ČSSD povede do boje o plzeňskou radnici Martin Zrzavecký, o křeslo do Senátu se utká Václav Šimánek

ČSSD povede do boje o plzeňskou radnici Martin Zrzavecký, o křeslo do Senátu se utká Václav Šimánek | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,24%
Spokojený44,12%
Zklamaný20,00%
Zdrcený12,94%
Šokovaný14,71%

Celkový počet hlasů: 170

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Václav HavlíkVáclav Havlík

předseda sdružení na ochranu spotřebitelů PK, vysokoškolský učitel

Více

Stanislav AntošStanislav Antoš

vedoucí informačního centra

Více

Václav RaisVáclav Rais

Student

Více

ČSSD povede do boje o plzeňskou radnici Martin Zrzavecký, o křeslo do Senátu se utká Václav Šimánek

Plzeň, 21.06.2014, aktualizováno 21:23 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Také sociální demokraté už mají jasno v tom, kdo je povede do podzimních komunálních voleb v bitvě o plzeňskou radnici. V čele kandidátky stojí podle očekávání současný ekonomický náměstek primátora Martin Zrzavecký. Delegáti okresní konference vybrali také svého kandidáta pro senátní volby pro obvod Plzeň město. Stal se jím náměstek hejtmana pro oblast zdravotnictví Václav Šimánek. Pro server Regionpodlupou.cz to potvrdil Martin Zrzavecký.

Dvojkou kandidátky ČSSD je náměstkyně primátora pro kulturu Eva Herinková, ze třetího místa bude kandidovat radní pro sociální věci Jiří Kuthan. Na čtvrtém místě kandidátky je starosta Lochotína Miroslav Brabec a pětkou je Pavel Kotas, zastupitel třetího plzeňského obvodu a člen představenstva Plzeňských městských dopravních podniků. Na dalších místech kandidátky figurují městští zastupitelé Rudolf Bayer, Petr Osvald a Jiří Bis, dále poradce v oblasti vzdělávání Pavel Duchek a první desítku uzavírá zastupitel třetího plzeňského obvodu a podnikatel Milan Šupík. Až na 12. místě je současný náměstek primátora Miloslav Šimák.

Delegáti konference také vybírali svého kandidáta pro volby do Senátu a rozhodovali se mezi lékařem Václavem Šimánkem a pediatrem Jiřím Liškou. Vítězem se stal až ve třetím kole hlasování náměstek hejtmana Šimánek. Ten vedle kandidatury do Senátu zvažuje i účast v konkursu na nového ředitele Fakultní nemocnice Plzeň a není tajemstvím, že je nejžhavějším kandidátem na tento významný post. Pokud by byl zvolen do Senátu a stal se i ředitelem fakultní nemocnice, dokázal by Šimánek podle svých slov obě tyto funkce skloubit. Skončil by ovšem ve vedení kraje.

Účastníci konference se zabývali i hodnocením působení koalice ČSSD a ODS na plzeňské radnici a dospěli k pozitivním závěrům. „Jako hlavní priority pro další čtyři roky jsme stanovili využívání evropských fondů, integrované teritoriální investice ITI do oblasti vědy, výzkumu, vzdělávání, zaměstnanosti a sociální oblasti. Dále hodláme pokračovat v investicích do dopravní infrastruktury a životního prostředí, zabývat se chceme v nastoupeném řešení bezdomovectví a drobné kriminality,“ uvedl Martin Zrzavecký.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (45 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

KAB-2 24.06.2014 09:13, Reagovat

ČSSD jsem teoreticky schopen volit snad až ve 2. kole senátních voleb, rozhodně ne ve volbách komunálních a v 1. kole senátních, ale ostatní by se měli mít na pozoru - jde o stranu, jejíž papaláši žijí mentálně v 50. letech minulého století a nepohodlné lidi takoví papaláši jako je zrůda Chovanec nemilosrdně likvidují bez ohledu na to, že jde o odborníky:

http://zpravy.idnes.cz/chovanec-si-stezoval-na-sefku-nemocnice-ta-ted-ve-funkci-konci-pu2-/domaci.aspx?c=A140623_213001_domaci_ert

Alfa 24.06.2014 15:56, Reagovat

Ono to celé bylo úplně jinak, ale klidně si věřte lživé pravičácké propagandě...

KAB-2 24.06.2014 19:02, Reagovat

No já jistě pravičácké propagandě nepodléhám, to bych se rozhodně nebál :)) Byť uznávám, že zdrojem této konkrétní informace je MF a to je pravicová žumpa.

Ale Němeček přece sám potvrdil, že si u něj Chovanec na ředitelku stěžoval a požadoval její vyhazov. Takže ono to moc jinak být nemohlo.

