Město zahájí rekonstrukci parkoviště před registrem vozidel a řidičů, klienti se dočkají vyhrazených míst

Město zahájí rekonstrukci parkoviště před registrem vozidel a řidičů, klienti se dočkají vyhrazených míst | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Miroslav VildMiroslav Vild

místostarosta obce Holoubkov

Více

Irena RottováIrena Rottová

Více

Michal DrabíkMichal Drabík

Invalidní důchodce

Více

Město zahájí rekonstrukci parkoviště před registrem vozidel a řidičů, klienti se dočkají vyhrazených míst

Plzeň, 08.07.2016, aktualizováno 13:48 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Plzeňský magistrát na léto připravil další stavební investici, která sice na čas omezí klienty registru vozidel, ale motoristé z ní nakonec budou profitovat. V pondělí 11. července totiž město zahájí stavební úpravy parkoviště před budovou v Koterovské 162, kde sídlí odbor registru vozidel a řidičů. Smyslem stavebních úprav je zjednodušení systému parkování a dopravní obsluhy budovy, aby na místě nedocházelo ke složitým dopravním situacím, především při zajíždění a vyjíždění vozidel. Dále budou parkovací místa před objektem dopravním značením vyhrazena pro klienty odboru. V současné době totiž využívají parkovací místa před budovou zaměstnanci firem sídlících v okolí, klienti magistrátu tak musí často parkovat jinde.

Po dobu stavební akce bude dočasně omezeno parkování před budovou. Příjezd bude umožněn na zadní parkoviště po pravé straně budovy, které je stále využíváno klienty odboru registru vozidel a řidičů. Vstup do objektu nebude pro občany po celou dobu rekonstrukce omezen.

„Za vzniklé omezení parkování se klientům omlouváme, ale rekonstrukce parkoviště před budovou byla již nezbytně nutná. Po dokončení prací dojde ke zvýšení komfortu řidičů při parkování,“ uvedl Petr Triner, ředitel Úřadu správních agend Magistrátu města Plzně. Úpravy plochy, včetně vydání kolaudačního rozhodnutí, by měly být hotovy do 31. srpna 2016.

Plzeňský magistrát již loni na podzim dokončil rozsáhlou rekonstrukci budovy v Koterovské ulici. Oprava zahrnovala zateplení obvodového pláště a střechy, výměnu oken, proměnou prošel i orientační systém v budově. Kvůli lepší přehlednosti a orientaci klientů byly v každém patře instalovány nové informační tabule. K dispozici je také pracovník na informacích. Nyní probíhá další fáze rekonstrukce, kdy úřad plánuje zřídit nové učebny autoškoly včetně sociálního zařízení, zázemí pro učitele a šatnu pro motoristy.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.