Šéf ODS Fiala debatoval v Plzni s občany, mluvilo se o Pospíšilovi i o sankcích EU vůči Rusku

Šéf ODS Fiala debatoval v Plzni s občany, mluvilo se o Pospíšilovi i o sankcích EU vůči Rusku | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Emil JančaEmil Janča

ekonom VaK

Více

Pavel BaxaPavel Baxa

ekonom, soukromý zemědělec

Více

Bohumila MatouškováBohumila Matoušková

podnikatelka, vychovatelka

Více

Šéf ODS Fiala debatoval v Plzni s občany, mluvilo se o Pospíšilovi i o sankcích EU vůči Rusku

Plzeň, 18.04.2014, aktualizováno 10:34 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Kolem stovky občanů přišlo ve čtvrtek besedovat s předsedou ODS Petrem Fialou do plzeňského KD Šeříkovka. A mýlil by se ten, kdo by si myslel, že dorazili jen jeho příznivci a členové ODS. Místy to při besedě pořádně jiskřilo. Diskutovalo se na téma školství, zdravotnictví, lidé se zajímali o situaci uvnitř ODS o sankce Evropské unie proti Rusku a také o okolnosti odchodu Jiřího Pospíšila z řad ODS. Společně s Petrou Fialou odpovídal na dotazy také nový regionální šéf ODS a primátor Plzně Martin Baxa.

„Dříve tady býval se mnou při podobných akcích bývalý regionální předseda ODS Jiří Pospíšil, teď tomu tak není. Odešel z ODS a nyní kandiduje proti nám ve volbách do Evropského parlamentu na kandidátce TOP 09. Paradoxně mu ale přejeme, aby v těchto volbách uspěl a dostal se do europarlamentu. Díky tomu by totiž musel složit mandát v naší Sněmovně a ODS by tím získala křeslo dalšího poslance,“ uvedl na úvod diskuse Petr Fiala.

Na slova o Jiřím Pospíšilovi okamžitě zareagoval jeden účastník besedy, který se dotázal, proč vlastně Pospíšil z ODS odešel. „Nemohu odpovídat za Jiřího Pospíšila, motivace jeho odchodu není úplně jasná. Rozhodl se tak, jak se rozhodl. Motivaci je třeba hledat u něho, samozřejmě v tom hrála důležitou roli skutečnost, že neuspěl ve volbách na post místopředsedy ODS. Jeho odchod mě mrzí, ale přineslo to zklidnění do práce v poslaneckém klubu ODS,“ konstatoval Fiala.

Další účastník debaty vmetl Fialovi do tváře, že se ODS podařilo zničit v ČR školství a zdravotnictví za přispění TOP 09, což Fiala, který krátce působil i jako ministr školství, kategoricky odmítl. „ODS školství nezničilo, protože zničené vůbec není, navíc v minulosti resort školství neřídili ministři z ODS. Máme ve školství samozřejmě nedostatky a strukturální problémy, ale s tím si můžeme poradit. Kvalita školství je stále výborná, ale bylo vystaveno spoustě nepromyšlených reforem a experimentů, které mu uškodily. Problém školství je, že nám stárne učitelský sbor a mladé lidi tento obor moc nezajímá. Je třeba zřídit nový kariérní systém ve školství a přinést větší koncepci do vzdělávání pedagogů. Máme také zbytečně moc míst na vysokých školách, což není dobré. Na každého středoškoláka čeká místo na vysoké škole,“ uvedl Fiala.

Svého stranického šéfa podpořil i Martin Baxa, který vedle postu primátora stále učí na střední škole. „Nemám pocit, že by školství u nás bylo zničené. Vidím výsledky žáků, kteří přicházejí ze základních škol na střední školy. Naše školství je na špičkové úrovni v Evropě,“ řekl Baxa.

„Lidé si nechali namluvit, že žijeme ve špatné zemi a že je tady u nás všechno špatné, ale tak tomu rozhodně není. Nenechejme si namluvit, že jsme ve všem špatní. To se týká i oblasti zdravotnictví, které je u nás na vynikající úrovni, i když mnozí si myslí opak. Nepřál bych našim lidem, aby museli dlouhodobě stonat ve většině vyspělých evropských zemích. Byli by velmi překvapeni nejen úrovní péče, ale i tím, kolik by za všechno museli zaplatit,“ pokračoval Fiala.

