Tibetskou vlajku vyvěsil z okna své kanceláře na magistrátu náměstek primátora Martin Baxa

Tibetskou vlajku vyvěsil z okna své kanceláře na magistrátu náměstek primátora Martin Baxa | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,02%
Spokojený45,68%
Zklamaný19,75%
Zdrcený11,73%
Šokovaný14,81%

Celkový počet hlasů: 162

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Rudolf VoldřichRudolf Voldřich

Více

Jan LöffelmannJan Löffelmann

Starosta města Kdyně

Více

Martin FojtíčekMartin Fojtíček

ředitel neziskové organizace Ledovec

Více

Tibetskou vlajku vyvěsil z okna své kanceláře na magistrátu náměstek primátora Martin Baxa

Plzeň, 10.03.2015, aktualizováno 14:16 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Tibetská vlajka zavlála jako tradičně v úterý ráno z budovy plzeňského magistrátu na náměstí Republiky. Vlajka ovšem nebyla umístěna jako v předchozích létech v oficiálním držáku přímo nad hlavním vchodem do úřadu, kde je vlajka projektu Plzeň 2015. Tibetskou vlajku vyvěsil stejně jako v minulosti bývalý primátor a současný první náměstek primátora Martin Baxa (ODS) a to přímo z okna své kanceláře. Pravidelně tibetskou vlajku vyvěšuje dlouhou řadu let z okna své kanceláře na radnici MO Plzeň 2 také starosta Slovan a senátor Lumír Aschenbrenner (ODS) a nejinak tomu bylo i tentokrát. Naopak významnou plzeňskou institucí, kde vlajka na podporu lidu Tibetu nikdy nevlaje je budova Krajského úřadu Plzeňského kraje. Hejtmanství se k akci nepřipojuje vzhledem k tomu, že dlouhodobě buduje obchodní vztahy s Čínou.

Tibetskou vlajku vyvěsil z okna své kanceláře na magistrátu náměstek primátora Martin Baxa | Autor: Richard BenešTibetskou vlajku vyvěsil z okna své kanceláře na magistrátu náměstek primátora Martin Baxa | Autor: Richard Beneš

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (26 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Odpověď 19.03.2015 16:59, Reagovat

Pane Baxo, vezměte se s Černíkem za ruku, jeďte do Tibetu, ať se přesvědčíte o "utlačovaném" státu! Korupce již v základních školách a zločinnost na nejvyšší možné příčce! Je směšné, co obhajujete! Když jezdíte za dotační peníze do Číny, Tibet si jistě také zasponzorujete!

bída ODS 15.03.2015 20:54, Reagovat

už dosahuje samého dna. Zoufalý čin Baxy, v naději, že mu přines pár hlásků ze strany ekoteroristů, dokládá ideovou vyprázdněnost této strany.
Vždycky se ptám, zda by něco takového udělal "otec zakladatel" Václav Klaus - nikoliv. Tomu šlo o myšlenky - ne o prázdná gesta. Ale současná ODS tápe - nejdříve zlikvidovala střední třídu - a teď zoufale bojuje o voliče - za každou cenu.

Igor 12.03.2015 07:31, Reagovat

Narcis Baxa už neví, jak by na sebe upozornil. Měl bych ale tip, jak by si ho media určitě všimla. Coming out...

Jana 12.03.2015 07:29, Reagovat

Multikulti Baxa už neví co by vlastně podpořil. Po fiasku s divadlem, amfiteátrem a EHMK 2015 je potřeba odvrátit mediální pozornost na zajetá pseudohumanistická klišé témata. Škoda, že mistr Baxa neodjede do Tibetu přímo bojovat za práva občanů, které tak podporuje.

Vosí Hnízdo 12.03.2015 07:16, Reagovat

Tak nám tady zase kavárenský intelektuální plebs napsal věci k popukání. A Jaroslav tomu nasadil korunu. Pochopitelně, že lidem jde o peníze a když jsou slevy tak nakupují, Co mají ti chudáci taky dělat? A nějaké rádoby intelektuálské kavárenské prase jim to ještě vyčítá a dělá z nich pomalu méněcenné. To je jen důkaz, proč tito žvanilové a kavárenští rádoby inteligenti (mnohdy popeláři, mnohdy topiči, mnohdy zametači .... - na více totiž neměli) neměli za minulého režimu na růžích ustláno a bylo to jedině dobře!!!! Vážně jsem zatím nikde neviděl tupce, co si takovou vlajku vyvěsí a kdyby náhodou, udělal bych si o něm obrázek stejně tak jako o tupcích, co vyvěšují vlajky americké. Hlavně, že jim štráááášně moc vadilo ve dnech osvobození vyvěsit vlajku osvoboditelů ČSSR, vlajku sovětskou spolu s československou a uctít hrdinnou Rudou armádu, které jako jediné vděčíme za osvobození země. No nic, no, hlavně, že se k této trapárně nepropůjčí oficiálně zastoupení města. Pan Baxa nemá co na radnici ani ve své kanceláři bez souhlasu většiny cokoli vyvěšovat a mělo by se sjednat opatření na sundání vlajky. Je li takový fanda náboženských fanatiků, kteří kdyby byli puštěni ze řetězu by možná IS byl proti nim sborem víděňských slečínek, nechť si tu flagu vyvěsí doma v bytě. Ať je vidět, co za tupce tam bydlí. A ať nedělá ostudu městu jako takovému. Však už těch ostud tady bylo přehršel.

