08.2016 22:04, Reagovat

Staci se jit podivat co se deje v Riegrovce.
Kliku si u Jurecka podavaji Vozobule, Suchy, Sidlo, Nahlik, Herinkova, Baxa, Zarzicky, Neubauer, Brabec, Michalek, dokonce i Zrzavecky rad spagety.
Na ci pokyn asi Chovanec zlikvidoval PCR...
A Pospisil... TO je ODA, ODS a ted Topka. Fakt si myslite, ze Jurecka uz nezna?

MrDazc 27.08.2016 08:42, Reagovat

Skoda,ze sem nejdou vkladat fotky. Vlozil bych sem fotku kde sedi na veceri Jurecko, Chovanec a dva kandidati na hejtmana.

Jan 27.08.2016 08:54, Reagovat

Tipuji Bernard a Zeman?

:) 27.08.2016 10:39, Reagovat

Kdepak, omyl.
Baxa, Bernard.

MrDazc 27.08.2016 10:45, Reagovat

No Baxu na snimku nevidim ;-)

Wolf 29.08.2016 00:24, Reagovat

Ty jsem viděl Ve vilách a i s Jurečkem. Zrušená rezervace a vidím jak tam dřepí Baxa vedle Jurečka a hned vedle Bernard a Zrzavecký a k tomu ještě Rund. Pak tam ještě byly dvě gorily a dál už nevím. Naštěstí mám dva metry a dostal jsem se až dovnitř.

JR 27.08.2016 01:12, Reagovat

Jančura: Na Chovancovi něco smrdí, asi ho řídí mafie. Důkazy nemám, jen selský rozum a intuici

Honza 27.08.2016 08:34, Reagovat

http://zpravy.idnes.cz/tuhy-a-projev-o-uooz-0qy-/domaci.aspx?c=A160826_200816_domaci_neh

Žasnu 26.08.2016 23:08, Reagovat

Pane Pavle, vy jste chory na mozku. Jinak si tyto flusance neumim vysvetlit.

Pane Benesi, anonymni diskuse neni fer. Vas server by se mel chovat tak jako vetsina normalnich medii.

?? 27.08.2016 07:33, Reagovat

jasně - a Vaše příjmení je ŽASNU, že?

LB 26.08.2016 22:46, Reagovat

Bernard se dohodne se Zemanem a kmotr pujde z kola ven.
Chovanec se na tom jiz Babisem domluvil. Je to jen hra pro obcany, ale vzpomente si na to 20.rijna.

Roman 26.08.2016 20:46, Reagovat

Tuhle jsem viděl Zarzyckýho s Jurečkem.
ODS mafie. Ten Zeman jim asi na ruku nejde.

Marek 28.08.2016 10:40, Reagovat

Hmm, tak ho popraví. Mafie musí přece vyhrát.
Kdo by se tý špíny nebál ?

Josef 26.08.2016 21:10, Reagovat

Názor lídra kandidátky ANO, ale i jiné strany, nemůže být soukromá záležitost. Je vidět, že proé mocenské zájmy, hlavně ekonomické,m se Babiš spojí třeba s čertem. Nas Slovensku ho již před lety prokoukli a proto se odstěhovqal do ČR, kde mu pšenka zatím kvete. Pardon, řepka.

Karel 26.08.2016 19:50, Reagovat

V tomhle meste je asi jedno, kdo s kym pujde, kdyz bez ohledu na volebni data, se opet domluvi lide, kteri se znaji 20 az 30 let. Prikladem toho byly minule komunalni volby.

xxx 26.08.2016 19:16, Reagovat

nedivím se, když ryba smrdí od hlavy a mnozí tzv. klíčoví členové ANO jsou napojeni na různý penězovody, především na úkor této země jako pijavice, další jsou k tomu dokonce odsouzení za rozličné trestní delikty, potom je jasné, že jim komouši budou možná smrdět

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.