Debata se točila i kolem sankcí, které chystá Evropská unie vůči Rusku v důsledku krize na Ukrajině a dění na Krymu. „Sankce jsou důležité. Není to tak, že je Evropa závislá na dodávkách ruské energie. Rusko je totiž závislé na tom, že Evropa nakupuje jeho energie. Měli bychom proto v rámci EU podpořit co největší sankce proti Rusku. To, co se děje na Ukrajině, není totiž jen o Ukrajině. Nyní jsem svědky pokusu o nové rozdělení světového řádu, který vznikl po roce 1989. Podstatné je, že způsobem, jakým si Putin přivlastnil Krym, porušil demokratický řád. Přihlížením takovému jednání ublížíme jen sami sobě. Musíme ukázat, že jsme silní. Západ se musí bránit a říci Rusku, že to je agrese a ta se trestá tvrdými sankcemi,“ prohlásil Fiala a sklidil za tato slova bouřlivý potlesk.

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (54 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 21.04.2014 10:38, Reagovat

Volič se opět nechal vyprovokovat. Halt vysokoškolák. Tak se začtěme do jeho příspěvků. Spíš to vypadá jak od malého Jardy z pomocné. Z jaké asi rodinky bude pocházet, když by rádi platili za školné? Táta vekslák a máma..., no však si domysleme (nesmím být sprostý, to tady můžou být jen antikomunisté). Socialismus nezažil, ale ví o něm na romány. Není ani schopen se držet tématu článku, ke kterému je diskuse, jen uráží a mimo toho není schopen napsat vlastní názor. Kopíruje poučky, které sám nevymyslel a dokonce použivat i mé fráze, poněvač vlastní nevymyslí. Včera se tady po 4 promile tedy předvedl. Kde se asi tak zrychtoval? V Pijezpi, U Mansfelda či v jakém jiném doupěti MOdrého Moru? Nebo že by v putyce u samotného Jurečka ve Vilách? Oni takové poskoky potřebují, protože slušný člověk už do takových putyk nechodí a kde by jinde čerpali peníze pro své zisky.

Vosí Hnízdo 22.04.2014 15:07, Reagovat

Já Vosí Hnízdo veřejně prohlašuju, že jsem vypatlanej komunistickej mozek. Kážu jejich bludy na objednávku, protože mi za to platí. Čím více reagujete, tím více mám od KSČM odměn. Kdybych nebyl pouliční blb, už bych nebyl nic.

Volič 21.04.2014 21:01, Reagovat

Bavíš mě chudáku :-). Když seš takovej komouš, tak si to zjisti z jaké jsem rodiny. Táta vekslák nebyl a mamka také ne. A celkem bych tě radil, ať se do nich nenavážíš.
Docela rád bych tě poznal osobně - předpokládám, že budeš malej zaprděnej, co se bojí říct svůj názor nahlas. Tedy jinak než za počítačem :-)).
A ano, včera jsem si zašel na jedno dobré jídlo do Sedmého nebe. A Pijezpi mám také celkem rád. Vadí tě to? Naopak nemám rád restauraci Ve Vilách a nefandím ani Masfeldovy.

Vosí Hnízdo 22.04.2014 05:03, Reagovat

Tak jsem asi udeřil opět na hlavičku. Poskok mi něco bude radit. Však to podle toho vypadá, když takoví radí. Ve městě i v zemi. Takže je to jasné, rodičové pěkní vejlupkové a jablko nepadlo daleko od stromu. Jaký jsem nebo nejsem naštěstí nezáleží jen na tvém názoru a v tom ostatním jsem se tedy nemýlil. A právě díky takovým tady mnoho lidí živoří. Ostatně koho takový poskok asi volil před vznikem pravičáckých záchytných pytlů? Vnímavý člověk si odpoví sám! Přesně ty, jichž se zastává a o nichž se píše v článku. A takový má tu drzost ještě radit či poučovat.

