Nejdrsnější radní Michal Dvořák řádil v ringu při Souboji Titánů, prohrál na body

Nejdrsnější radní Michal Dvořák řádil v ringu při Souboji Titánů, prohrál na body | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

František ČurkaFrantišek Čurka

Starosta obce Halže

Více

Alexandra NágrováAlexandra Nágrová

Zastupitelka PK, starostka obce Hvozd

Více

Radislav NeubauerRadislav Neubauer

Starosta MO Plzeň 3

Více

Nejdrsnější radní Michal Dvořák řádil v ringu při Souboji Titánů, prohrál na body

Plzeň, 18.04.2016, aktualizováno 17:09 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Zřejmě nejdrsnějším radním ze všech krajských měst v republice je Michal Dvořák (OPAT), plzeňský radní pro sport a podporu podnikání. Bývalý extraligový hokejista a současný politik se v pátek postavil do boxerského ringu během populárního galavečera prestižní akce Souboj Titánů, kde se utkal na tři kola podle pravidel K1 se Stevenem Krtem. Přes výborný začátek a bouřlivého povzbuzování zaplněné haly Michal Dvořák podlehl svému o 16 let mladšímu soupeři na body a skončil s řadou krvavých šrámů v obličeji. Fanoušky „Dvořka“potěšil obrovskou bojovností a odhodlaností. Bez zajímavosti není fakt, že den před životním zápasem seděl tento radní na jednání městského zastupitelstva.

Radní Michal Dvořák řádil v ringu | Autor: Petr HrabákRadní Michal Dvořák řádil v ringu | Autor: Petr Hrabák

Do kickboxového zápasu vlétl Michal Dvořák jako smršť a šel do souboje doslova po hlavě. Oproti předchozímu klasickému boxerskému zápasu, který absolvoval koncem loňského roku, byl v daleko lepší formě. Rozdal několik slušných úderů a v prvním kole měl viditelně navrch. Bohužel v druhém kole už se síly obou borců vyrovnaly, Dvořák si nechával větší odstup od soupeře, ale schytal několik ran na hlavu i kopů. Třetí kolo pak už patřilo jen soupeři. Radní schytal celou řadu tvrdých úderů i kopů do hlavy i do obličeje. Krvácel z několika tržných ran a viditelně rychle mu ubývaly síly. Po sérii opravdu tvrdých úderů pak skončil na kolenou v provazech a byl velmi blízko KO. Nakonec se dokázal otřepat, před závěrečným gongem zasadil soupeři ještě několik ran a důstojně dokončil souboj.

„Vydržel bych i čtvrté kolo, určitě bych do toho šel,“ tvrdil sebevědomě tvrďák Michal Dvořák bezprostředně po zápase. Ale viditelně toho měl plné zuby po třech kolech a určitě byl rád, že zápas skončil. Pro oba borce to byl úplně první zápas K1 v jejich kariéře. A v případě radního Michala Dvořáka lze předpokládat, že to určitě nebyl jeho poslední zápas.

Galavečer Souboj Titánů je evidentně oblíbenou akcí politiků, zejména pak těch z ČSSD. Mezi přítomnými byl lídr kandidátky pro podzimní krajské volby a kandidát ČSSD na hejtmana Josef Bernard, který předával i jednu z hlavních cen. V ringu se objevil i Václav Šimánek (ČSSD), který převzal sponzorský dar pro Fakultní nemocnici, kde působí ve funkci ředitele. V obecenstvu byl viděn i ekonomický náměstek primátora Pavel Kotas (ČSSD) nebo místostarosta Slovan Roman Andrlík (ČSSD). Dalším fanouškem kickboxu z řad politiků byl i všudypřítomný Tomio Okamura, který však na rozdíl od sociálních demokratů využil akci k politické propagaci své strany i názorů.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.