Nový plzeňský radní Michal Dvořák šokoval, když na zastupitelstvu oznámil konec sportovní kariéry v HC Škoda Plzeň

Nový plzeňský radní Michal Dvořák šokoval, když na zastupitelstvu oznámil konec sportovní kariéry v HC Škoda Plzeň | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,88%
Spokojený45,45%
Zklamaný19,39%
Zdrcený12,12%
Šokovaný15,15%

Celkový počet hlasů: 165

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Josef ŠmídJosef Šmíd

Starosta obce Bdeněves

Více

Jaromír KalivodaJaromír Kalivoda

Zastupitel, předseda Finančního výboru Klatov

Více

Josef ČervenýJosef Červený

Starosta obce Bezděkov

Více

Nový plzeňský radní Michal Dvořák šokoval, když na zastupitelstvu oznámil konec sportovní kariéry v HC Škoda Plzeň

Plzeň, 06.11.2014, aktualizováno 15:39 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

O největší šok na čtvrtečním jednání plzeňského zastupitelstva se postaral hokejista a nový radní pro podporu podnikání i sportu Michal Dvořák (OPAT). Nejpopulárnější útočník HC Škoda Plzeň a největší klubový srdcař totiž ještě před svým zvolením do funkce radního v kuloárech oznámil, že končí se sportovní kariérou a od dnešního dne se bude naplno věnovat už jen politice a práce na plzeňské radnici. Pro fanoušky plzeňského hokeje to je šokující zpráva.

Michal Dvořák právě skládá slib zastupitele města Plzeň | Autor: Richard BenešMichal Dvořák právě skládá slib zastupitele města Plzeň | Autor: Richard Beneš

„Zvažoval jsem ukončení sportovní kariéry už dlouho, hlavně posledních 14 dní. Nakonec jsem dospěl k rozhodnutí, že dnes ukončím sportovní kariéru. Je to těžké rozhodnutí, ale bylo to nezbytné. Už jsem neměl dál sílu na to, abych vykonával dvě práce a přebíhal mezi hokejem a radnicí. Manželka se to dozvěděla včera večer, kdy to ve mně naplno uzrálo a byla hodně překvapená. Šťastná z toho nebyla,“ prohlásil v rozvoru pro server Regionpodlupou.cz viditelně dojatý Michal Dvořák.

„Na druhou stranu tady pro mě přichází nová příležitost a nová výzva, ve sportu zůstávám i nadále. Odcházím v nevhodné době, kdy se klubu moc nedaří. Není to tak, že bych utíkal z boje. Cítil jsem, že týmu nemohu dál pomoci, kdy ten stav není úplně ideální. Ale věřím tomu, že se kluci nakopnou a dotáhnou to až do play-off,“ uvedl Dvořák.

Podle jeho slov ho práce na magistrátu začíná čím dál tím víc bavit. „Jsem zvyklý na dlouhé boje. Těším se nejen na práci radního, ale i na další jednání zastupitelstva. A je jedno, jestli budou trvat až dlouho do večera. Rozhodně to tady není nuda, poslouchám a učím se s pokorou. Mým koníčkem je squash a box, ráno určitě budu chodit boxovat i hrát squash. Pak má člověk úplně jiný den. U sportu zůstávám a spoustu věcí ohledně HC Škoda Plzeň budu ještě konzultovat s Martinem Strakou. Úplně od toho neodcházím,“ dodal Michal Dvořák.

Nový městský radní by měl pracovat ve vedení extraligového klubu HC Škoda Plzeň na postu místopředsedy představenstva. Podle vyjádření generálního manažera klubu Martina Straky by měl Dvořák především komunikovat se sponzory a širokou veřejností.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.