Volič 21.04.2014 21:04, Reagovat

Ještě doplním - ty se držíš tématu článku, nestačil jsem si nějak všimnout :-)

Vosí Hnízdo 22.04.2014 05:05, Reagovat

Tak si poskoku všímej. Stačí se začíst do postupu diskuse. Kdo začal, kdo jak pokračoval. Můžeš o tom napsat elaborát. Ale na to seš moc vygumovaný, leda že by ti to někdo napsal.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 18:57, Reagovat

Kdo je Míla Petrovský? Jeho styl štvaní mne totiž až moc připomíná Voliče. Petrovský je recidivista, který za socialismu právem bručel, tu za výtržnosti, tu za rozkrádání a tu za nějakou tu násilnost. Za tyto delikty by bručel v jakékoli jiné společnosti včetně USA také. Jenže pan Petrovský po Sametovém puči ze sebe začal dělat politického vězně a vězně svědomí. Komunisté mu asi tak ubližovali, že i přes své průsery vystudoval na inženýra. A bohužel mu to vychází dodnes. Jeho jedinou obživou je štvaní proti socialismu a proti KOmunistům. Bezhlavě hájí všechny špinavosti kapitalismu a štve proti období, kdy nebylo pánů a žebráků, kdy se všichni slušní lidé měli dobře. Tento parazit nemůže bez ochrany vyjít ani na ulici, protože by mu slušní lidé dali setsakra najevo, jak je oblíben takový prašivec.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 18:47, Reagovat

Voliče už bere amok. Brzy někoho pokouše! Ale teď vážně. Je dobré ze začíst do jeho příspěvků abychom si udělali obrázek o jeho neoliberárních zvrácených názorech. Zavést školné, zavést placené zdravotnictví (vždyť i v autoservisu musíme za práci zaplatit, že), zbavit se slabších jedinců (zatěžují přeci rozpočet zdravých), plivání na socialistickou a spravedlivou společnost, hájení kapitalismu, hájení zbohatlíků.... Přesně tito lidé mají na svědomí situaci v jaké jsme. Takovýto vřed společnosti může bujet jen na stránkách s návštěvností 2 maximálně 3 diskutérů ze stejné líhně. JInde by byl už radikálně odstraněn. Pro pravdu se může roztrhnout vzteky a kope kolem sebe jako kobyla v posledním tažení, lže až se mu od tlamy práší, stejně jako Modrý MOr, který hájí a údajně ho nevolil. On nevolil ODS, TOP 09 ani Svobodné, ale vehementně hájí podobné zvrhlé a genocidní názory. No tak halt panáček volil Babiše či jiné zrůdy kapitalismu. Poskok zůstane poskokem, ale ono i na něj dojde. Přijde nemoc, nehoda a pak panáčku uvidíme, jak budeš mluvit. I ten Grosík, co si tolik nakradl a hrabal a hrabal, až mu z toho jaksi zchromly ruce. On penál kapsy nemá. Tak se Voličové těšte!! A pak uvidíme, jak se o vás ten kapitalismus postará.

Volič 20.04.2014 19:00, Reagovat

Nebere mě žádný amok, jen mě baví diskutovat s takovýma lůzrama jako seš ty :). Ono si stačí přečíst myšlenky od tebe s tvými socialistickými zvrácenými řečmi. Ono kdyby to bylo tak super dříve, tak proč lidé nejsou v ulicích a nevolají po navrácení režimu? Proč KSČM volí pouze 15 procent lidí? Ano, volil jsem v posledních volbách ANO Andreje Babiše, protože v tomto hnutí se objevili noví lidé, kteří mají za sebou řadu zkušeností. Ale to ty asi nikdy nepochopíš.
Ano jsem pro školné, nevadí mi 30 korunové poplatky u lékaře (v Česku jsou na rozdíl od Evropy nejnižší, znáš třeba poplatku v USA?), proč bychom se zbavovali slabších jedinců? To jsem nikdy neřekl ani nenapsal! Hájím kapitalismus, nehájím zbohatlíky, hájím ty, kteří si k svému zisku přišli poctivou prací! Jestli já jsem vřed, tak ty už seš amputovaná končetina s nádorem!

