Los určil pořadí kandidátek pro senátní volby v obvodu Plzeň město, jedničku má TOP 09 a Starostové

Los určil pořadí kandidátek pro senátní volby v obvodu Plzeň město, jedničku má TOP 09 a Starostové | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Václav KrsVáclav Krs

důchodce

Více

Jan BuriánekJan Buriánek

Místostarosta města Horažďovice, zastupitel PK

Více

Stanislav KvasničkaStanislav Kvasnička

středoškolský učitel, zastupitel MěZ Planá

Více

Los určil pořadí kandidátek pro senátní volby v obvodu Plzeň město, jedničku má TOP 09 a Starostové

Plzeň, 22.08.2016, aktualizováno 15:04 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Kandidáti do Senátu za volební obvod s číslem 7. se sídlem Plzni už ví, pod kterým číslem půjdou za svoji stranu do voleb. O číselném označení kandidátek rozhodlo v pondělí losování na Magistrátu města Plzně, který je registračním úřadem pro volby do Senátu Parlamentu České republiky. Novináře o tom informoval Roman Matoušek, vedoucí Odboru správních činností. S jedničkou jde do voleb kandidát TOP 09 a Starostů. Senátních voleb se ve zmíněném obvodu zúčastní osm politických stran a dalších subjektů.

S dvojkou jde do senátních voleb Strana soukromníků České republiky, trojku má kandidát ODS s podporou Křesťanské a demokratické unie – Československé strany lidové, Konfederace politických vězňů a Svazu pomocných technických praporů ČR. Číslem 4. bude označen hlasovací lístek kandidáta ANO 2011, číslo 5. určil los kandidátovi KSČM, šestku má ČSSD, sedmičku Úsvit – Národní koalice a pod číslem 8. bude kandidovat člen Občanů patriotů.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (13 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Petr 23.08.2016 12:32, Reagovat

Pan docent Dort, který kandiduje pod číslem jedna v barvách TOP 09 a Starostů, je bezkonkurenčně nejlepší kandidát do Senátu. Už dokázal pomoci mnohým rodinám, jako primář neonatologického oddělení. Má můj obdiv a rozhodně i můj hlas ve volbách :-)

KAB 23.08.2016 13:59, Reagovat

Pak je otázka, když je tak dobrý lékař, že má potřebu jít raději dělat politika :) Notabene za stranu, která se ani netají tím, že ideově a částečně i personálně navazuje na německé nacisty.

Petr 23.08.2016 14:53, Reagovat

Řekl bych dokonce, že je skvělý lékař. Pomáhá nedonošeným miminkům, aby mohla prožít zcela normální život. Klobouk dolů, to je výjimečně náročné odvětví lékařství. Chce jít dělat politiku právě proto, aby mohl pomoci krajskému zdravotnictví, tedy alespoň tak jsem to slyšel. A já jsem rozhodně pro, abychom zlepšili naše krajské zdravotnictví. A kdo jiný by to mohl dokázat lépe, než primář, který zdravotnictví zná z praxe a k tomu je to tak silná osobnost, jako pan docent Dort. K té druhé části o německém nacismu se ani nebudu vyjadřovat, to je naprosto zcestné a mimo mísu.

KAB 23.08.2016 16:25, Reagovat

Nepopírám, že je dobrý lékař, nemohu to nakonec ani posoudit (neznám ho), ale nejde mi do hlavy, proč jde dobrý lékař dělat něco tak podřadného jako je senátor nebo politik obecně.

Tedy chce ze společenské špičky a uznávaného postavení do společenské žumpy. Proč, pro peníze? Jako primář má legálně víc než senátor, chce tedy nelegální příjem z politické korupce? Jaký jiný motiv může takový člověk mít, tomu prostě nerozumím. Jako lékař může léčit, jako senátor nemůže vůbec nic, jen kecat a nakonec hlasovat podle toho, jak mu kdo zaplatí nebo jak mu strana nařídí.

Pokud jde o TOP09, tak narozdíl od ostatních si pamatuji, jak ZTP snížili měsíční příjem ze životního minima na existenční minimum (tedy ze dne na den všichni ZTP museli přežít už ne ze 3000 Kč, ale ze 2000 Kč). Pamatuji si, jak jim rozdali Skarty a na ně posílali dávky, ale z vozíku se vybrat z bankomatu prostě nedá. Pro mě to TOP09 dělala úmyslně ve snaze tělesně postižené lidi zlikvidovat (o těch problémech co budou ZTP mít museli vědět) - a to je pro mě jeden ze základních programových bodů nacistů a proto TOP09 považuji za ideovou nástupkyni nacismu, protože používali v zásadě stejné postupy a taky lidi rozdělovali na podlidi a nadlidi (copak všichni zapomněli, jak tu řádili před několika mála lety?) - ale naštěstí neměli dostatek času a jejich vláda padla.

