Prostitutky Domažlická

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Nejpopulárnější politik

Karel FerschmannKarel Ferschmann

Starosta Němčovic

Více

Pavel PrincPavel Princ

Starosta Kolince

Více

Pavel VicariPavel Vicari

Učitel

Více

Politický propadák

Miroslav BrabecMiroslav Brabec

Starosta a zastupitel MO Plzeň 1, předseda ČSSD Plzeň, předseda ČSSD Plzeň 1

Více

Zdeněk NovákZdeněk Novák

Radní města Domažlice

Více

Pavel KotasPavel Kotas

Náměstek primátora (pro oblast ekonomickou)

Více

Politici - Náhodný profil

Danuše AuermüllerováDanuše Auermüllerová

Zastupitelka Klatov

Více

Jana ŠimkováJana Šimková

Učitelka MŠ

Více

Stanislav VrbaStanislav Vrba

ředitel ZŠ Kolinec, hasič

Více

Prostitutky Domažlická

Plzeň, 22.07.2012, aktualizováno 17:34 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Zdravim čunántka u korýtek.

 Tak by mě zajímalo jestli budete konečně něco dělat s prostitutkama na Domažlické v Plzni. To bylo pořád řečí " dáme tam kamery, nebudou tam jezdit kamiony". A co je nového, NIC!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: Pepa Rejent

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Doporučujeme také


Diskuse (11 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

pavlíček zdejší 20.01.2015 12:52, Reagovat

Spíš něž prostitutky na Domažlické bysme měli řešit zdejšího Vosího Hnízda. Ten je v principu daleko otravnější, než pochodující syfilída na výpadovce z Plzně.

dr.MENGELE 15.09.2012 20:20, Reagovat

ja ked nefajčím tak nechodím do trafiky a to mi stačí.nepožadujem aby trafiky zbúrali.pokial vám stačí manželka alebo onania tak vám stačí ale nepožadujte že to musí stačit aj tým ktorý služby prostitutek využívajú.

Vosí Hnízdo 23.07.2012 11:38, Reagovat

Milý Pepo. Jistě víte, že žijeme bohužel už necelých 23 let v režimu, který se obecně nazývá kapitalismus. Jeho zrůdnost spatřujeme na každém kroku. A kapitalismus s sebou nešvary jako drogy, prostituce, bezdomovectví, žebráctví prostě přináší. Víte, na jedné straně se těm holkám nedivím. Když bude chtít žít holka poctivě a slušně, půjde třeba ke kase do marketu a dostne "výplatu", která jí nestačí ani na nájem garzonky v horší čtvti, nedivím se. To je v tom lepším případě, když se rozhodne nejstarší řemeslo dělat dobrovolně. Bohužel jsou tu i organizované cikánské, vietnamské aj. gangy, co holky nutí šlapat násilím. Jde to tam i ruku v ruce s drogami a otroctvím. Tady už přestává sranda. I kdyby policie něco rozpášila, další skupiny se vyrojí jako houby po dešti. Příčina všeho je kapitalismus a chceme-li se zbavit veřejné prostituce v té nejhorší formě jaká tam právě je, nejen na Domažlické v Plzni, je třeba odstranit podhoubí, které tomu dává šanci růst, odstranit kapitalismus. Ano, i v socialismu prostitutky byly. Ale nebyly to takové ubožačky a doslova otrokyně nějakých snědých hajzlů. Ne nadarmo se prostituci říká "nejstarší řemeslo". Asi se jí nikdy nepodaří úplně odstranit, ale evidentní je, že i s touto otázkou si komunisté dovedli poradit a alespoň ji eliminovali na únosnou a dovolím si tvrdit, že i důstojnou mez.

Honza 25.07.2012 19:52, Reagovat

Máte pravdu, socializmus měl zregulované opravdu všechno, bohužel včetně Vaší vejplaty nebo Vašeho názoru. Dnes zde ale stále není kapitalizmus, nýbrž pořád přežívá socializmus. V kapitalismu by bylo nejstarší řemeslo legální a vše by se odehrávalo někde v soukromí a ne někde na Domažlické. Pokud Vás holčina u silnice pohoršuje, dejte si vždy ruku před oči stejně jako si jí dáváte při pohledu do socialistické minulosti...

abrum 18.08.2012 16:37, Reagovat

Jdi se na ty "holčiny" podívat, jsou to stálice co tam šlapou některé i již 7 let,od večera do rána šlapou, pak se vyspí, v úřední dny navštíví sociálku a pořád dokola. Z trolejbusů si dělají taxíky mezi štacemi,byl jsem několikrát svědkem přepravní kontroly a myslíte si že měly zaplaceno?

Honza 27.08.2012 14:34, Reagovat

Veřejná doprava je veřejná. To, že neplatí je problémem PMDP a to že navštíví sociálku mi nevadí. Víc mi vadí, že nějakou sociální podporu dostanou (a to je chyba nás všech - tedy našich zákonů).

Vosí Hnízdo 27.07.2012 10:16, Reagovat

Jo, jo, kolik lidí by dnes vyměnilo trochu loajality k režimu třeba formou vyvěšení vlaječek na 1. máje či účastí na domovní schůzi za jistoty socialismu. A kolik lidí by raději občas vystálo frontu na banány než frontu na pracáku.

***** 12.09.2012 23:59, Reagovat

JÁ SE HLÁSÍM PRVNÍ, VOSÍ HNÍZDO NEDEJ SE!!!!! JDE O TO VYBRAT SI TO MENŠÍ ZLO, PROTOŽE KAŽDÉ STÁTNÍ ZŘÍZENÍ MÁ SVÉ PRO A PROTI A PRO MĚ BYL SOCIALIZMUS MNOHEM MENŠÍ ZLO NEŽ TEN DNEŠNÍ BORDEL!!!!!

Honza 27.08.2012 14:37, Reagovat

Jo kolik lidí by raději věšelo vlajky, schůzovalo, stálo fronty, jen kdyby nemuseli nic dělat... Ze spojení slov "loajalita k režimu" mi leze mráz po zádech!

;-) 12.11.2012 13:20, Reagovat

Honzíku, a k tomu současnému režimu "kdosicourve" loajální jste...?
Ta Vámi opovrhovaná "loajalita" je totiž náš "denní chléb" za každého režimu. Bez ní bychom žili trvale "v revoluci" a na to jsme většinou příliš líní. (Asi bohužel...) Mrazení v zádech si proto raději nechte pro mnohem závažnější příčiny!
(Kolik lidí by dnes udělalo COKOLIV, jen aby POTOM už nemuseli nic dělat! Z toho zase mrazí mne...)

P.S:
Pokud si všichni, koho pohoršují ty polonahé děvy na Domažlické, dají při řízení auta ruku před oči, bude to nejspíš hodně velký masakr. I proto si myslím, že to správné řešení bude přece jen někde jinde...

Růžena Krásná 30.07.2012 15:14, Reagovat

Souhlasím....

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.