Prezident Miloš Zeman podnikne spanilou jízdu do Plzeňského kraje v termínu od 8. do 10. února, těšit se může na nový soudek piva

Prezident Miloš Zeman podnikne spanilou jízdu do Plzeňského kraje v termínu od 8. do 10. února, těšit se může na nový soudek piva | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený5,04%
Spokojený48,92%
Zklamaný19,42%
Zdrcený12,23%
Šokovaný14,39%

Celkový počet hlasů: 139

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Václav HeřmanVáclav Heřman

zastupitel MO Plzeň 1

Více

Miroslav JarošMiroslav Jaroš

Člen komise pro obnovu venkova PK

Více

Rostislav SenjukRostislav Senjuk

předseda strany

Více

Prezident Miloš Zeman podnikne spanilou jízdu do Plzeňského kraje v termínu od 8. do 10. února, těšit se může na nový soudek piva

Plzeň, 07.01.2016, aktualizováno 15:22 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

V pořadí již třetí oficiální třídenní prezidentskou návštěvou poctí Miloš Zeman Plzeňský kraj, kam dorazí v termínu od 8. do 10. února. Přesný program cesty zatím vyjednává vedení Plzeňského kraje společně s Hradem. Již nyní je jasné, že by měl prezident navštívit místa, do kterých nezavítal během předchozích dvou návštěv. V předběžném programu cesty zatím figuruje například návštěva Vesnice roku Plzeňského kraje 2015, kterou se staly Kornatice na Rokycansku. Jako obvykle absolvuje prezident setkání a besedy s občany i studenty, setkat by se měl s významnými regionálními podnikateli i politiky. Navštívit by měl také nějaký výrobní podnik nebo společnost.

Prezident Miloš Zeman se i letos může těšit na to, že během své návštěvy Plzeňského kraje obdrží darem soudek se speciálně uvařeným prezidentským pivem | Autor: Richard BenešPrezident Miloš Zeman se i letos může těšit na to, že během své návštěvy Plzeňského kraje obdrží darem soudek se speciálně uvařeným prezidentským pivem | Autor: Richard Beneš

Těšit se může prezident Miloš Zeman na tradiční dárek v podobě soudku piva, které pro něj v pivovaru Plzeňský Prazdroj ve čtvrtek uvařili radní Plzeňského kraje. Jedná se o šestnáctistupňový polotmavý prezidentský speciál, připravený ze tří druhů sladů, které bude nyní měsíc zrát. Pivo si Zeman odveze v dřevěném soudku spolu s palicí a narážedlem. Loni se vařilo v pivovaru pro prezidenta patnáctistupňové polotmavé pivo.

Vedle piva chystá kraj pro prezidenta i oficiální dárek, dopředu však nebude prozrazovat, o co se jedná. Dárek bude spojen s kulturou a tradicemi Plzeňského kraje, jako tomu bylo i během předchozích návštěv. Předloni Zeman dostal umělecký artefakt, leštěný kovový štít od Benedikta Tolara a loni loutky Spejbla a Hurvínka spojené s krajským městem. Prezidentova manželka Ivana dostala například šperky z tradičních šumavských vinutých perel nebo sadu chodské keramiky.

Autor: ČTK + Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (22 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 14.01.2016 20:26, Reagovat

Je opravdu trapné, jak prezidenta redakce tohoto webu s návštěvností 5,5 člověka denně zobrazuje v černobílých fotkách. Číratci se halt nezapřou!!

Vosí Hnízdo 14.01.2016 20:24, Reagovat

Jsem pyšný na to, že jsem ho volil. Opravdu hájí v současné době jako jediný svůj národ vlastenecky. Proti úmyslné a Tureckem a USA podporované okupaci Evropy muslimskou verbeží je třeba se postavit. Vlastenectví je podlými krysami z TOP 09, Schwanzenberskými potkany a Sobotkovými poskoky nazýváno xenofobií a fašismem, takže je li to tak, buďme hrdí, my vlastenci, že jsme xenofobové a fašisti. Škoda, že nevadí opravdoví fašisté na Banderovské Ukrajině. To jsou patrně bojovníci za ušákovu svobodu!!

OK 08.01.2016 13:47, Reagovat

Ať chceme nebo někteří ne, tak tohle je nejlepší prezident za celou éru Česka, potažmo Československa od roku 1918. Měl se stát prezidentem dříve, když byl mladší - ale zase to už by nemohl být prezidentem dnes v době akutního ohrožení země, kdy on stojí jako jeden z mála na straně občanů a ne proti nim jako řada jiných politiků.

KO 08.01.2016 19:28, Reagovat

Jako mladší by toho stihl víc vypít, že?

OK 09.01.2016 07:55, Reagovat

To je standardní a vyloženě trapný pseudoargument ubožáků, kteří mu závidí jeho schopnosti a znalosti - Miloš Zeman zcela jistě nepije víc než je průměr populace (stačí se projít večerní Plzní, co jsou Češi zač, pokud jde o alkohol) a dnes už vlastně nepije alkohol vůbec, protože s ohledem na cukrovku by už byl totiž mrtvý, kdyby měli pravdu ti, co proti němu nic nemají obsahově a tak si vymýšlí bláboly a zbaběle a závistivě pomlouvají, protože sami v životě nic nedokázali. Stačí se podívat na skladbu těch, co to šíří - samý neúspěšný ubožák, tu a tam zloděj, dokonce i pedofil.

