Jiří Pospíšil: Během kampaně jsem přibral asi pět kilo a při debatách s voliči vypil hodně piva

Jiří Pospíšil: Během kampaně jsem přibral asi pět kilo a při debatách s voliči vypil hodně piva | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,01%
Spokojený45,86%
Zklamaný20,38%
Zdrcený12,10%
Šokovaný14,65%

Celkový počet hlasů: 157

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Rolando ARIASRolando ARIAS

Zastupitel města Plzně

Více

Jitka HeřmanováJitka Heřmanová

OSVČ

Více

Josef SommerJosef Sommer

starosta obce Bolešiny

Více

Jiří Pospíšil: Během kampaně jsem přibral asi pět kilo a při debatách s voliči vypil hodně piva

Plzeň Valcha, 23.05.2014, aktualizováno 18:47 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Tradičně v místě svého trvalého bydliště v Plzni na Valše volil v pátek odpoledne také Jiří Pospíšil, který jako nezávislý kandiduje z druhého místa kandidátky TOP 09 pro volby do Evropského parlamentu. K evropským volbám dorazil Pospíšil jen na otočku z Prahy, kam se také po vhození hlasovacího lístku zase vracel. Vzhledem k věrným voličům, které si Pospíšil stále udržuje, lze předpokládat, že si křeslo v Evropském parlamentu vybojuje.

Jiří Pospíšil přijel volit do tělocvičny v Plzni na Valše | Autor: Richard BenešJiří Pospíšil přijel volit do tělocvičny v Plzni na Valše | Autor: Richard Beneš

Server Regionpodlupou.cz zajímalo srovnání aktuální kampaně vedené pod křídly TOP 09 s tou u ODS, na níž byl Pospíšil v posledních létech zvyklý. „Ten typ kampaně byl tentokrát opravdu úplně jiný než mívala ODS, některé věci se mi líbily a považuji je za dobré. Mám na mysli například to neformální setkávání u piva. To ODS dříve nedělala. Na druhou stranu mám pocit, že některé fáze kampaně měla ODS v Plzni trochu manažersky lépe zvládnuté. Udělali jsme tady v regionu nízkorozpočtovou kampaň která byla v řádech statisíců, nikoliv milionů,“ řekl Pospíšil.

Samotná předvolební kampaň byla podle Pospíšila velmi náročná. „Bylo příjemné debatovat se studenty a studentkami u piva. Na druhou stranu během žádné jiné kampaně jsem nevypil tolik piva a vína, jako tentokrát. Budu teď nucen asi trochu abstinovat. Prostě k tomu neformálnímu posezení a k diskusi to pivo a víno patřilo. Faktem také je, že jsem přibral čtyři až pět kilogramů,“ žertoval Pospíšil.

Plzeňský politik si pochvaloval, že kampaň do Evropského parlamentu byla výjimečně čistá. „Snad poprvé v životě jsem nezažil žádné větší podpásovky a špinavé kampaně. Je to úplně jiný typ kampaně, než tomu bylo loni na podzim v parlamentních volbách, kdy tady pan Vít Bárta rozdával naprosto lživé letáčky s nepravdivými informacemi. Měli by si z toho politici vzít příklad pro další nadcházející volby. Obávám se toho, že až budou příští národní volby, nebo na podzim ty komunální, tak se určitě zase dočkáme špinavostí a podrazů,“ dodal Jiří Pospíšil.

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.