Plzeňský radní Michal Dvořák boxoval v profi ringu, ustál mnoho tvrdých ran od veterána z Afghánistánu

Plzeňský radní Michal Dvořák boxoval v profi ringu, ustál mnoho tvrdých ran od veterána z Afghánistánu | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,88%
Spokojený45,45%
Zklamaný19,39%
Zdrcený12,12%
Šokovaný15,15%

Celkový počet hlasů: 165

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Roman ZarzyckýRoman Zarzycký

Uvolněný předseda Kontrolního výboru ZMP

Více

Jan CinaJan Cina

řidič a hasič

Více

Eva UldrychováEva Uldrychová

Finanční referentka

Více

Plzeňský radní Michal Dvořák boxoval v profi ringu, ustál mnoho tvrdých ran od veterána z Afghánistánu

Plzeň, 27.08.2015, aktualizováno 14:08 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Tři kola v profesionálním boxerském ringu absolvoval ve svém prvním profi zápasu radní města Plzně pro sport i podporu podnikání a také bývalý extraligový hokejista Michal Dvořák (za OPAT). Plzeňský politik narazil na opravdu tvrdého a zkušeného soupeře, proti němu stál osmadvacetiletý veterán z Afghánistánu, voják z povolání, který slouží v Žatci u výsadkářů a v profesionálním ringu již absolvoval 14 zápasů. Radní Michal Dvořák se bil jako lev, rozdal pár slušných úderů, ale více jich bohužel inkasoval a i přes mohutné povzbuzování obecenstva nakonec prohrál na body. Z ringu však odešel po svých a se vztyčenou hlavou, ale jak sám konstatoval, hodně to bolelo.

Radní Michal Dvořák absolvoval boxerský zápas v profesionálním ringu | Autor: Televize ZAKRadní Michal Dvořák absolvoval boxerský zápas v profesionálním ringu | Autor: Televize ZAK

„Cítim se zbitej , Pavel byl výbornej, asi byl o něco lépe připravený, vydržel jsem tři kola a je to úspěch. Je vidět, že naše armáda má parádní trénink. S hokejem se box vůbec nedá srovnat. Zátěž i trénink je úplně jiná než v hokeji. Tady je to více o síle o hlavě a o připravenosti. Na hokeji je trošku více živelnější, tady musí člověk více přemýšlet, i když se to nezdá. Chtěl bych jít dál. Když budou takové exhibice, tak budu rád boxovat. Teď to ještě moc nebolí, ale ráno to bude horší,“ konstatoval po zápase nejtvrdší plzeňský radní Michal Dvořák.

Během zápasu se Michal Dvořák dobře kryl a držel se pokynů trenéra. Proti němu však stál technicky viditelně lepší soupeř a mnohem zkušenější bojovník, který rozdával tvrdé údery. Radní si zaslouží velký obdiv, že všechny rány ustál a bojoval až do konce. Mezi fanoušky nechyběl například Dvořákův kolega z magistrátu, ekonomický náměstek primátora Pavel Kotas (ČSSD). Fandit přišel také bývalý Dvořákův spoluhráč, majitel hokejového klubu HC Škoda Plzeň Michal Straka i několik dalších plzeňských hokejistů.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.