Petr 24.08.2016 12:26, Reagovat

K té první části. Už jsem psal, že pan docent chce pomoci krajskému zdravotnictví a zlepšit podmínky zdravotního personálu. To ze své pozice nyní nedokáže. Z pozice senátora nepochybně ano, jelikož je to velmi cílevědomí člověk. Žádné podezírání z jakýchkoli nekalostí u něj nepřipadá vůbec v úvahu, je hrozně moc slušný a nemá to zapotřebí.
A k té druhé části, já si myslím, že by se ZTP mělo maximálně pomáhat a některá opatření vlády se mi také nelíbily. To bez diskuse. Na druhou stranu podezírat partaj, která v současnosti bojuje nejhlasitěji za svobodu z něčeho jako je nacismus, je fakt směšné. Konec konců Miroslav Kalousek naopak shání a úspěšně sehnal peníze pro instituce, které ZTP pomáhají. Pokud mi nevěříte, tak budiž pro Vás důkazem, že v Plzni TOP 09 několikrát darovala nemalou finanční částku na účet Ledovce a mimochodem jeho ředitel Martin Fojtíček podporuje TOPku třeba i tím, že za ni kandiduje do kraje. Osobně jsem se s ním setkal a věřte mi, že by nikdy nespojil své jméno s nějakou nemorální anebo neetickou stranou. To je v jeho případě naprosto vyloučené.

Soňa Jeřábová 23.08.2016 12:20, Reagovat

Je dobře, že pan doktor Dort za TOP 09 bude mít jedničku, je to totiž jednička. Držím mu palce a doufám, že se do Senátu dostane, má na to!

MrDacz 23.08.2016 12:31, Reagovat

Nikdy sem moc nechápal proč mají lékaři potřebu lézt do politiky.

Soňa Jeřábová 23.08.2016 14:50, Reagovat

Protože chtějí zlepšit okolí, ve kterém žijí. Kdybyste viděl, jak zodpovědně oba berou program, který hájí i svojí kandidaturu, pochopil byste. a hlavně mají vizi. Kdo jiný by měl řešit situaci ve zdravotnictví než doktoři? Doktoři s praxí ví nejlépe, jak našemu zdravotnictví pomoci. Setkání s nimi vřele doporučuji.

MrDacz 23.08.2016 21:52, Reagovat

No, ředitel FN Šimánek je taky doktor a nic moc!

Soňa Jeřábová 24.08.2016 12:20, Reagovat

Nejsem si jistá, ale je to ten, který se rozhodl, že místo do zdravotnického personálu bude investovat do budov a zařízení, aby to bylo krásně vidět a on se pak mohl chlubit až bude kandidovat svým potenciálním voličům? Ono totiž to, že mu utíkají doktoři, není zas tolik vidět, ale je to obrovský problém. Pokud je to on, tak máte pravdu, skutečně nic moc.

Co jsem slyšela, tak vizí doktora Piknera je investovat peníze do zdravotnického personálu, který nám utíká, a zajistit dostupnou zdravotní péči. To si myslím, že je rozumné. Vždyť k čemu nám budou budovy a stroje, když je nebude mít kdo obsluhovat? Vážně Piknerovi fandím.

yWErdY 25.08.2016 07:54, Reagovat

A k čemu nám budou přeplacení doktoři, když nebudou mít kde léčit, vy jste v té top09 fakt populističtí a extrémističtí exoti :( Takovou stranu zakázat, jste velkým nebezpečím pro zemi

XX 25.08.2016 09:59, Reagovat

Musím souhlasit. Tato dáma - Soňa Jeřábová - mně připadá jako Anežka Hodinová Spurná - komunistka z minulého století. Říkalo se o ní, že když ji vyhodili dveřmi, vlezla oknem a agitovala a agitovala...

MrDacz 24.08.2016 22:31, Reagovat

To bude on, něco jako Sobotka, jen na krajské úrovni.
Prostě ČSSD má tolik schopných lidí :-),
vhodných akorát tak k nakopnutí do zadku!
Šimánek, Stárková a Chovanec budiž toho dostatečným důkazem.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.