Vosí Hnízdo 21.04.2014 10:55, Reagovat

Každý cvok kamaráde hlásá, že je Kryštof Kolumbus nebo Albert Einstein. Psychopat v klecovém lůžku cloumající vždy tvrdí, že je nejklidnější. Bohužel lidé u nás se bojí a to nahrává špinavcům tvé ráce. Věřím, že to však nebude na dlouho. To je fakt!! Bohužel!! 15% pro Komunisty je slušná preference. U nás jsou bohužel tací odboráři, co se pyšní hodinkami Breitling a zajdou si s nepřítelem na pivo. Dovedou na Václavák 100000 lidí a pak je pokojně rozpustí. To je chyba a lidi si halt budou muset ještě více okusit kapitalistického karabáče, který na ně uplete pan Babiš a spol., kteréhos volil. Ale čím déle se v sopce vaří láva, tím vetší výbuch potom následuje. A co se týče jiných zemí, sleduj, co je lidí v ulicích jinde, Španělsko, Řecko, Portugalsko, Itálie, dokonce i Francie nebo silně kapitalistická Anglie. Všude tam se demonstruje a v ulicích jsou statisíce lidí, vlají rudé vlajky, hoří revoluční vlna a lid si přeje změny. A ty změny věř, že přijdou neboť socialismus je vyšší vývojový článek lidstva a socialismus zvítězí.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:18, Reagovat

Už jsem ti tu kolikrát napsal, že sebechvála smrdí. Zločinec vždycky tvrdí, že je nevinný, hlupák, že je chytrý a cvok, že je normální, případně, že je Albert Einstein. Tak si to přeber!!

Volič 20.04.2014 19:33, Reagovat

Seš asi opozdilý nebo dojíždějící, ale nechválil jsem se v tomto příspěvku :). Ale je vidět, jak rozumíš svému jazyku. :-))

Vosí Hnízdo 21.04.2014 10:11, Reagovat

Nesouvislý slovní projev dává tušit těžkou opilost

Volič 21.04.2014 23:19, Reagovat

Dává tušit spíše tvojí tupost :)

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:14, Reagovat

To není nic nového a o zdravotnictví v USA člověk cosi také pochytil. Stačilo se podívat na film Sicko. NIkomunic zlého nepřeji, ale tobě extra přeji, abys ochutnal nemoc. Pak by sis jistě všiml, že to není jen o 30Kč poplattcích. Víš prdlajs a jen kopíruješ odpornosti z modrých brožur. A jestli se ten dobytek dneska rozlezl jinam je úplně jedno. Špína zůstane špínou. JInak už nepij. Je vidět, že ti kořala zatemňuje mozek i když o Velikonocích budiž.

Volič 20.04.2014 19:34, Reagovat

Možná bys měl přestat pít ten kvalitní barovrský alkohol, leze ti na mozek ... (i když žádnej vlastně nemáš) :-))

Vosí Hnízdo 21.04.2014 10:22, Reagovat

Bavorský a vůbec německý alkohol, na rozdíl od našich utrejchů (léta už jsem se tu ničeho tvrdého nenapil) distribuovaných zločineckými klany napojenými na pravici či ji finančně podporujícími, není ani kolkovaný a nikdo tam s tím nemá problém. Jejich obilná pálenka Korn je taková jemnota, že u nás bych něco takového těžko hledal za tu cenu 4€ za 0,7l láhev. Co se týče tvého mozku, stačí se začíst do tvých příspěvků a každý má jasno. Asi si nyní pohněvám anatomy, ale vidím to na piliny či slušně řečeno tam máš nakydáno.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 15:15, Reagovat

Velice výstižný článek o kapitalistické špinavosti: http://www.komsomol.cz/?p=1175#more-1175

Volič 20.04.2014 18:10, Reagovat

Velice výstižný článek o socialistické společnosti: http://kojot.name/2012/03/03/921829-prerozdelovane-znamky-aneb-kriticky-rozbor-jedne-neoliberalni-bajky/

Vosí Hnízdo 19.04.2014 19:24, Reagovat

Doporučuji Voličovi, když je tak servilní, aby odcestoval pomoci na Ukrajinu svým fašistickým a prokapitalistickým soukmenovcům po vzoru nedávno odcestovavších českých fašistů. Alespoˇˇn tam dostane pořádně po "papuli" a bude od něho klid. Co ty na to Voliči?

