Projekt EHMK 2015 má nové propagační předměty, turistům nabízí igráčky, žabky, detektivku na pokračování, ale i osvědčenou čepici

Projekt EHMK 2015 má nové propagační předměty, turistům nabízí igráčky, žabky, detektivku na pokračování, ale i osvědčenou čepici | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,24%
Spokojený46,05%
Zklamaný19,08%
Zdrcený12,50%
Šokovaný15,13%

Celkový počet hlasů: 152

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Lubor BrabecLubor Brabec

Terapeut a hudebník

Více

Jan DrnekJan Drnek

spisovatel a sociální pracovník

Více

Martin FojtíčekMartin Fojtíček

ředitel neziskové organizace Ledovec

Více

Projekt EHMK 2015 má nové propagační předměty, turistům nabízí igráčky, žabky, detektivku na pokračování, ale i osvědčenou čepici

Plzeň, 14.07.2015, aktualizováno 16:30 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

V poločase projektu Evropské hlavní město kultury 2015 přichází společnost Plzeň 2015 s novými propagačními a upomínkovými předměty vyrobenými pro tuto příležitost. Po velkém úspěchu s čepicemi s plzeňským nápisem COPA TUTO JE, přichází nyní na scénu tradiční „igráček“ ve dvojím barevném provedení, opatřený logem projektu, letní žabky s motivem města Plzně nebo detektivka na pokračování napsaná na deseti pivních táccích.

Figurky igráčků jsou novinkou v portfoliu upomínkových a propagačních předmětů projektu EHMK 2015 | Autor: Richard BenešFigurky igráčků jsou novinkou v portfoliu upomínkových a propagačních předmětů projektu EHMK 2015 | Autor: Richard Beneš

Vedle celé řady tradičních propagačních předmětů jako jsou propisky, magnetky a pamětní mince vsadili organizátoři projektu především na oděvní kolekci, která využívá specifické plzeňské výrazy JAPA, TUTO, nebo COPA TUTO JE. „Jenom kšiltovek s nápisem COPA TUTO JE jsme zatím prodali už více než 1000 kusů, nyní jsme nechali přidělat dalších 900 kusů. Nejen Plzeňané je vzali za své. Například na nedávném festivalu Rock For People byli lidé s těmito čepicemi k vidění doslova na každém kroku. Prodávají se nejen v našem informačním centru, ale i v e-shopu. Velký zájem je i o trička, ponožky a nyní i o žabky,“ uvedl Radovan Auer, ředitel marketingu a propagace společnosti Plzeň 2015.

Zahraniční návštěvníci Plzně dávají podle slov ředitele marketingu přednost propagačním předmětům spojujícím projekt EHMK a Plzeňský Prazdroj. „Uvažujeme o tom, že necháme vyrobit ještě nějaké předměty s motivem nového plzeňského znaku od Maxima Velčovského, který je nyní k vidění v prostorách DEPO2015. Nově si mohou lidé v meetingpointu, v depu 2015 nebo v infocentru koupit i malou postavičku, takzvaného igráčka, ty vyrábí česká firma. K dostání budou nejen v Plzni, ale i v síti hračkáren po celé České republice. Kromě igráčků jsme vyrobili také dětské kufříky, které budeme mít pro děti před začátkem školního roku, aby mohli vyrazit do školy,“ řekl Radovan Auer.

Pro milovníky piva vznikla, díky spolupráci s Bavorskem, také speciální edice deseti pivních tácků s detektivkou na pokračování. Tácky budou k dostání, kromě plzeňských hospod a restaurací zapojených do projektu, také v meeting pointu na náměstí Republiky. Podle zástupců společnosti Plzeň 2015 jsou předměty určené především k tomu aby pomohly vydělat na kulturní akce. Všechny edice jsou zatím ziskové.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (4 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Petr 17.07.2015 11:29, Reagovat

Ono se toho hlavně moc neprodá, takže většina toho nakonec skončí v domácnostech zaměstnanců magistrátu a zejména pak zastupitelů. Myslím si, že mohli nechat udělat nějaké přívěšky s plzenskou věží nebo radnicí, či cokoliv s touto tématikou. Nebo nějaké speciální tašky. Igráček je věc absolutně k ničemu, jednoduše se tomu říká cetka.

Tomas 16.07.2015 06:46, Reagovat

Evropské město cirkusů a kolotočů opět v akci. Demence lidí, co za celým tunelem stojí, nezná hranic.

Igráček 15.07.2015 16:05, Reagovat

Igráček ze zelenou přilbičkou, v ruce sirka a na ní papírová vlaječka. By mně zajímalo, jakou symboliku ten igráček s blembákem má. Zřejmě žádnou, jen byl výhodně a levně koupen odkudsi. To je tedy úroveň!!!!

Stupidní reklamní předměty EHMK 15.07.2015 14:00, Reagovat

Takové propagační materiály mohou vymyslet jen infantilní nevzdělanci z EHMK, kteří Plzni jen škodí!! Už vidím ty davy, které si tyhle ubohosti kupují!!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.