TOP 09 v Plzeňském kraji má nového předsedu, stal se jím plzeňský zastupitel Petr Suchý

TOP 09 v Plzeňském kraji má nového předsedu, stal se jím plzeňský zastupitel Petr Suchý | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,91%
Spokojený44,07%
Zklamaný21,47%
Zdrcený12,43%
Šokovaný14,12%

Celkový počet hlasů: 177

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Vlastimil MakovecVlastimil Makovec

Obchodní ředitel

Více

Marie ČadkováMarie Čadková

starostka obce Tisová

Více

Milan UhlíkMilan Uhlík

Zastupitel PK

Více

TOP 09 v Plzeňském kraji má nového předsedu, stal se jím plzeňský zastupitel Petr Suchý

Plzeň, 21.06.2015, aktualizováno 11:17 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Nové vedení má TOP 09 v Plzeňském kraji, předsedou se stal na sobotním krajském sněmu plzeňský zastupitel Petr Suchý, sedmatřicetiletý ředitel softwarové firmy. V Plzeňské TOP 09 doposud zastával funkce místopředsedy krajského výboru a volebního manažera. Ve funkci vystřídá v následujícím volebním období dosavadního krajského předsedu a současného místopředsedu TOP 09 Marka Ženíška. Místopředsedy krajské organizace byli zvoleni místostarosta Klatov Martin Kříž, předseda místní organizace TOP 09 Přeštice Richard Pikner a dosavadní místopředseda krajské organizace Martin Vít. Kromě nich v krajském výboru v následujícím období usedne dalších 21 členů.

Nově zvoleného předsedu čekají hned v následujícím roce dva důležité úkoly, měl by nabídnout voličům kvalitní kandidáty a uspět ve volbách do Senátu a Zastupitelstva Plzeňského kraje na podzim 2016. „Být předsedou krajské organizace TOP 09 v Plzeňském kraji je pro mě výzvou. Nabídnu všem, kteří se budou chtít zapojit, spolupráci nejen v krajských volbách, jež nás teď čekají, ale i v rozšiřování naší členské základny. To, že dnes přijelo tolik delegátů z velké dálky mě naplňuje pocitem, že v krajských volbách uspějeme,“ řekl ve své děkovné řeči delegátům Petr Suchý.

„ Po šesti letech jsem se rozhodl, že nebudu kandidovat na předsedu Krajského výboru TOP 09 Plzeňského kraje. Na tuto pozici nominuji Petra Suchého, který bude mít mou veškerou podporu,“ uvedl ve svém projevu dosavadní předseda krajské TOP 09 Marek Ženíšek. Ten jako její zakládající člen zastával tuto funkci od roku 2009 a chystá se obhájit post ve vedení strany na celostátním sněmu TOP 09 v listopadu tohoto roku.

„Tento sjezd je ostrým startem do krajských voleb. Je třeba zhustit sít členů a podporovatelů skrze osobní komunikaci,“ sdělil ve své úvodní řeči delegátům sněmu 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. „Jak svět, tak Evropa čelí mnoha novým výzvám. TOP 09 je strana, která, jak myslím, je schopná se výzvám postavit a čelit jim,“ řekl biskup Plzeňské diecéze František Radkovský, který se sněmu účastnil jako host.

Delegáti krajského sněmu dále zvolili krajskou revizní komisi a delegáty na celostátní sněm, který se uskuteční 28. a 29. listopadu 2015 v Praze. Jako host na krajský sněm zavítal dále europoslanec Jiří Pospíšil, dorazili i poslanci Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Helena Langšádlová, František Laudát a Jiří Koubek.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (7 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

mojeJmeno 23.06.2015 23:48, Reagovat

hmmm zastupitel :D no ja umiram... a copak ten pak zastupil vlastne umi? jake ma znalosti, vzdelani, cim je prospesny krome zvatlani a vytvareni pseudo cinnosti?

Ondřej Ženíšek 25.06.2015 00:42, Reagovat

Pane anonyme. Vaše reakce je naprosto ubohá. Stejně jako většina ostatním anonymních reakcí na tomto webu. Evidentně o p. Suchém nevíte vůbec nic (sám to přiznáváte), ale i tak Vám to stojí za takto trapný komentář. Pokud mohu poradit, nejdříve si zjistěte, jaké má vzdělání, znalosti, co v zaměstnání vytváří za hodnoty a teprve pak nás oblažujte svými výlevy! :)

Vosí Hnízdo 25.06.2015 17:25, Reagovat

Milý pane, ono stačí si zalovit v paměti, co experti z Vytopovaných napáchali za špinavosti, co lidem nadrobil Drábek, Kalousek a jaké mají choutky, kdyby se dostali ke korytu, tak podobným reakcím se nedivím. TOP 09 má na rukou krev, moře krve. Co lidí už kvůli jejich škrtům a obírání potřebných spáchalo sebevraždu. Bohužel se o tom statistiky nevedou, ale těch lidí je mnoho. Měli byste zalézt někam za vaše opevněné příbytky a nevylézat. Hněv lidu je velký a lid nezapomíná!!

Ondřej Ženíšek 25.06.2015 20:42, Reagovat

Vím, že snaha o racionální diskuzi s hlavním glosátorem na regionupodlupou.cz nemá cenu, ale přesto si neodpustím otázku, co napáchal pan Suchý, o kterém je článek?! Nebo si donekonečna vystačíte s Drábkem a Kalouskem? Trochu málo, nemyslíte!?

Vosí Hnízdo 27.06.2015 03:45, Reagovat

Příslušnost k enklávě Vytopovaných nestačí? Mne ano, abych si udělal obrázek. Slušný člověk v takovém spolku, z jehož líhně jsou právě jmenovaní být nemůže. Tam může být jen bezcharakterní, zlý a bezcitný člověk. Obhajovat svou příslušností zrůdné nápady, které z této strany vylézají, jak švábi z kanálu mne stačí, abych si udělal obrázek. A křivý úcul to jen podkresluje. Však všichni máme v paměti řádění této strany a její recepty na ekonomiku. Nikoli vzít boháčům, co mají už beztak dost, ale sebrat chudákům, nemocným, invalidům těch pár šušňů, co měli na přilepšenou. Zavádět robotu a nevolnictví. Tak se léčí ekonomika po Topácku. A vy máte tu drzost se ještě ptát, co pan Suchý napáchal. Kdyby nic jiného, tak veřejná příslušnost k takovým lidem, co má TOP 09 mne stačí dostatečně. Já osobně, když už nic jiného bych se styděl hlavu vystrčit. Asi tak!

Zdeněk 21.06.2015 22:03, Reagovat

No, to jste to vyhráli!!! Horší už je jen Vozáč.

Vosí Hnízdo 21.06.2015 12:20, Reagovat

Křivý úsměv značí křivou povahu. Jak jinak u Vytopovaných!!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.