Strany už znají čísla, se kterými jdou do krajských voleb, ČSSD má 12 a ANO 30

Strany už znají čísla, se kterými jdou do krajských voleb, ČSSD má 12 a ANO 30 | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Iveta KrynesováIveta Krynesová

učitelka, sociální pracovnice

Více

Jiří ŠnebergerJiří Šneberger

Zastupitel PK, člen výkonné rady ODS

Více

Josef FischerJosef Fischer

Analytik dat

Více

Aktualizováno: Strany už znají čísla, se kterými jdou do krajských voleb, ČSSD má 12 a ANO 30

Plzeň, 24.08.2016, aktualizováno 07.09.2016 13:21 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Státní volební komise vylosovala čísla, jimiž budou označeny hlasovací lístky volebních uskupení pro krajské volby. Celkem v letošních krajských volbách kandiduje na území celé republiky 89 uskupení hlavně kvůli různým koalicím, které strany a hnutí sestavily pro jednotlivé regiony. Při minulých krajských volbách před čtyřmi lety jich bylo o čtyři více. ČSSD bude kandidovat s číslem 12, ANO 2011 s číslem 30, KSČM určil los číslo 37, ODS má dvojku, TOP 09 jde do voleb s číslem 32, STAN má 34 a KDU-ČSL číslo 24. Jedničku letos dostala strana Volte Pravý Blok bývalého disidenta Petra Cibulky. Naopak poslední číslo získal Úsvit - Národní koalice. Starostové a Patrioti s podporou Svobodných a Soukromníků v Plzeňském kraji mají pak číslo 51.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (20 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Anton Špelec 01.09.2016 05:10, Reagovat

Rozfofrovat peníze daňových poplatníků umí kdejaký trouba. Takže na mne neplatí nějaké budování olympijských parků, Techmanií, divadel, EHMK, nákupních center... Ať se když tak pochlubí, kolik peněz se jim podařilo získat a co opravdu prospěšného pro obecné každodenní blaho udělali. Plzeň je prý nejlepší místo pro život. Myslím si, že s tím by nesouhlasili lidi bydlící v centru města v okolí Tylovy a Husovy ulice, v Nerudově ulici, v Koperníkovce a vůbec v okolí nádraží JIžní předměstí, nesouhlasili by ani majoritní občané Petrohradu, části Vinic nebo třeba Plzně-Zátiší. Vytváření cikánských ghet je fakt vážně opravdu nádherným místem pro život. Ptám se, co se udělá s cikánskou rozpínavostí a drzostí a s každodenním obtěžováním slušných lidí cikány? Kdo zastaví bezbřehé vyplácení tučných dávek těmto tvorům? Kdo zastaví kriminalitu v centru města, řádění gangů a přepadávání. Kdo zastaví islamizaci, multikulturelismus a rasismus naruby, kdy jedna skupina snědých obyvatel je zvýhodňována před obyvateli ostatními? Z těch, co se pyšní na biboardech ve městě nikdo!!!!! Volím Dělnickou stranu sociální spravedlnosti. Tam šance je!!

Jeřabová?? 25.08.2016 15:23, Reagovat

Hele děvče - a s kým to chcete vládnout, když předseda Zlojed už útočí i na ODS? Mimochodem byl to právě Kalousek, který zvýšením daní zlikvidoval živnostníky - ale to si asi nesmíte pamatovat, co?

Soňa Jeřábová 26.08.2016 14:13, Reagovat

Já s nikým rozhodně vládnout nebudu :-D Myslím si, že si to pan Pikner případně po volbách dojedná sám s kým bude vládnout. Jedno je mi nad slunce jasné: S komunisty to nebude.

A co se týče zvedání daní (s tím kraj nic neudělá) - ale mělo to být na omezenou dobu v době celosvětové ekonomické krize, není Kalouskova vina, že je současná vláda dle jeho plánu opět nesnížila.

cha cha 26.08.2016 22:25, Reagovat

1 - Můžete dodat nějaký odkaz - podle kterého chtěl Kalousek daně snížit. 2 - A můžete si doplnit vzdělání o daních a místních poplatcích. 3 - neodpověděla jste na otázku - Kalousek vyloučil ČSSD a ODS, Vy komunisty - takže už toho moc nezbývá. Naštěstí pevně věřím, že už se lidé nenechají na vějičku \\\"knížete\\\" podruhé nalákat a zlojedi se do zastupitelstev nedostanou.

Václav Dušek 24.08.2016 12:39, Reagovat

Jinak drobná oprava. Hnutí STAN má celostátně číslo 34, avšak Starostové a Patrioti s podporou Svobodných a Soukromníků v našem kraji mají číslo 51.

Petr 24.08.2016 11:59, Reagovat

Pro mě je bezkonkurenčně nejlepším kandidátem na hejtmana doktor Richard Pikner, který kandiduje v barvách TOP 09, tedy pod číslem 32. Je to férový a slušný člověk. Je primářem v Klatovské nemocnici, kde má za sebou obrovský kus práce a také je oblíbeným učitelem na lékařské fakultě. Jistě by byl skvělým hejtmanem a držím mu palce.

Pavel 24.08.2016 22:38, Reagovat

Jako nastrčená loutka bude skvělý.

