Terorismus nám již klepe na dveře

Terorismus nám již klepe na dveře | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Politický propadák

Miroslav BrabecMiroslav Brabec

Starosta a zastupitel MO Plzeň 1, předseda ČSSD Plzeň, předseda ČSSD Plzeň 1

Více

Pavel KotasPavel Kotas

Náměstek primátora (pro oblast ekonomickou)

Více

Zdeněk NovákZdeněk Novák

Radní města Domažlice

Více

Terorismus nám již klepe na dveře

Plzeň, 28.07.2016, aktualizováno 02.08.2016 11:21 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

 

 

    V posledních dnech máme tu možnost sledovat, jak se k nám projevy náboženské, ale také kulturní nesourodosti, nesené na hřbetech uměle vyvolaných migračních vln, stále přibližují. Multikulturalistické sociální inženýrství již dostihlo nejen jeho samotnou “francouzskou kolébku”, která je nucena nyní setrvávat ve výjimečném stavu jako za nějaké války či živelné katastrofy, ale jeho trpké plody začínají “ochutnávat” i další evropské země. Jako příklad bezproblémového soužití byl evropskými “sluníčkovými vítači” jiných kultur až do nekonečna omílán příklad sousedního Německa, kde žije již po desítky let turecká několikamilionová, především muslimská, komunita. Jenže opak je pravdou, s Turky tam byly, alespoň podle mých mnoha německých příbuzných, obrovské problémy vždy, jen se tak nějak v zájmu “pozitivistického” přístupu a také pod tlakem rozličných lidsko-právních organizací úspěšně tutlaly. A živná půda pro dnešní teroristické útoky tak byla za státní asistence připravována a za přispění nezodpovědné zahraniční politiky kabinetu kancléřky Merkelové se celý destruktivní proces mohl potom již jen spustit. Namátkou lze uvést příklady terorismu třeba jen z minulého týdne. Ve Wurzburgu zaútočil 17 letý Afgánec sekerou ve vlaku a zranil pět lidí, v Mnichově 18 letý Iránec zastřelil devět lidí a potom sám sebe, v Reutlingenu zavraždil 21 letý Syřan mačetou těhotnou ženu a další dva lidi zranil a koncem zmíněného týdne se 27 letý Syřan v Ansbachu odpálil a zranil dvanáct lidí.

     Je vědecky prokázané a na projevech islámských autorit také patrné, že v džihádu, tedy nekončící válce proti “nevěřícím”, a tento skupinový či individuální terorismus projevem džihádu nesporně je, také splývají náboženské a politické cíle. Takže nejde pouze o extrémní projevy při obrušování ostrých hran mezi náboženstvími, ale současně o prvopočátek dobývání celého geopolitického prostoru. Nebál bych se říci, že jde o prvoplánovaný střet kultur, kdy je ta původní evropská, chcete-li katolická, vojáky džihádu napadena a je usilováno o její totální likvidaci. Jak se tomu můžeme alespoň částečné bránit, když už se byrokraticko - vojenská struktura EU ukázala jako zcela dysfunkční? Zkusme tedy začít ochraňovat naší zemi alespoň jako celek a nejprve začněme efektivně chránit své hranice. Na to nám snad ještě nějaké to právo zbylo a bruselské pozvednutí obočí, i když pouze podle jeho výše české vláda reaguje, nás nemusí při této sebezáchovné reakci zajímat.

     V nedávné době ministr vnitra Chovanec v poslanecké sněmovně bouřil, že se nechce dožít opětovně zadrátovaných hranic. V této souvislosti ale jaksi pozapomněl sdělit, že se však dožil nejen toho, ale jako vrcholný představitel naší exekutivy se i přímo podílel na tom, že se mezi námi budou, k zachování bezpečnosti obyvatelstva, nuceny pohybovat stovky vojenských samopalníků a policejních hlídek. Ano, až sem může vést nepochopení rozdílnosti a také neslučitelnosti kulturních a náboženských vzorců na naší planetě, jenž se po celá staletí koncipovaly, a to ve svých, zcela unikátních a neopakovatelných, společenských a teritoriálních podmínkách. Fanatický terorismus, který nás dnes začíná pronásledovat na každém kroku, je toho zřetelným důkazem a jestli představitelé EU a také naši zodpovědní politici včas nevybřednou ze svých laxních pozic, bude zcela jistě ještě hůře!’’’

