Osobní intriky místostarostky Maříkové destabilizují Úřad MO Plzeň 3

Osobní intriky místostarostky Maříkové destabilizují Úřad MO Plzeň 3 | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Politický propadák

Miroslav BrabecMiroslav Brabec

Starosta a zastupitel MO Plzeň 1, předseda ČSSD Plzeň, předseda ČSSD Plzeň 1

Více

Zdeněk NovákZdeněk Novák

Radní města Domažlice

Více

Pavel KotasPavel Kotas

Náměstek primátora (pro oblast ekonomickou)

Více

Osobní intriky místostarostky Maříkové destabilizují Úřad MO Plzeň 3

05.12.2015, aktualizováno 07.12.2015 13:14 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Nové skutečnosti v kauze údajného poškození úřadu městského obvodu Plzeň 3 při stavbě Škodalandu přineslo mimořádné jednání Kontrolního výboru MO Plzeň 3 ve středu 2. prosince. Na jednání byl pozván zpracovatel posudku Ing. Valko a také zástupce zhotovitele díla a stavební dozor. Zpracovatel posudku popsal jeho zadání Ing. Maříkovou, která byla jediným zástupcem Městského úřadu, se kterým jednal. Zároveň řekl, že opakovně žádal paní Maříkovou o zajištění podkladů a bylo mu sděleno, že je paní Maříková nemůže nalézt. Upozornil též paní místostarostku, že podklady pro komplexní posouzení stavby nejsou úplné a tomu odpovídal i obsah a závěry posudku. Zároveň důrazně vyloučil možnost vyčíslení jakékoli vzniklé škody na základě jejich zjištění.

Paní místostarostka však přesto posudek účelově použila materiál pro konstrukci podání trestního oznámení, které následně podepsali také starosta obvodu Radislav Neubauer, a místostarostové Škarda a Procházka. Otázkou zůstává, zda o těchto skutečnostech byli paní Maříkovou plně informováni.

Přítomný dodavatel stavby byl takovým postupem doslova šokován a bude celou věc řešit soudní cestou. Již v současnosti vyčíslil škodu plynoucí ze ztráty zakázek v souvislosti poškozením dobrého jména na minimálně 4.000.000,- Kč.

Nabízí se, že se jedná ze strany paní Maříkové o cílený krok a k prosazení svých osobních politických ambicí, neváhá sáhnout dokonce ani ke křivým obviněním. Takové jednáním zpochybňuje nejen práci předchozí Rady obvodu, ale poškozuje i dobré jméno městského obvodu Plzeň 3.

Autor: Jiří Strobach

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Doporučujeme také


Diskuse (3 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Alfa 29.01.2016 10:43, Reagovat

Pan Strobach zase nákupem pozemků o kterých věděl, že přes ně povede dálnice a jejich následnou směnou za městský bytový dům v daleko větší hodnotě destabilizoval městský rozpočet...

Vosí Hnízdo 20.12.2015 04:40, Reagovat

Hlavně že pan Strobach je čistý jak lilium. Jeho volba a špinění protikandidáta před léty, to byla ukázka hnojnice té nejpáchnivější a nejsmrdutější. Vzpomínáte pan Strobach?

Petr 07.12.2015 11:58, Reagovat

Jak může ztratit dobré jméno firma, která dobré jméno nikdy neměla? Tím myslím Robstav, gaunery s.r.o. Pan Strobach at se spíše chodí pravidelně modlit, neboť mu hrozí žalář.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.