KAB 24.08.2016 11:52, Reagovat

Cibulka si nedá pokoj, nečekal jsem jeho další kandidaturu, to musí dělat z recese, ale proč ne :)

Nakonec si ale přece jen budu muset vybrat, byť jsem neměl v úmyslu k volbám jít - ale spousta lidí chytla nějaký virus zapomnění a hodlají volit TOP09, jejíž vláda měla dokonce i některé prvky genocidy (především ve vztahu k ZTP, ve kterých vidí podlidi) a voliči mají fakt krátkou paměť. To se už nesmí přece opakovat.

Soňa Jeřábová 24.08.2016 12:03, Reagovat

Žádný virus zapomnění, ale zodpovědná politika. Pamatuji si, jak nás provedli krizí a ještě do státní kasy ušetřili peníze. Nicméně krajské volby jsou o něčem jiném ... TOP 09 postavila kvalitní kandidátku a doktor Pikner je člověk, za kterého bych klidně dala ruku do ohně a který má jasnou vizi, jak našemu kraji pomoci. A v případě pana Dorta je to to samé. Koho jiného byste volil než doktory Piknera a Dorta? TOP 09 je nejlepší volba pro náš kraj i do senátu.

Guma 25.08.2016 16:07, Reagovat

nejhorší politici jsou dlouhodobě a tradičně lékaři, lidi je volí jen proto, že jim někdy pomohl s bolavou patou, nebo apendixem

KAB 24.08.2016 17:39, Reagovat

Jako to už není virus zapomnění, ale virus obracení reality na pravý opak :) Za vlády TOP09 a nejhoršího ministra financí v historii Kalouska došlo k největšímu zvýšení daní a současně k největšímu zadlužení země od jejího vzniku, na to už musí být člověk hodně neschopný, aby tohle dokázal.

Koho budu volit, to nevím, ale rozhodně to nebude tato strana, která nás uvrhla do mnohem horší krize než okolní země a totálně rozvrátila sociální smír a ještě se pokusila nenápadně vyhladit tělesně postižené a nemocné.

Václav Dušek 24.08.2016 12:19, Reagovat

Plánujete lobovat v každém článku? :) Mluvíte o kvalitní kandidátce TOP 09. Sleduji politiku hodně, prakticky denně a jsem z Klatovska. Přiznám se, o panu Piknerovi jsem poprvé v životě slyšel až v souvislosti s těmito volbami. Nebo se zasloužil o něco, co mě uteklo? Klidně napovězte. Děkuji

Soňa Jeřábová 24.08.2016 13:51, Reagovat

Nevidím jediný důvod, proč bych se nemohla vyjadřovat, kde chci. Současné vedení kraje v čele s komunisty je naprosto nepřijatelné, tak chci podpořit rozumné kandidáty. Nic víc :-)

Pokud jste z Klatovska, jistě znáte Klatovskou nemocnici. Pan Pikner je tam primářem (specializuje se na osteoporózu a klinické laboratoře), pomáhal zakládat některá oddělení v této nemocnici. Já si jej vážím jako pedagoga, který učí na lékařské fakultě.

Soňa Jeřábová 24.08.2016 11:39, Reagovat

Tak já mám jasno, do krajských voleb mi pošlete lístek č. 32 TOP 09 a do senátu č. 1 Jiří Dort taky za TOP 09, víc nepotřebuji :-)

dGkTpT 24.08.2016 15:44, Reagovat

Tak znovu - přečtěte si toto http://www.nfpk.cz/kalousek

Soňa Jeřábová 26.08.2016 14:43, Reagovat

To je to dílo z fondu, ve kterém figuruje Babišův blízký přítel Jančura, který neeticky udal Chovancovo a Sobotkovo telefonní číslo a který musí zaplatit pokutu za zneužití dominantního postavení na trhu? Děkuji, takové čtení není relevantní.
A ještě jedna věc: Co to má společného s volbami v PLZEŇSKÉM KRAJI a do SENÁTU?

Václav Dušek 24.08.2016 13:58, Reagovat

Samozřejmě, že znám Klatovskou nemocnici a nyní díky Vám už i pana primáře Richarda Piknera :) Souhlasím s názorem, že současné vedení kraje je nepřijatelné, přesto vidím řadu lepších kandidátů než ty, které nabízí TOP09.

Soňa Jeřábová 26.08.2016 14:47, Reagovat

Třeba tam na něj někdy narazíte :-)

Tak se shodneme, že současné vedení kraje je špatně. Je samozřejmé, že každý máme své favority a je to dobře. Komu fandíte Vy?

MrDacz 25.08.2016 11:49, Reagovat

Současné vedení kraje je katastrofální rudoprdelnickej spolek. Lékaři by ale měli léčit a dělat co umějí, ne, někomu sloužit jako štít a loutka. Takovejch bylo a ani Dort a Pikner na tom nic nezmění!

Soňa Jeřábová 26.08.2016 14:50, Reagovat

Komu by měli sloužit jako loutky? Oba mají vlastní hlavu a ve zdravotnictví jsou profíci, kdo jiný by měl zlepšovat stav zdravotnictví v kraji než doktoři, kteří s ním mají zkušenosti? Já věřím, že pokud dostanou šanci, že ledacos změní.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.