Autor: Jiří Valenta

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Fotografie k článku

  •  | Autor: Jiří Valenta

Doporučujeme také


Diskuse (19 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Jaroslav 28.04.2017 13:32, Reagovat

Na střelnici v Lobzích už se připravují. Rány z ohlušující střelby je slyšet již skoro po celé Plzni.

Dan 15.10.2016 11:58, Reagovat

Postavil bych Valentu hlídat na hranice. Ale se samopalem, se kterým si hrají děti. S pravým by si mohl ublížit, ale hlavně opět by střílel po lidech, jak to komunisté na hranicích dělali.

Rácová 20.09.2016 11:23, Reagovat

Plný souhlas s p. Valentou.
Nevím sice, kolik roků je p. Jeřábové, ale ta se bude za 10 let/možná i dřív/ divit, co se děje s Evropou, pokud vůbec bude ještě existovat, myslím Evropu

Soňa Jeřábová 23.08.2016 13:38, Reagovat

Pane Valento, na váš komentář nelze nereagovat. Již Vaše členství v KSČ(M) mi přijde zvrácené, ale nechme politické nesympatie stranou. Vyvolávat v lidech úmyslně strach a hysterii mi přijde laciné, no holt když to mají konvičkovci, nesmíte zůstat stranou. V textu nacházím samé perly \\\"uměle vyvolané migrační vlny\\\", \\\"sluníčkoví vítači\\\", \\\"státní asistence pro teroristické útoky\\\", \\\"prvopočátek dobývání celého geopolitického prostoru\\\", \\\"byrokraticko - vojenská struktura EU\\\". To jste si našel na Google nejvyhledávanější výrazy? Možná kdybyste se zamyslel, zjistil byste, že EU žádnou vojenskou strukturu nemá, že Německo teroristy nefinancuje, že se lidé nedají rozdělit na sluníčka a xenofoby, že náš geopolitický region je stabilní, že migrační vlny jsou vyvolány zejména válkami. No nic, co čekat od člověka, který podporuje nedemokratickou stranu.

Jiří Valenta 23.08.2016 18:03, Reagovat

Paní Jeřábová, chápu sice Vaše rozhořčení,ale především to, že někteří lidé skutečně nebudou chtít tomuto textu porozumět. Bohužel opravdu nemám čas každému jednotlivě znovu a znovu vysvětlovat \"nad slunce jasné\" a velice jednoduše pochopitelně věci, komu není shůry dáno v apatyce nekoupí..pozdrav z \"nedemokratické strany\"

Soňa Jeřábová 24.08.2016 11:55, Reagovat

Vaše odpověď je pro mne obrovským zklamáním. Uvědomujete si, že Vaše práce je i komunikace s občany této republiky? Za tuto práci jste placen z peněz nás daňových poplatníků a Vy mi řeknete, že na to nemáte čas? :-D Pak se nabízí otázka, proč sem píšete svoje názory, když o nich dále nechcete diskutovat. Víte, příspěvkem výše jste nás k tomu tak trochu i vyzval. Nebo se pak nabízí otázka, proč jste v politice, když nechcete dělat svojí práci. Taky doufám, že jste sebekritický a ona věta \\\\\\\\\\\\\\\"Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí\\\\\\\\\\\\\\\" platí na Vás. Taky Vás zdravím a doufám, že se nad svým arogantním chováním zamyslíte.

Jiří Valenta 24.08.2016 16:31, Reagovat

Tak si přečtěte ještě jednou Váš první komentář a možná pochopíte, že ani komunikativní politici, nemohou a ani nechtějí, na takovou snůšku urážek a nesmyslů a také nevědomosti, dále reagovat

Soňa Jeřábová 26.08.2016 14:06, Reagovat

Čím si myslíte, že jsem Vás konkrétně urazila? Nic v textu nevidím. Vyjádřila jsem svůj názor. Když můžete psát nesmysly a neznalosti Vy jako poslanec!!!, proč by je občané nemohli psát také?

Anton Špelec 04.08.2016 23:23, Reagovat

Píšete hezky. Co na Vaše slova redaktor Halo NOvin sluníčkář Roman Janouch. Ujasnete si pojmy, vážení. Levá ruka u vás neví, co dělá pravá

Jiří Valenta 05.08.2016 08:41, Reagovat

Vážený pane, asi jste jeste nezaregistroval, že jsme v poslední době jednou z mála skutečně demokratických stran, kde může mít každý člen svůj vlastní názor. Navíc se domnívám, že ten můj je v tomto ohledu v KSČM tím většinovým, tak byste se měl obrátit spíše na R.Janoucha ;-) A sluníčkáře a jejich destrukční působení skutečně nemusím..JV

Jaroslav 09.08.2016 08:59, Reagovat

Vážený soudruhu Valento, nedělejte si ze slušných lidí, kteří nejsou bolševici, legraci a nevěšte nám bulíky na nos. Živíme vás z našich daní, jste zaměstnanec lidí co vás zvolili! Co jste ve své politické kariéře pro lidi užitečného udělal?