Chovanec je prostě podle všeho svým myšlením někde na úrovni hitlerovců a stalinistů a nepřátele, klidně i jen domnělé (co na tom, že ho jistě velmi nadstandardně ošetřovali a léčili), důsledně likviduje, jak vidno.

XX 26.06.2014 07:01, Reagovat

Alfa má pravdu, celé je to jinak. Pokud o tom nic nevíte,nepomlouvejte. Chovanec rozhodně nepožadoval vyhazov ředitelky.

KAB-2 26.06.2014 08:25, Reagovat

Nepomlouvám, tak mě laskavě neosočujte z pomluvy - předávám ověřenou informaci z medií, jejíž nejdůležitější část ministr Němeček potvrdil.

Prostě totalitně a velkopansky/papalášsky smýšlející šmejd Chovanec si na ředitelku stěžoval u ministra (potvrzeno) a ten ji vyhodil (to ověřit nelze, musel by mít v kanceláři odposlech, což se třeba objeví časem - ale z kontextu jiné vysvětlení neexistuje a tak to proběhnout muselo takhle).

Ale je samozřejmě na každém, jak si to přebere a jak se s tím vyrovná - pro mě je ČSSD jakožto totalitní až fašizující strana nevolitelná, dokud její papaláši budou používat praktiky 50. let minulého století.

Dnes se musíme bát toho, abychom se jakkoliv nezlelíbili ministrovi vnitra, což tady skoro 60 let nebylo, naposledy za nacistů a pak v 1. polovině 50. let a teď je to tu díky ČSSD a Chovancovi zas.

? 23.06.2014 07:26, Reagovat

Ježíš marjá viděl někdy někdo Herinkovou pracovat? Páni novináři konejte svou práci. Vždyť ta ženská je tam jen do počtu a nyní ( v předchozích volbách rovněž) jako líbivá fasáda. Mají nás za blbce, vážně mají. Za celou dobu nebyl vidět jediný její smysluplný výstup (kromě toho, že si ve "volném čase" vystudovala vš). Na jejím příkladě se ukazuje pravdivost rčení, a totiž, kdo nic nedělá nic nezkazí.

Muf 23.06.2014 17:17, Reagovat

Copak Herinková, ale Brabec je tam zajímavý. Údajně je prý lochotínská radnice prošetřována ze všech možných stran za nějaké zakázky a snad už dostali i nějakou pokutu. No uvidíme jak to starosta zvládne.

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:46, Reagovat

Gospo nám tady předvedl exemplář pravého pravičáckého zvířete. A to zvířecí ráci ještě urážím

Gospo 23.06.2014 19:50, Reagovat

Vosáku, je vidět, že jsi opravdu omezený komoušek... já jsem levicový volič a volím sociální demokracii... ale nemůžu dát hlas straně, která mučila a vraždila své odpůrce jen proto, aby si udržela moc...

Vosí Hnízdo 24.06.2014 17:53, Reagovat

O omezenosti být tebou zauvažuji sám nad sebou. Podkresluje to i fakt, že každý vandrák soudí podle sebe, tudíž vidíš omezence i ve mne. Jestli se volič záchytného pytle pravice - ČSSD považuje za levicového voliče, tak to je opravdu silné kafe. Co k tomu více dodat!!

Gospo 24.06.2014 18:18, Reagovat

Mě jako opravdu silné kafe přijde něco jiného.

Persekuce letců z Anglie

Posílání do uranových dolů za nesouhlasné názory

Desítky miminek pohřbených na ´dáblickém hřbitově

Nemožnost svobodné volby

Odepření základních práv

To je pro mě silné komunistické kafe!!!

Vosí Hnízdo 25.06.2014 06:57, Reagovat

Přidej ještě, jak Komunisti jedli malé děti a bude to komplet, ty sociální demokrate!!

Gospo 25.06.2014 15:11, Reagovat

Popírání zvěrstev a zločinů komunismu není řešení...

Vosí Hnízdo 25.06.2014 18:38, Reagovat

Až po zvěrstvech a zločinech kapitalismu, případně církve!!

Vosí Hnízdo 22.06.2014 08:50, Reagovat

Jediná volitelná strana jsou pro mne Komunisté

Josefa 25.06.2014 09:16, Reagovat

Vosáku, nikdo Vám nebrání , koho budete volit. Tak je vol , vole!

Gospo 22.06.2014 11:47, Reagovat

To by potom mohli zase začít popravy a mučení nepohodlných lidí...

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:28, Reagovat

Tak nám tady zvrácenino ještě pověz nějaké moudro. Špinavost lidí tvé ráce nezná mezí a hranic.