Volič 12.03.2015 16:14, Reagovat

A víš, proč ti inteligenti dělali ty práce o kterých mluvíš? Protože ty práce, které dělat chtěli, díky režimu nemohli. Proč by v Plzni měla viset sovětská vlajka, když Plzeň osvobodila americká armáda? To co píšeš, jsou vážně hovna ...

Vosí Hnízdo 12.03.2015 17:31, Reagovat

Dělali ty práce hlavně proto, že byli neschopní, či to byli kriminální živly a nemohla se jim dát důvěra dělat zodpovědné věci. Mnozí na to halt mozkově ani neměli aby studovali jako např. náš bývalý prezident-vlastizrádce. Jeho bratr, ač také z buržoazní a kolaborantské rodiny toho měl v hlavě asi více, tak vystudoval VŠ. Vašík měl v hlavě maximálně chlast, děvky (jako většina buržoazních synáčků) a rozvracení socialistické země ve vidině navrácení navykořistěného bezpracného majetku, tak se nesměl divit, že ho společensky spravedlivý režim pustil tak maximálně k přikulování sudů v pivováru a to ještě pod dohledem, aby něco nezmrvil. Ale i přesto si vyvážel zadek v mercedesu a ještě si stěžoval. A takový po puči dělal prezidenta. Plzeň osvobodili Komunisté, tak by stálo za to, aby tady rudá vlajka ve dnech osvobození vlála. Žádní Američané !!!!!, když tak spojenci a ti stejně přijeli do Plzně až s křížkem po fůnuse, když už fašisté byli komunistickou domobranou spacifikováni. Ale do dubu nemá cenu mluvit. Ten maximálně tak duní jako tvoje mozkovna. Asi tak!!!

Volič 13.03.2015 14:40, Reagovat

Jdi se léčit! Asi tak!

tom 11.03.2015 07:13, Reagovat

ubožák vyvěsil ubohou vlajku. nevím, co máme společné s tibetem, že se tu věsí tibetský vlajka. ještě že to alespon nic nestoji.

To chce klid :) 12.03.2015 08:07, Reagovat

Baxa není žádný myslitel, je to jen jednoduchý trouba, který vidí dav stejně jednoduchých trubců a dělá to co oni. A na zahájení roku cirkusu v Plzni jsme viděli, že ještě umí s kamarády rozkrást 24 milionů.

Myslím že víc od něj čekat nelze, buďme rádi, že je jen lokálním troubou a nekrade miliardy z centrálního státního rozpočtu a nedělá tam ostudu s cizími vlajkami tam.

Anonym 11.03.2015 14:53, Reagovat

tome to neřeš, tvůj intelekt tě neumožňuje pochopit článek.

Jaroslav 11.03.2015 08:45, Reagovat

Typicky čecháčkovské...
hlavně, že to nic nestojí!

A nakupujme jen v AKCI a SLEVĚ, JE TO VÝHODNÉ A POHODLNÉ.
To zas bude lednička narvaná salámem v akci a kuřecím masem s pořádnou slevou. Jo a od řemeslníka, co příde opravit pračku dostanem taky slevu. To je blaho.

Vosí Hnízdo 12.03.2015 17:53, Reagovat

Zato vejr Jaroslav kupuje typicky nečecháčkovsky vše co nejvíc předražené, nevýhodné a chrochtá blahem když ho nějaký zloděj obírá. Věřme a doufejme, že nespravuje někde naše společné peníze.....

Jaroslav 13.03.2015 16:39, Reagovat

Táhni do Bavorska a už se nevracej.
Můžeš jim tam kázat o komunismu, už na tebe jistě čekají...