Na Miloši Zemanovi bych jistě našel celou řadu věcí, se kterými názorově nesouhlasím, ale nejsem frustrát, abych \"argumentoval\" pomocí lží a nesmyslů a pomluv.

XX 09.01.2016 09:12, Reagovat

Souhlas. Odpůrci Miloše Zemana jsou často víc než trapní - viz předloňské červené karty a házení vajec na Albertově, červené trenýrky nad Hradem atd.

KO 11.01.2016 07:09, Reagovat

...za spoustu problémů může nevzdělanost, resp. nezájem se vzdělávat...

...i za spoustu názorů...

Jaroslav 09.01.2016 16:39, Reagovat

Obdivovat člověka, který je závislý na alkoholu, nablil málem do českých korunovačních klenotů a propaguje kouření opravdu nebudu.

Honza 11.01.2016 12:38, Reagovat

Nevím, proč řešíte pana Jaroslava.
6e pan prezident denně pije, hojně kouří i kde se všeobecně nemá, to kouření dokonce veřejně obhajuje a u českých korunovačních klenotů byl nalitý jako carský důstojník je přece jasné. Nakonec tehdy narychlo přijel z ruského velvyslanectví, kde vodkou nešetří. Takže viroza a schody bez zábradlí jsou už obehrané výmluvy. Do klenotů se nakláněl, jako když tam chce ještě umístit šavli. Oči přitom v sloup. Prohlédněte si ještě jednou ty záběry. Šavli málem tasil.

OK 10.01.2016 08:07, Reagovat

Jaroslav je přesně ten typ frustráta, který se užírá nenávistí vůči všem a všemu jen kvůli svým vlastním mindrákům, že ničím není, nic neumí a tak ničím ani nikdy už nebude a proto z něj stříká závist a nenávist na všechny strany.

Naštěstí je takových ve společnosti jen menšina, ale uznávám, že blbou náladou a tou svojí záští dokáží zasvinit celou zem.

Důležité pro normální lidi je se tomu nepoddat a ideálně tuhle lůzu ignorovat, což média bohužel nedělají a tak celou tu nenávist ze zištných a někdy i nezištných důvodů danou vlastní hloupostí eskalují..

Jaroslav 10.01.2016 22:22, Reagovat

Do klenotů málem nablil, to sem vyděl na vlastní voko!
To jestli má prezident v něčem pravdu nebo ne, s tím nemá co dělat.

d9Gfzs 11.01.2016 18:30, Reagovat

Každému tady hodnotíte IQ - ale sám jste se vzděláním na štíru.

Fakt jste to \"vyděl\" na vlastňý očy? Kolyk máte vichozeních třýd?

Jaroslav 11.01.2016 23:39, Reagovat

Nikomu IQ nehodnotím!
Ani mě nezajímá kolik máte vychozeních tříd Vy.
Jen konstatuji, že jste zjevně idiot!

XX 11.01.2016 07:32, Reagovat

Opravdu? Vy patříte k těm sedmi klíčníkům? Nebo je to tak, že \"stokrát opakovaná lež se stává pravdou\"? Myslíte, že člověku, který má cukrovku, problémy s chůzí, musí překonat 90 točitých schodů bez zábradlí a leze na něj chřipka, bude do tance?

Jaroslav 11.01.2016 23:40, Reagovat

Ano, Váš příspěvek zavání stokrát opakovanou lží \"pravdou\".

Petr 10.01.2016 21:55, Reagovat

Tak Zeman není bohužel řitolezec USA a to některým prostě vadí. Proto byl nasazen kníže von Carl, který naštěstí neuspěl, což se nelíbilo ani v USA. Počínání Klause mi připadá nyní taky jako proamerické, pač celou dobu výrazně kritizoval EU. Neřešim jeho podpis pod rozkrádání státu. Zeman svatý neni, ale aktuálně se nebojí věci nazvat jako Čech, což se mi na něm líbí.

Jaroslav 12.01.2016 09:27, Reagovat

To, že obdivujete názory jak od Švejka je úsměvné.

OK 11.01.2016 07:39, Reagovat

V tom je asi ten problém, jak to popisujete. Není tajemství, že zemi ve skutečnosti řídí ambasáda USA, nakonec to jak Shapiro v postavení hosta zakazoval prezidentu samostatné země někam jet na státní návštěvu bylo něco, co přesahovalo koloniálné móresy Francie a Anglie před 100 lety.

USA cítí, že nechceme být jejich protektorátem (tedy občané, politici většinou ano, ti jsou vydíraní nebo zaplacení, jak kdo) a tak se znaží nastolit loutkového prezidenta, na což byl ten rakouský nácek ideální, ale občané naštěstí zasáhli. Ale USA to přes své agenty zkouší samozřejmě dál a tak se zemí šíří bludy a lži, nakonec to je přece oficiální zahraniční politika USA na celém světě.

Jaroslav 11.01.2016 09:19, Reagovat

Zemi řídí ambasáda USA???
Co hulíte?
Chci to taky!!!

Jaroslav 10.01.2016 22:24, Reagovat

Nazývá věci jako Čech?
Co je to za hlášku?
Jako Švejk jste myslel?!

Petr 12.01.2016 07:35, Reagovat

Co nechápete na jednoduché větě, že někdo věci nazývá jako Čech, a ne např. jako někdo, kdo se zde nenarodil, popř. je mu národ ČR lhostejný? Jste dle Vašich názorů těžce mimo, ale může Vás utěšovat to, že takových, jako Vy, je většina.

Jaroslav 08.01.2016 09:19, Reagovat

To bude zase v álejích nablito!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.