Starostové v Plzeňském kraji podporují v bitvě o senátní křeslo Lumíra Aschenbrennera

Starostové v Plzeňském kraji podporují v bitvě o senátní křeslo Lumíra Aschenbrennera | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Ludmila RousováLudmila Rousová

starostka městyse Všeruby

Více

Zdeněk PavlíčekZdeněk Pavlíček

Starosta Plánice

Více

Oto BrachtelOto Brachtel

IT specialista

Více

Starostové v Plzeňském kraji podporují v bitvě o senátní křeslo Lumíra Aschenbrennera

Plzeň, 15.10.2014, aktualizováno 15:18 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Ve druhém kole senátních voleb vyjadřují Starostové a nezávislí (STAN) v Plzeňském kraji podporu kandidátovi do Senátu za Koalici pro Plzeň Lumíru Aschenbrennerovi (ODS+KČ). „Lumír Aschenbrenner je dobrý starosta, proto má naši podporu. doporučujeme našim voličům a příznivcům, aby mu v druhém kole senátních voleb dali svůj hlas,“ říká krajský předseda STAN Pavel Čížek. Do nadcházejícího duelu o post v Senátu poslali voliči vedle Lumíra Aschenbrennera ještě kandidáta ČSSD, ředitele Fakultní nemocnice Plzeň Václava Šimánka.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (16 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Jiří Valenta 16.10.2014 13:20, Reagovat

Proti panu Lumíru Aschenbrennerovi v podstatě nemám nic osobního. Volit jej však nemohu zejména z důvodu, že byl dlouholetým a mlčenlivým, tedy tiše přizvukujícím až úslužným, exponentem ODS v Plzni, kterou zmíněná "pseudodemokratická" strana "kmotrovsky" vysávala takovým způsobem, že se z toho bude naše město ještě po léta vzpamatovávat. Mnohé se sice opravilo, vybudovalo, ale odhaduji, že je to tak za čtvrtinu všech finančních prostředků, které bylo možno v tomto ohledu použít. Zbytek peněz se nenávratně rozplynul. Obrovský městský majetek se doslova rozdal a rozdává dále pod cenou. V poslední chvíli se například podařilo zachránit před privatizací (vstupem strategického partnera)teplárnu a zachovat cenu tepla, na platy manažerů v PMDP jdou obrovské sumy a přitom se jízdné stále zdražuje. Apod. Nejen z těchto důvodů se volitelnost jakéhokoliv plzeňského představitele ODS (až na ojedinělé čestné výjimky)blíží u mé, a každé jiné racionálně uvažující, osoby limitně nule. Domnívám se tedy, že vrcholem politické kariéry pana Aschenbrennera by měla zůstat starostenská židle na Slovanech, i když i tam je za poslední léta problémů více než dost - např.doposud neexistující dům pro seniory či problémy s chodem polikliniky aj. Můj hlas tedy oprávněně získá Václav Šimánek! Jiří Valenta - poslanec PČR

úchylná argumentace 16.10.2014 18:41, Reagovat

Soudruhu Valento, pokud podporujete Šimánka z ČSSD - tedy ředitele nemocnice, který si v pracovní době dělá kampaň, krajského radního, který "šéfuje" nemocnicím, tedy sám sobě, zastupitele, --- což samo o sobě jsou časově náročné funkce, ale soudruh Šimánek (pardon, oni socani si teď říkají "přítel") chce ještě senátorské křeslo a plat - tedy korytář ad absurdum.
Ale - pokud ho podporujete je to Vaše věc - jenom byste, jak jako čestný soudruh, se vzorem pravdomluvného Julka - neměl používat lživé argumenty.
Vše co výše vyčítáte panu Aschenbrennerovi - který, jak jistě víte nebyl po dlouho dobu městským zastupitelem - to vše se dělo za PARTNERSTVÍ soc-dem a ODS. Nelžete tedy lidem - pravdivě napište, kdo měl na starosti ekonomiku města (soudruh/přítel Zrzavecký), kdo měl na starosti dopravu a tedy i PMDP (soudruh/přítel Šimák), a že tří ze čtyř náměstků byli socdemáci.

Nás na vojně na PŠM učili, že komunisté nelžou - něco se změnilo?

Jiří Valenta 16.10.2014 19:23, Reagovat

Vážek pane, 1)Šimánek radním snad už ani není a kdyby ještě byl a k tomu i senátorem, byl bych prvním, který by to na krajském zastupitelstvu chtěl řešit 2) ODS měla v poslední radniční koalici většinu a post primátora a před tím to samé 20 let a jak jistě víte, většina rozhoduje 3) pan Aschenbrenner veřejně prohlásil, že by si také k mandátu senátora ponechal dobře placené křeslo starosty, tak kde je rozdíl? a za 4) i někteří komunisté lžou, bohužel,ale zdaleka to není takového procento, jako v ODS..A nemyslím teď jen bývalé komunisty či děti komunistů v ODS..:-D..tak jak je to s tím lhaním? :-D

ještě trochu soudruhu 16.10.2014 19:58, Reagovat

nějak jste zapomněl okomentovat zodpovědnosti na magistrátu - tedy znova.
Ekonomika = Zrzavecký, doprava = Šimák (už asi 40 let :-), možná so ho ze schůzí ZO ještě pamatujete.
BTW - Šimánek rezignoval až po masivním veřejném tlaku, to vůbec nemluvím o tom, jak musela opustit svůj post ředitelka Kunová. Poté co Chovanec podepsal revers a nedodržoval léčebný režim, na ni svalil vinu.