Vosí Hnízdo 22.06.2014 11:54, Reagovat

Myslíš tím popravy, mučení.. nepohodlných lidí v mocenském boji v 90. létech přetrvávající do dneška, všelijaké ty orlické a co já vím jaké vraždy v zájmu peněz a odstranění nepohodlných konkurentů, ta rumové aféry atd??!! Případně sebevraždy z ekonomických důvodů...??!! Sečti, podtrhni poskoku a pak mudruj!!!!

Gospo 22.06.2014 12:22, Reagovat

Je rozdíl mezi válkou mafie a justičníma vraždama nařízenýma režimem...

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:04, Reagovat

Být tebou poskoku, zabývám se taky zavražděnými pohraničníky, zabitými Komunisty na schůzích a podobnými teroristickými činy. A za takové činy samozřejmě následoval trest!!!!

Gospo 22.06.2014 18:27, Reagovat

Ano, pohraniční stráž také střílela do nevinných lidí, kteří chtěli utéct od tohoto hnusného režimu. Kolik lidí bylo zastřeleno na čáře jen pro to, že je režim týral a chtěli jít jinam...

Vosí Hnízdo 22.06.2014 23:54, Reagovat

Pochopitelně, Pohraniční stráž plnila svoji povinnost ostrahy hranic. Jestli někdo šel přes čáru bez pasu a mimo místo k tomu určené, navíc většinou provedl ve vnitrozemí nějakou špinavost za kterou hrozil trest, ignoroval několikery výstražné tabule, ignoroval vyrovné výzvy a výstřely, musel počítat i s nejhorším.

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:11, Reagovat

Nebo bys je mizero, takové pouštěl s ty, ty, ty!!!!!

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:26, Reagovat

A s pořádkovou pokutou??

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:01, Reagovat

Ano, je rozdíl, mezi spravedlivým rozsudkem nad lumpy a řáděním mocenských mafií, či zoufalých činů lidí, co už neví kudy kam. Dovediu si představit, že bys dopadl stejně, jako ti podle tebe a tvého zvrhlého názoru "justičně zavraždění". A mužeme to nazývat, jak chceme. Někdo justiční vraždy, jiný spravedlivý trest pro nepřátele státu, který byl obvyklý v té době i v jiných zemích vč. USA (např. Rosenbergovi).

Vosí Hnízdo 22.06.2014 13:05, Reagovat

S řáděním mocenským mafií napojených na nejvyšší vládní kruhy (Ruml a podobná pakáž)...

Jan 24.06.2014 09:38, Reagovat

Vosák je zmatenej. Největší pakáž byli a jsou všichni komunisti!

Vosí Hnízdo 22.06.2014 12:53, Reagovat

Agemti chodci, záškodníci, vrazi, nepřátelé režimu od r. 1948 připravovali změnu socialismu na zrůdnost, co máme dnes. A jestli za to byli trestáni, JEDINĚ DOBŘE !!!!!!!!

Vosí Hnízdo 22.06.2014 12:44, Reagovat

Můžeš poskoku začít třeba Mašíny. Brečel bys pro ně, kdyby nezdrhli? Kdyby je dostihla spravedlnost, jistě by podobnými tvé zprzněné ráce byly velebeni a považováni za justičně zavražděné. Nebo se mýlím?

Josef 22.06.2014 21:11, Reagovat

KOmunistický blbe, jako vždy se mýlíš.
Ať žijí hrdinové Mašínové!

Gospo 22.06.2014 18:30, Reagovat

Mašíni byly vrazi. To je něco jiného. Podřezali svézaného a zastřelili pokladníka. Těm by smrt patřila. Ale Píka, Horáková a další byli zabiti nespravedlivě. Lidé posíláni do kriminálu jen za názory. Vysocí komunisté se nechávali zavírat své bývalé spolupracovníky... Nebo ta obří akce STB proti Dubčekovi???

Vosí Hnízdo 23.06.2014 00:16, Reagovat

Stejní vrazi byli i ostatní. Buď přímo konali vraždy nebo je připravovali a neštítili by se jich. Co se dělo v Maďarsku, když se tyhle živly pustili ze řetězu? To nebyli žádní beránci, to byli vyvrhelé. Já netvrdím, že v rámci tehdejšího mocenského boje bylo vše 100% košer. Ale, 50. léta nebyla jen jakousi dobou temna, jak se snaží podsunout současní poskočtí historici, ale byla to také doba ohromného nadšení, budování, chuti jít vstříc lepším zítřkům, doba odstraňování chudoby a doba kdy práce dostala svoji důstojnost. A socialismus šel vždy dopředu. Lidé se každý rok těšili, že bude lépe a ono lépe skutečně vždy rok od roku bylo. Ne jako dnes, kdy se lidé mají čím dál tím hůř.