KAB 06.10.2016 13:32, Reagovat

Jaroslave, předpokládám, že vy jste p. Valentu nevolil a není tedy vaším zástupcem :)

Mě pro změnu zastupuje a i když mám k jeho hlasování výhrady (často bych hlasoval opačně), tak v zásadě jsem s ním spokojen a pokud vytrvá a nějak zásadně se neodchýlí od programu, kandidátku KSČM se zakroužkovaným jménem p. Valenty vhodím do volební urny při celostátních volbách i příště.

Jiří Valenta 09.08.2016 09:45, Reagovat

Je vidět, že o mé práci nic nevíte, protože se o ní nezajímáte a teď pouze používáte zavádějící fráze, zkuste se podívat například na můj web, nebo zagooglovat. Navíc Vy určitě nejste mým voličem, tzn. nevidím důvod se Vám osobně zpovídat, svůj čas věnuji především svým voličům, když dovolíte. Ale i tak Vám přeji hezké letní dny a šťastnou ruku v krajských volbách;-)

Jaroslav 09.08.2016 12:49, Reagovat

To jste se mnou tedy po bolševicku zatočil.
No, je vidět jak si představujete demokracii.
Ono s tím věnováním se svým voličům to také není moc slavné, že?
Také přeji hezké léto...

Jiří Valenta 10.08.2016 10:22, Reagovat

již jsem nechtěl reagovat, ani se nějak předvolebně vyzdvihovat, nikdy jsem to nedělal, ale přesto Vám musím připomenout, že ze všech 200 poslanců se již po tři roky nejčastěji podílím na přijímání či odmítání zákonů ve sněmovně a to s účastí přesahující 99 procent, podvýbor pro ICT průmysl, které vedu, je jedním z nejpracovitějších v celé sněmovně /společně s podvýborem pro dopravu/, osobně jsem ve sněmovně interpeloval již ve 35 složitých záležitostech občanů členy vlády, do mé poslanecké kanceláře chodí s rozličnými problémy desítky občanů /na rozdíl od jiných poslanců/ atd. atd...ale jak jsem psal, vše si můžete přečíst na mém webu, abyste nemusel vynášet takové unáhlené a nepravdivé soudy..:-D

Jaroslav 11.08.2016 13:01, Reagovat

Váš článek Nebojme se eGovernmentu mně vhání zoufalý úsměv na rty. Člověk, který dělá do téhle problematiky a má své stránky pro lidi na freehostingu a ve stavu jak za krále klacka působí fakt divně. Je vidět, že poslanecký plat je tak malý, že není aní na hosting za 15 korun měsíčně a doménu za 150 ročně. Toliko asi k tomu jak si vážíte voličů!!!

Jaroslav 11.08.2016 12:55, Reagovat

Jo, nechtěl jsem reagovat, ale nakonec jsem reagoval... vy jste komik. To by mě nenapadlo, že poslanci pracují ve sněmovně a přijímají či odmítají zákony :-)
Pán je vtipálek...
Já jsem chtěl jen vědět co jste konkrétně udělal pro lidi. Ne seznam pracovních schůzek a výčet planých nic říkajících frází, které máte na webu. Tohle tam má skoro každý politik. Ale kdo si tam dá něco konkrétního co má v plánu a co se mu z toho co si předsevzal povedlo atp.

Jiří Valenta 11.08.2016 19:07, Reagovat

..koukám, že pán již přešel také od obsahu k formě;-) Jsem si jist, že Vám bych se nezavděčil ani kdybych snášel zlatá vejce..hezké léto..:-D

Jaroslav 12.08.2016 06:23, Reagovat

Forma je též důležitá, ovšem záleží na vkusu každého soudruha, že?
Jak sme to chlapy měli v tej brožuře!
Zavděčil by jste se mi konkrétním příkladem toho, co jste pro lidi udělal! Ale toho se občan od politika asi nedočká ;-)

Taky hezké léto

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.