Franta Rámus 16.10.2014 16:59, Reagovat

Toto je i můj názor, ODS se šance už nesmí dát. I když o ČSSD si také myslím své.

Milouš 16.10.2014 15:52, Reagovat

Prostě komunistický idi.t se nezapře,zakázat vás měli a postavit mimo zákon ! Nic neznáte,odpovědnost přijmout nechcete a ani neumíte,slušným lidem je z vás na zvracení. Výborně umíte jen jedno závidět a udávat !!!

Jiří Valenta 16.10.2014 16:05, Reagovat

Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl, ani neudával. Víte, stranu zakázat lze,ale myšlenky nikoliv, takže by Vám to bylo v důsledku stejně "houby" platné. A Vy také zcela jistě ani zvracet nebudete, protože podle Vašeho tohoto textu stejně nejspíše nehrozí, že byste byl slušný..

Milouš 16.10.2014 16:54, Reagovat

Teď jste se ukázal v celé své obskurní povaze. Diskutovat s blbcem není možné,protože bych klesnul na jeho úroveň a tam mě porazí,protože v tom má zkušenosti.Nebudu reagovat na komunistický žvásty,protože je to pod mojí úroveň :-D

rL8adB 16.10.2014 19:05, Reagovat

To je zajímavé, že v diskuzích na internetu je víc hulvátů a pitomců než v reálném životě - kde se vy exoti schováváte? :)

Gospo 16.10.2014 14:51, Reagovat

Jsem v šoku z toho, že plně souhlasím s komunistou.

Honza 16.10.2014 08:52, Reagovat

A to chce být pan Aschenbrenner starostou na Slovanech za ODS a senátorem za koalici, která se nehlásí k ODS ?

KAB-2 16.10.2014 07:26, Reagovat

Tyhle hry na podpory mi připadají absurdní - to fakt jako někdo volí podle toho, co mu přes noviny vzkáže nějaký papaláš ??? Na mě to funguje spíš opačně :)

Jinak si nemyslím, že účast bude taková, aby šel výsledek ovlivnit nějakými prohlášeními - výsledek bude spíše loterie, někomu holt přijde o pár desítek víc voličů a nelze říct, kdo to bude, protože to je jen náhoda, asi jako když se hází kostkou.

Osobně taky nejdu - nikoho z ODS bych nikdy nevolil (mafiánský projekt na rozkradení veřejného majetku, což se jim bohužel povedlo) a ČSSD je u mě v karanténě (Zaorálek je nepřítel země a agent nepřátelské mocnosti, přesto ho ČSSD dala nepochopitelně do vlády).

Nikdo třetí než dva pro mě nepřijatelní už ve 2. kole logicky není, takže bych stejně musel jen vhodit prázdnou obálku a to je jednodušší tam ani nejít. Alespoň volební (ne)účast politikům připomene, co si myslíme o tom jejich senátu, který nás stojí miliardu korun ročně a nepřináší hodnotu ani ve výši jedné koruny.

Holub 16.10.2014 08:15, Reagovat

A já si myslím, že Aschenbrenner za ta léta na Slovanech prokázal, že je slušný a schopný člověk. Vzhledem a některými názory trochu exot, ale což - nemusí být každý konformní jako já.
A tvrzení "slušný a schopný člověk" platí i o Šimánkovi. Takže u nás v Plzni ta volba špatně dopadnout už nemůže.

KAB-2 16.10.2014 09:21, Reagovat

To je možné, nehodnotím ty dva, protože je neznám - sympatičtěji vypadá Aschenbrenner, ale zas letos zneužil na soukromou kampaň městem placený Milník času až jsem musel znechucen odejít (to byla zpronevěra veřejných prostředků jako prase). No a narozdíl od Babišovců stejně nevolím dle vizuálních sympatií :)

Mohu ale po těch letech hodnotit strany, které oba zastupují a ty jsou pro mě nepřijatelné z výše popsaných důvodů - a nechci, aby mě v senátu některá z nich zastupovala. Takže se nemohu zúčastnit a moje zájmy v zastupitelském sboru nebude hájit nikdo, což není nic nového, starám se o sebe sám :)

Alfa 15.10.2014 18:57, Reagovat

ať ho podpoří kdo chce, tak můj hlas žádný ODSák nedostane. To to radši hodim tomu Šimánkovi

Markéta 15.10.2014 17:57, Reagovat

Pan Lumír Aschenbrenner,by měl odmítnout podporu Tlusté paní pro sport,protože tím odradí slušné voliče.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.