ČSSD v Plzeňském kraji už zná kandidátku pro krajské volby, lídrem je už oficiálně Josef Bernard

ČSSD v Plzeňském kraji už zná kandidátku pro krajské volby, lídrem je už oficiálně Josef Bernard | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Lukáš TýnovskýLukáš Týnovský

Předseda plzeňského krajského sdružení Strany svobodných občanů

Více

Barbara OttováBarbara Ottová

Mateřská dovolená

Více

David ŠloufDavid Šlouf

Neuvolněný člen rady města Plzně (pro oblast správy městských nemovitostí)

Více

ČSSD v Plzeňském kraji už zná kandidátku pro krajské volby, lídrem je už oficiálně Josef Bernard

Plzeň, 30.03.2016, aktualizováno 13:40 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Sociální demokracie v Plzeňském kraji má už kompletní kandidátku pro podzimní krajské volby. Do jejího čela zvolili členové ČSSD, kteří úplně poprvé hlasovali o kandidátce korespondenční metodou, bývalého ředitele plzeňské Škody Transportation Josefa Bernarda. Stranických primárek se v kraji zúčastnilo 49 procent voličů, Josef Bernard získal jako lídr 55,77 procenta hlasů. Na dalších místech kandidátky v první desítce figurují stávající krajští radní, dále pak jeden poslanec, jeden senátor, ředitel nemocnice a novou tváří je místopředsedkyně krajského výkonného výboru strany Světlana Budková.

Krajskou dvojkou ČSSD na kandidátce je současný náměstek hejtmana Ivo Grüner, následuje na třetím místě další náměstek hejtmana Jiří Struček, čtvrtá je radní Milena Stárková, první pětku uzavírá radní Zdeněk Honz. Na dalších místech první desítky figuruje radní Jaroslav Šobr, Světlana Budková, senátor Jan Látka, poslanec Václav Votava a ředitel Fakultní nemocnice Plzeň Václav Šimánek. Ze současného vedení Plzeňského kraje chybí na kandidátce ČSSD pro krajské volby hejtman Václav Šlajs a jeho náměstek Jaroslav Bauer. Oba už dříve avizovali, že nebudou kandidovat vzhledem k jejich věku.

Na oficiálním lídrovi kandidátky, kterým se stal podle očekávání dlouholetý ředitel jedné z nevýznamnějších strojírenských firem v regionu Škody Transportation Josef Bernard se shodly všechny okresní organizace ČSSD, jiný adept na lídra se v kraji neobjevil. Sám Bernard ovšem do ČSSD vstoupil teprve loni. „Především bych chtěl všem členům ČSSD v Plzeňském kraji poděkovat za to, že mě zvolili do čela krajské kandidátky. Sociální demokracie v posledních osmi letech ukázala, že rozumí problémům našeho kraje a umí je řešit. Mohu říct, že na práci svých kolegů budu navazovat, ale zároveň bych chtěl říct, že přicházím s novými myšlenkami a doufám, že pro ně získám občany Plzeňského kraje. Udělám vše proto, aby ČSSD nadcházející volby vyhrála,“ říká Josef Bernard.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (11 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Kareš 30.03.2016 22:13, Reagovat

Všude vylepí čistounkeého Bernarda, za kterým se pěkně ve stínu schovávají hrobníci plzenského kraje. Docela by mne zajímalo, kolik za tohle Bernard dostal. JInak slušný a pracovitý člověk zaprodá svou duší vrchním rozkradačům státu. To není jen tak.

Hm 30.03.2016 20:15, Reagovat

Taktika fíkového listu na 1. místě ?

KAB 30.03.2016 16:16, Reagovat

Oni se ani nesnaží tvářit, že chtějí zemi někam posunout, vždyť to jsou lidi, kteří tam smrdí a někteří i rozkrádají veřejné prostředky desítky let.

Ono je obecně těžko si z té plejády nul vybírat, nikdo normální a slušný do politiky nejde a tak jsou tihle celoživotní příživníci ve všech stranách bez rozdílu. Když už vznikne nová strana, přelijí se tam staří kádři z jiných potápějících se lodí.

Koho budu volit vůbec netuším, ale kvůli něčemu tak připos*anému jako je Sobotka to určitě nebude ČSSD - strana, která si do čela strany a vlády zvolí vlastizrádce a kolaboranta a ubožáka, který se bojí cokoliv nahlas říct (jen při vyslovení jména Merkelová se rozklepe jako ratlík), je doufejme obecně nevolitelná a snad skončí stejně jako náckové z TOP09.

Pavel 30.03.2016 15:41, Reagovat

Opět neumětel Grüner? Kam až se tento ňouma dostane....

pepe 30.03.2016 15:28, Reagovat

To je opravdu výkvět. Šimánek má asi málo peněz ajako hředitel fakultky, Grüner sedí na dvou místek (jako místostarosta a na kraji), Struček také asi potřebuje další flek(sední jako starosta v Tachově a na kraji jako náměstek přes školství), jinak je neschopný, Látka sedí jako senátor a také potřebuje další flek, daší je Votava sedí jako poslanec a potřebuje další fleky,Stárková jako radní přes zdravotnictví - ta tomu vůbec nerozumí, no v podstatě když se podíváte na přední kandidátku pořád ti samí a ještě k tomu přidali pár neschpných. Tak tuhle stranu volit určitě nebudu.

Pavel 30.03.2016 15:42, Reagovat

Máte pravdu, bohužel na čelních místech staří kádři a zejména ti, co ničemu nerozumí, ale mají holt dlouhé prsty.

Marek 30.03.2016 21:56, Reagovat

To je pravda
Vsichni jsou jen banda pijavic
Strucek,ktery vsude sosa zadarmo, gruner gauner a spol vc komancu, jak kdyz vykradaji hadry na charite, zjev jako bezdomovci
Hnus tahle reprezentace kraje

pepe 31.03.2016 00:28, Reagovat

Jenomže, ti chytří a vzdělaný, kteří jsou ještě v těch politických stranách se ani na přední místa kandidátky nedostanou. A pokud jsou slušný tak už vůbec ne. To se nenosí. Bohužel takto to v politických stranách chodí, \"drž hubu a krok,\" jak se začnete malinko odlišovat, je s vámi konec. Dájí vám najevo, že takto ne. Musíte pro ně hlasovat a zvedet hezky ruce na stranických schůzích, a když byste je chtěli dostat od válu, tak nemáte šanci. proto máme ve stranách na předních místech takouvou lůzou. My se potom divíme, co je to tam za výkvět.Politika je odraz společnosti

XX 01.04.2016 14:04, Reagovat

Máte pravdu, \\\"Pepe\\\", že politika je odraz společnosti. Je to vidět na úrovni příspěvků, i těch Vašich. Možná máte vysokou školu (nebo dvě), ale píše se...chytří a vzdělaní (nikoli chytří a vzdělaný)...a těch chyb je tam více. A to se ani nezmiňuji o nepěkných pomluvách. Mám pro Vás radu: Řiďte se příslovím našich předků:“Každý by si měl zamést před vlastním prahem”.

pepe 01.04.2016 15:42, Reagovat

XX, jaké pomluvy myslíte Vy vzdělanče, bez chyb není nikdo z nás a navíc, je to diskuse (český jazyk připouští i diskuzi). To je fakt, \"ať si zamete každý před svým prahem,\" ale vy také. Navíc jsme občané Plzeňského kraje a každý se může vyjádřit k čemu chce, tak se hoďte do klidu.

XX 03.04.2016 09:59, Reagovat

Diskuze na úrovni pavlačových drben není moje parketa.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.