Volič 20.04.2014 12:40, Reagovat

A co kdyby tys radši dělal něco normální místo vysedávání na internetových diskuzích? Stěžuješ si pořád na něco! A přitom bys mohl české společnosti pomoci, ale radši si stěžuješ a děláš prd! Kandiduj se svým programem a nech se zvolit, ale na to seš así línej, co?
Na Ukrajinu nepojedu, nezajímám se o tu problematiku. A proti Rusku víceméně nic nemám. Beru ho jako silnou světovou ekonomiku, ale aby "bratrsky" zabíral cizí státy (stejně jako v roce 68 zabral ČSR) s tím nesouhlasím. O normalizačním životě víš kulový!

Vosí Hnízdo 20.04.2014 14:01, Reagovat

Poskoku, když mluví starší a zkušenější, tak tiše šoupej nohama. Asi tak!!

Volič 20.04.2014 18:16, Reagovat

Starší možná seš, ale mozek teda rozhodně vymytej - takže za zkušenějšího tě rozhodně neberu.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 18:58, Reagovat

Tak to mi opravdu, aaale opravdu strašně bolí!!!!!!!!!!!

Volič 20.04.2014 19:01, Reagovat

Taky tě nemá co bolet :)

Vosí Hnízdo 20.04.2014 13:56, Reagovat

To sedí, špinavec, co tu dobu nezažil tady bude poučovat.

Volič 20.04.2014 18:08, Reagovat

Ty nejsi rozhodně zkušenější, tak pomlč poskoku :) Kdybys radši dělal něco normálnějšího než hejtoval na diskuzích. Víc neumíš!

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:01, Reagovat

Helemese, jak by poskok a podržtaška Volič rád určoval, co má kdo dělat.... Aby ti nepraskla žilka. Pak bys možná poznal jaké to je, když na člověka přijde nemoc. Jistě bys rád platil, že!!??

Volič 20.04.2014 19:02, Reagovat

mě je vcelku jedno, kdo co dělá. A je mi jedno co děláš i ty :) Ale kecat o práci umí každej, ale evidentně tys stejně jako Kateřina Konečná (ta vaše blonďatá poslankyně) nikdy nepracoval, co? :)

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:07, Reagovat

Zatím se všímám, že o práci tady kecají jen přivrženci pravice. To by se jim líbilo a jiní aby na ně dřeli....

Vosí Hnízdo 19.04.2014 19:19, Reagovat

Perverzní husa Volič zde hodně hlasitě vřeští a hájí zvrácené názory Modrého MOru, potažmo jeho daleko temnější enklávy TOP 09 či ještě horší žumpy Svobodných. K těmto zrůdým stranám přešlo mnoho jeho soukmenovců.

volič 20.04.2014 12:38, Reagovat

Nevolil jsem ani jednu z těch stran. Ani ODS, ani TOP09 ani Svobodné. Takže bych tě doporučil - žádné obviňování ty nýmande :)

Vosí Hnízdo 20.04.2014 13:57, Reagovat

Pravice jako pravice. Jden větší grázl než druhý

Volič 20.04.2014 18:08, Reagovat

Ono v KSČ(M) nebo u ČSSD těch grázlů není o nic míň.

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:03, Reagovat

Za ČSSD bych ruku do ohně nedal v životě a mám výhrady i k některým členům KSČM. Je tam však zdravé členské jádro a je to srana s nejpřijatelnějším programem pro lidi.

