Městská společnost Plzeňská teplárenská přispěje na mládežnický hokej částkou 1,3 milionu korun

Městská společnost Plzeňská teplárenská přispěje na mládežnický hokej částkou 1,3 milionu korun | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,88%
Spokojený45,45%
Zklamaný19,39%
Zdrcený12,12%
Šokovaný15,15%

Celkový počet hlasů: 165

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Karel DachKarel Dach

Majitel sociální kavárny

Více

Václav RaisVáclav Rais

Student

Více

František UlčFrantišek Ulč

Manažer

Více

Městská společnost Plzeňská teplárenská přispěje na mládežnický hokej částkou 1,3 milionu korun

Plzeň, 20.08.2015, aktualizováno 14:56 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Městská společnost Plzeňská teplárenská bude i v nadcházející extraligové sezóně generálním sponzorem plzeňské hokejové mládeže. Na mládežnické oddíly HC Plzeň 1929 přispívá dlouhodobě, letos dá na tyto účely hokejistům 1,3 milionu korun. Díky tomuto sponzorskému příspěvku se sníží náklady, které musí rodiče na sport svých ratolestí věnovat, hokej tak mohou dělat i děti z hůře situovaných rodin. Plzeňský hokejový klub tak může dále vychovávat budoucí hokejové reprezentanty, jakými jsou dnes například kluboví odchovanci Jakub Jeřábek, Jakub Lev, Jan Schleiss nebo Dominik Kubalík.

Smlouvu podepsal za HC Škoda Plzeň Martin Straka a za Plzeňskou teplárenskou její generální ředitel Tomáš Drápela | Autor: Plzeň.euSmlouvu podepsal za HC Škoda Plzeň Martin Straka a za Plzeňskou teplárenskou její generální ředitel Tomáš Drápela | Autor: Plzeň.eu

„Jsem rád, že naše firma působí nejen v rámci poskytování služeb občanům města Plzně, ale i jako sociálně odpovědný podnik podporující projekty zaměřené na mládež. Podpora mládežnických hokejových klubů je toho skvělým příkladem,“ uvedl primátor města Martin Zrzavecký (ČSSD).

Plzeňská teplárenská na mládežnické oddíly HC Plzeň 1929 přispívá dlouhodobě. „Od roku 2007 jsme již takto plzeňským mladým hokejistům prostřednictvím reklamních smluv poskytli více než 11 milionů korun,“ řekl Tomáš Drápela, předseda představenstva a generální ředitel Plzeňské teplárenské.

Klub HC Plzeň 1929 peníze použije na zvelebení tréninkových prostor, vylepšení materiální výbavy. „Samozřejmě také na samotný provoz mládežnických hokejových klubů. Bez této spolupráce bychom fungovali jen velmi těžko. Proto si jí nesmírně vážíme. Víme, co hokej stojí a ne všichni rodiče si mohou dovolit své děti podporovat. Toto je šance, jak mladé kluky k hokeji přilákat,“ konstatoval Martin Straka, generální manažer HC Škoda Plzeň.

Plzeňský hokejový klub se momentálně stará o více než tři stovky dětí. Mladí hokejisté se následně prosazují jak v extraligovém celku mužů, tak v reprezentačních výběrech mládeže.
„V národních týmech od šestnácti do devatenácti let máme nyní asi osmnáct reprezentantů. Mladí kluci jako Sklenička, Kerliš nebo Walter by mohli být základem našeho seniorského reprezentačního výběru,“ říká Jiří Hanzlík, sportovní manažer plzeňské hokejové mládeže. „Než kupovat hráče, raději dáme příležitost vlastním odchovancům. To je naše filosofie,“ vysvětluje svou filozofii Martin Straka.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.