Vosí Hnízdo 15.03.2015 05:13, Reagovat

Další ukázka uniformního slangu pravičáckého a proamerického kavárenského plebsu. Všímejte si, jak tito jedinci rádi pokaždé své oponenty někam posílají. Tu na Kubu, tu do Ruska, tu do KLDR a v mém případě do Bavorska. To by se jim zřejmě moc líbilo oponenty někam vyhnat aby si tady dál mohli dělat ten svůj bordel. Jenže kdyby si třeba v tom Bavorsku dovolili takové špíny vůči lidu, tak by koukali, jak by pochodili. A nepomohly by jim ani jejich obvyklé výmluvy a naučené zcestné argumenty. Třeba v otázce minimálních mezd a jiných věcí. V Německu do loňského roku nebyla stanovena minimální mzda (od letoška je to nějakých 40000Kč jestli se nemýlím), ale kapitalista si nedovolil ani tak platit lidi nějakým urážejícím platem, ze kterého by se nedalo vyžít na úrovni Evropy 21. století. Prostě tam kapitalisty naučili slušnému chování a vzájemnému respektu. A u nás to je třeba také, takže není nutno jezdit kázat o Komunismu do Bavorska, ale spíš o něm kázat doma proti špinavcům, kteří si demokracii pletou s Klondajkem. Je třeba obnovit výhody sociálního systému a nastavit příjmy pracujících na takovou úroveň, aby na to měli. A nedopustit, aby kapitalista vydělával miliony na úkor vykořisťovatelské práce, kdy platí své zaměstnance almužnami. A jestli na to skutečně nemá, aby slušně zaplatil ty, co na něj dřou, tak ať nepodniká a dělá si to sám. Však díky tomuto zvrhlému systému tady máme relativně dobrou zaměstnanost. A jestli může při stejné produktivitě (u nás je dokázáno, že je produktivita vyšší, lidé v práci tráví dřinou na kapitalistu více času) platit slušně své zaměstnance třeba bavorský kapitalista, proč by tak nemohl činit ten český. Halt si novou mercedesku nekoupí jednou za 3 roky, ale za roků 5 a na dovolenou nepojede 5x za rok, ale jen 2x. Asi tak!!

Jaroslav 10.03.2015 21:46, Reagovat

Je fajn, že ne všichni mají potřebu lézt komoušum z Číny do zadku...

Ferda Daněk 11.03.2015 09:18, Reagovat

Milý nevzdělaný Jardo, kdybys věděl, že v Tibetu by jinak panoval církevní autoritářský systém jako ve středověku, mluvil bys jinak...a jestli si myslíš, že to píše nějaký komunista, obrať se na bývalého předsedu vlády Nečase, tak ten Ti to také potvrdí..:-D Pan Baxa je jen těžký narcisistní populista

Guma 11.03.2015 11:46, Reagovat

Hele Ferdo, ten problém nastal ve chvíli, kdy v islmáských zemích skončila vláda diktátorů. Dokud tam byl Rezavípohlaví, Husajn a další, byl všude na středním východě a severní Africe klid a bylo možné tam bezpečně jezdit na dovolenou (Tunisko, Egypt, ad.) Dnes tam mají bezvládí, každý si dělá co chce a plakal bych, když vidím, jak tam mlátí palicemi, nebo buldozery do tisíc let starých Asyrských památek, které vydržely dodnes. Ne všude se dá systém demokracie použít. Bohužel, barbaři byli vždy schopni zlikvidovat jakoukoliv vyspělou civilizaci...

Vosí Hnízdo 12.03.2015 07:20, Reagovat

Býváš mým oponentem, ale s tímto názorem se s tebou plně ztotožňuji. A ještě dodám, že nebýt USA, které všude chtějí dělat pořádek po svém, měli bychom teď ve světě alespoň relativní klid. Jsou země, které diktátora prostě potřebují, když ho nemají, děje se tam co spatřujeme v IS. A to samé platí o Tibetu. Zaplať pánbůh, že je Čína drží na uzdě!!

Jaroslav 11.03.2015 10:38, Reagovat

Nejsem žádný tvůj milý a nemyslím si že to píše nějaký komunista. Komentoval jsem tradiční nevyvěšení vlajky na budově Plzeňského kraje. Spolu se mnou jsou tedy všichni co vlajku vyvěsili nevzdělaní(?) No, to jenás nevzdělaných vcelku dost. Počkáme až nás přijdou Číňani spasit od církevního autoritářského systému, jako Tibeťany.

Tom 14.03.2015 09:29, Reagovat

Už aby tady byli na to spasení. To fakt spasit potřebujeme. Hlavně před nenažranou církví a jejich restitucemi.

Tom 14.03.2015 09:25, Reagovat

Milý určitě nebudeš, ale nevzdělaný budeš stoprocentně

Ferda Daněk 11.03.2015 11:14, Reagovat

dobře tedy, nejsi "milý", to ostatní ale platí..A zase tolik vás, co ty prapory věšíte, opravdu moc není..Proč nevěšíš třeba vlaku Saudské Arábie, SAE, Kuvajtu a dalších mnoha zemí, kde dochází k daleko většímu porušování lidských práv? Asi proto, že můžeš být docela pokrytec, nebo ne? :-)

Jan 11.03.2015 20:13, Reagovat

Ferdo, asi už si nepamatujete, že podobné okupace jsme zažili od Němců a po 68. roce od Rusáků. Měli bychom mít pochopení pro solidaritu s okupovaným Tibetem. A ne jako prezident a ten prdelolízek a čůráček Zaorálek , kteří pro bakšiš jsou schopni všeho. Hlavně že si zamlaskají.

Ferda Daněk 12.03.2015 09:25, Reagovat

Myslím, že naším hlavním úkolem je nyní odvrátit hrozící okupaci naší země (Dočasnou či trvalou) Američany a nestarat se o Tibet..přesně tak, jak jsme se snažili, byť marně, při "návštěvě spřátelených armád"

Jaroslav 11.03.2015 11:19, Reagovat

Je to symbolické, ale počkám si na ty Číňany...

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.