Vosí Hnízdo 23.06.2014 00:05, Reagovat

StB Dubčeka nechala v klidu vegetovat. Toho oddělala až BISka....

Vosí Hnízdo 23.06.2014 00:02, Reagovat

Podívejme se na to z jiného pohledu. Co by asi ti odsouzení prováděli, kdyby nebyli polapeni, souzeni a odsouzeni. Představme si, co by se dělo, kdyby třeba HOrákové vyšel komplot a ppovedlo se jí tady vyvolat občanskou válku za pomoci cizích mocností. Ti lidé byli nepřáteli lidu. Byli něco podobného, jako dnes například Drábek, Julínek, Kalousek ad. Já bych s nimi slitování neměl. O polemice může být jen trest, který dostli. Bohužel v té době byl i trest smrti a za zločiny proti lidu se nejvyšší trest dával i jinde. Je smutné, že když tady zmiňuješ přísnost trestů pro protistátní protisocialistické živly, nezajímá ti, co obětí má na svědomí taková církev svatá. Řeknu li A, měl bych říci také B. Osobně já proti trestu smrti jsem a nesouhlasím s ním.

Vosí Hnízdo 22.06.2014 12:41, Reagovat

Ano, v tom je rozdíl. Dát někomu zasloužený trest řádným soudem a nebo někoho oddělat nájemným vrahem...

Vosí Hnízdo 22.06.2014 12:39, Reagovat

Pověz nám o nějaké justiční vraždě a předlož nám spis poskoku. A prosím, Horákovou tu nepředhazuj. To byla vlastizrádkyně, připravovala ozbrojený puč a to co dostala, by dostala v jakékoli jiné zemi v té době, kdyby připravovala protistátní puč. Kdyby se držela doma sporáku, nikdo by ji nevěšel!! A i kdyby každá, jak poskoci kapitalismu říkají justiční vražda byla opravdu justiční vraždou, tak jich bylo něco přes 200. I to stálo za lepší systém pro většinu lidí ve kterém nebylo chudých a žebráků a vyvýel se jen k lepšímu. Američani ve jménu zachování zrůdného kapitalismu a imperialismu mocensky povraždili mnohem více lidí ve válkách. Jenže oni ve většině ti justičně "zavraždění" byli škůdci a nepřátelé státu, kolaboranti a vrazi. V té době platil trest smrti tak dostali, co zasloužili!!

Josef 22.06.2014 21:14, Reagovat

Vosí Hnízdo je komunistický Blbec, jako všichni komači. S ním nediskutuji. A´T žije USA a Mašínové.Více takových lidí v naší zemi!

Vosí Hnízdo 23.06.2014 00:36, Reagovat

Urážka od tebe je pro mne vyznamenání!! A tvůj názor o Mašínech to jen podkresluje.

Josef 24.06.2014 09:41, Reagovat

Vyznamenám Vás tedy ještě jednou: Jste Blbec korunovanej!

Gospo 22.06.2014 18:32, Reagovat

Ano, to přesně vystihuje podstatu komunistického režimu. Kdyby byl každý doma u sporáku a držel hubu a krok, tak se mu nic nestalo.
Ty kdybys takhle mluvil o komunismu, tak tě STB mlátí každý týden.

Vosí Hnízdo 23.06.2014 00:33, Reagovat

Nebylo proč mluvit špatně o socialismu, máš li na mysli to. Komunismus jsme tu bohužel nikdy neměli. A byla li konstruktivní kritika, myslím si, že i tu funkcionáři brali. Samozřejmě jestli někdo si představoval kritiku tak, že bude špionovat, propagovat imperialismus, že bude provozovat pokleslou kulturní činnost pod vlivem drog či jiné obscénosti, asi musel počítat s nepříjemnostmi. Víš prdlajs o socialismu a jen blbě krafeš naučené fráze. MOžná bys měl přijít o 1. máji do PKOJF (dneční pražské Výstaviště) a podiskutovat slušně s pamětníky. Myslím si, že by ti na hodně otázek odpověděli. Dobré je si přečíst i knihy třeba od armádního generála Vacka, bývalého bachaře Josefa Vondrušky aj. Nebo třeba zabrousit na stránky Klubu českého pohraničí....

Jaroslav 23.06.2014 20:08, Reagovat

Na hlavu si soudruhu upadl kdy?

Josef 24.06.2014 09:42, Reagovat

Padl na hlavu a k tomu je Blbec korunovanej!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.