Ministr vnitra Milan Chovanec zveřejnil na sociální síti podivnou fotomontáž, která jej měla kompromitovat

Ministr vnitra Milan Chovanec zveřejnil na sociální síti podivnou fotomontáž, která jej měla kompromitovat | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený1,79%
Spokojený58,93%
Zklamaný23,21%
Zdrcený7,14%
Šokovaný8,93%

Celkový počet hlasů: 56

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Jiří HahnerJiří Hahner

Starosta Strašic

Více

Jakub JonášJakub Jonáš

student Pedagogické fakulty UK

Více

Radoslav ŠkardaRadoslav Škarda

První místostarosta MO Plzeň 3

Více

Ministr vnitra Milan Chovanec zveřejnil na sociální síti podivnou fotomontáž, která jej měla kompromitovat

Praha, Plzeň, 05.10.2015, aktualizováno 15:22 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Fotomontáž velmi bídné kvality zveřejnil s patřičným komentářem na svém twitterovém účtu ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Na snímku je zachycen ministr jak sedí u stolu, hledí na stranu a před ním stojí nahá dívka. Podle Chovance jde o fotomontáž, která vznikla za účelem kompromitace jeho osoby. V létě si měli tuto fotografii údajně objednat pracovníci jistého vydavatelství. Ministr Chovanec pak naznačil, že může jít o útok z okruhu vládního hnutí ANO, jehož předseda a vicepremiér Andrej Babiš je přes skupinu Agrofert majitelem mediální společnosti Mafra. O materiálu seznámil ministr Chovanec na pondělním jednání vlády také premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD).

Údajná kompromitující fotografie vypadá spíše jako umělecká malba | Autor: Twitter Milana ChovanceÚdajná kompromitující fotografie vypadá spíše jako umělecká malba | Autor: Twitter Milana Chovance

„V létě jsem obdržel info, že pracovníci jistého vydavatelství chtějí zadat moji fotomontáž z plzeňského klubu. Prý, abych se rozpovídal... Před pár týdny jsem dostal info, že fotomontáž je doručena objednateli. Obrátil jsem se tedy na tajné služby,\" uvedl na Twitteru Chovanec. Toho v pondělí navštívili dva bulvární novináři a přinesli fotomontáž. Ministr následně předal všechny dostupné informace v rámci trestního oznámení policii. „Pro fajnšmekry zveřejňuji fotomontáž. Nic moc..,\" okomentoval sám ministr kvalitu fotomontáže. A má pravdu, zdařilejší fotomontáž by totiž zvládl vyrobit každý průměrně zdatný žák osmé třídy základní školy.

„Pracovníci mediálního domu se zájmy v politice si měli v zahraničí zadat výrobu kompro fotomontáže konkurenčního politika. Nevěříte? Ale ANO..,\" uvedl Chovanec už v pondělí dopoledne. Později odmítl potvrdit, že jde o narážku na koaliční hnutí ANO a vydavatelství Mafra. Ministr financí Andrej Babiš se pondělního jednání vlády neúčastní, je v zahraničí.

Předseda vlády odmítl kauzu blíže komentovat. „Je třeba dát prostor, aby celá věc byla objektivně prošetřena,“ uvedl po zasedání kabinetu premiér Bohuslav Sobotka.

Autor: ČTK + Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (5 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

XxX 06.10.2015 10:03, Reagovat

To je tak zřejmá a amatérsky provedená fotomontáž, že mi až trapné, to komentovat. Obávám se však, že hlavním záměrem této bubliny je odvést pozornost od zcela jiných problémů pana ministra, a má jich nyní nejen ve vládě, více než dost.

Josef 06.10.2015 10:02, Reagovat

Chovance, coby zrádce schůzky u pana prezidenta, zrovna nemusím.
Ale toto je svinstvo, kdy věřím, že Chovanec je nevinný. Věřím naopak tomu, že v tom má prsty hnutí ANO, které podobné věci šíří i na jiných místech např. špehování některých jiných politiků a poslanců.
Sprosté vystupování pana Babiše v nedělním pořadu pana Moravce mnohé naznačuje. A to se vůbec nezastávám Kalouska.
Ať Babiš někdy promluví, jakými metodami při velké privatizaci k miliardám přišel. Nepochopitelně se mu daří metoda: zloděj křičí, chyťte zloděje.
Stojí i za povšimnutí, jak se chová ke svým zaměstnancům. Zeptejte se třeba ve Vodňanech, kde se zpracovává drůbež.

Hlavně, že máte jasno 06.10.2015 14:41, Reagovat

Ještě že máme toho Babiše a komunisty, je do koho kopnout a na koho plivnout...

Josef 07.10.2015 08:27, Reagovat

Já opravdu nepotřebuji do někoho kopat. Ale to právě dělá pan Babiš.
Jen si vzpomeňte, jak lživě v parlamentu napadl vedení Plzně a Plzeňského kraje a všechny poškodil. Tam, kde nemůže rozhodovat, šíří pomluvy a zlo.

ANO, má milenku 06.10.2015 09:35, Reagovat

Jestli je to fotomontáž, musí posoudit odborníci. Měl by se však pan ministr pochlapit a přiznat, že má milenku, kterou si na ministerstvo s sebou přivedl z Plzně. Je otázka času, kdy veřejnosti oznámí, že se rozvádí. V tomto případě by bylo na místě, aby zasedala Bezpečnostní rada státu.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.