Milan Chovanec: Deník Andreje Babiše pokračuje v jednostranné a účelové kampani, mám důkazy, jež to jednoznačně dokládají

Milan Chovanec: Deník Andreje Babiše pokračuje v jednostranné a účelové kampani, mám důkazy, jež to jednoznačně dokládají | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Milan VřešťálMilan Vřešťál

Pedagog v lesní mateřské škole

Více

Josef Gilbert MatuškaJosef Gilbert Matuška

Starosta Města Manětín

Více

Milan UhlíkMilan Uhlík

Zastupitel PK

Více

Milan Chovanec: Deník Andreje Babiše pokračuje v jednostranné a účelové kampani, mám důkazy, jež to jednoznačně dokládají

Plzeň, 17.07.2016, aktualizováno 21:09 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Deník Andreje Babiše pokračuje v jednostranné a účelové kampani. Mám k dispozici důkazy, jež to jednoznačně dokládají. Deník Andreje Babiše MF Dnes uveřejnil v pátek sérii dalších článků, jejichž cílem je pokračovat v manipulativní kampani proti mé osobě, kterou zahájil o den dříve. Prostřednictvím advokátní kanceláře, jež mou investici do bytu v Plzni zařizovala se mi podařilo zajistit dokumenty a informace, jež zcela vyvracejí konstrukci uměle vytvářenou zaměstnanci Andreje Babiše. Jde zejména o tyto dokumenty:

1. Mám k dispozici posudek vypracovaný znalcem v listopadu roku 2014, jehož předmětem je ocenění bytové jednotky, kterou jsem o několik měsíců později koupil. Posudek jednoznačně konstatuje stav bytu a dochází k ceně 2,550 milionu korun.

2. Mám k dispozici posudek, jejž nechala vypracovat jedna z největších bank v ČR. Účelem tohoto posudku bylo poskytnutí hypotečního úvěru na jeden z dalších tří obdobných bytů v tomto domě. Jde o byt již zcela dokončený. Tento posudek třetí strany je z dubna letošního roku a dochází k tržní ceně 3,5 milionu korun.

3. Byl jsem informován ze strany prodávajícího, že jeho společnost disponuje nově udělenou bezpečnostní prověrkou. V rámci řízení byly zkoumány i některé související záležitosti, včetně tohoto developerského projektu.

4. Nad rámec těchto informací pochopitelně mám i vlastní fotodokumentaci, jež detailně mapuje stav bytu poté, co jsem ho koupil, a ještě před tím, než jsem zahájil další stavební úpravy.

Konstatuji, že tyto dokumenty a informace jednoznačně usvědčují redakci MF Dnes z účelového a neprofesionálního jednání. Nezbývá mi v této situaci nic jiného než konzultovat svoje další kroky s právním zástupcem.

Autor: Milan Chovanec, ministr vnitra

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (7 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

xyz 19.07.2016 17:27, Reagovat

Spíš nám řekněte, jestli získal pan Dajbych právě v době, kdy jste jako ministr kupoval byt, desetimilionovou zakázku vypsanou ministerstvem vnitra? Divil bych se, že jste ho jak říkáte neznal, když jste si zrovna na jeho byt nechal vypracovat jak sám tvrdíte znalecký posudek?
Nedivte se, že Vám potom někteří lidé nevěří, když Vám nevěří ani někteří členové ČSSD viz: Považují řeči kolem reorganizace za mlhu, která není pravdivá. I pro mne je dodnes záhadou, co Chovanec vlastně podepsal, když tato reforma fyzicky neexistuje.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-justicni-expertkou-cssd-marii-benesovou-f9c-/domaci.aspx?c=A160715_2259731_domaci_jav

Rund 20.07.2016 07:40, Reagovat

Co taky věřit rychlostudentovi.

Josef 18.07.2016 16:08, Reagovat

Babiš zůstane Burešem. To ani svými podvraťáckými metodami a sílou peněz pochybným způsobem získaných nemůže změnit. Panu Chovancovi držím palce k razantní obraně.

Jaroslav 19.07.2016 12:29, Reagovat

Taky držím Milánkovi palce, aby už táhnul do háje!

XX 18.07.2016 07:21, Reagovat

Babišovi to zase nevyšlo, zase si naběhl na vidle. Souhlasím s Karlem Schwarzenbergem:\"Nejnebezpečnější je, když jeden člověk, který ovládá největší stranu vůdcovského typu, bude mít hospodářskou převahu, média, kraje i sílu ve sněmovně. To je nebezpečná situace. Nikdy není dobře, když má někdo příliš moci.
Mám dojem – i z nervozity Andreje Babiše – že ANO je za zenitem. Nemám pocit, že jejich sláva bude růst. Spíše se mi zdá, že se to drolí.\"

Radim 18.07.2016 07:38, Reagovat

Ale vždyt je to jedno. Za tři koupil přes 50 podniků. Podniků, které prosperovali. Až skončí v politice, tak přeleze zpět do Agrofertu a v podstatě bude vládnout zemi. Člověk jako Babiš se může bát jediného a to je převrat, kdy by mu ten nakradený majetek někdo vzal.A to se zde nestane.

Jaroslav 18.07.2016 00:34, Reagovat

Bonzák zůstane bonzákem a podvodník podvodníkem,
může se třeba stavět na hlavu, ale nebude mu to nic platný. Takový přitroublo, bože, do čeho si duši dal!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.