Volič 20.04.2014 19:10, Reagovat

zdravé členské jádro? :D A kdo to je? :D

Vosí Hnízdo 19.04.2014 09:07, Reagovat

Oprava věty v předchozím odkazu: Já spravedlivý boj Rusů a všech nemafiánských, nezlodějských a slušných prostých Ukrajinců na Ukrajině proti Banderovcům schvaluji. Ostatně, kdy se tam měli nejlíp? Za SSSR!!!!!!!!!!!!

Vosí Hnízdo 19.04.2014 09:03, Reagovat

Všem co v posledních dnech melou protiruskou rétorikou a předhání se v tom, kdo více špína na Rusko vykydá bych rád vzkázal. Ruce pryč od Ruska!! Rusko se bez USA a EU obejde, opačně však ne. Až uvalí sankce Rusko, to se teprv budete divit!! Každý slušný člověk by měl napsat na ambasádu Ruské federace omluvný dopis za postoje naší vlády a podobných poskoků, aby si tam náhodou nemysleli, že o jejich zemi tak smýšlíme všichni. Já spravedlivý boj Rusů na Ukrajině proti Banderovcům schvaluji. Ve slavných májových dnech vyvěsím sovětskou vlajku a ruskou vlajku (tu si musím ještě opatřit) jako vděk za osvobození a i současný svůj postoj k této bratrské zemi. Měl by tak učinit každý slušný občan naší země, stydící se za svinstva, která jsou nyní proti Rusku dmýchána vyvrheli a bezcharakterními zaprodanci ráce takových, mezi které se zařadil i tento Fiala.

Vosí Hnízdo 18.04.2014 19:43, Reagovat

To asi musela být debata. Něco jako zde s "Voličem". Ti by si asi notovali. Stejný k stejnému.

Volič 19.04.2014 14:29, Reagovat

Nebyl jsem tam a ODS jsem nevolil. A ty už si napsal dopis na ruskou ambasádu, tupoune?

Vosí Hnízdo 19.04.2014 19:12, Reagovat

A mám známé i z Ukrajiny žijící tady, co s tím svinstvem, co tam tropí Banderovci tvrdě nesouhlasí. Banderovský puč na Majdanu byl pučem pouze pro místní elitu, mafiány a podobnou pakáž. A my to tady ještě zdarma bes pasů a víz léčíme a na nemocné naše děti se vybírají sbírky

Vosí Hnízdo 19.04.2014 19:07, Reagovat

Napsal!! Vždy jsem s Rusy vycházel dobře, mám tam mnoho kamarádů s kterými si píši a občas se i setkám v Německu. Bohužel do Ruska je nyní cesta drahá (letenka do Moskvy vyjde mnohdy dráže než do New Yorku - za mne se tam létalo za 990Kčs - 1980Kčs zpáteční). Spřež tvé ráce nezná místní poměry, hlavně, že špiní.

Volič 20.04.2014 12:37, Reagovat

Nedávno jsem letěl přes Moskvu do Bangkoku za 7.000, což v praxi znamená, že do Moskvy to mohlo být cca 2.000 tam. V případě zpáteční letenky mě to stálo 15 tisíc - to je přijde mnoho?

Vosí Hnízdo 20.04.2014 13:59, Reagovat

Za 2000Kč se poskoku nedostaneš ani do Piešťan....

Vosí Hnízdo 20.04.2014 14:02, Reagovat

...leda že bys to rezervoval rok dopředu

Volič 20.04.2014 18:18, Reagovat

Let jsem si rezervoval měsíc dopředu, což mi přijde ideální!

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:04, Reagovat

Ukaž letenku a pochlub se, chachacha...

Volič 20.04.2014 19:06, Reagovat

Kdy a kde? :)

Vosí Hnízdo 20.04.2014 19:08, Reagovat

Třeba tady, tupej seš na to dost

Volič 20.04.2014 19:14, Reagovat

Tupej seš ty! Nevidím důvod, proč bych sem letenku nahrával :-). Chceš-li ji vidět, musíš se se mnou setkat osobně :D

Vosí Hnízdo 21.04.2014 10:25, Reagovat

To já myslel, že ji sem nahraješ, aby všichni vejre viděli, že na to máš. Hlupák halt vezme vážně kdejaký šproch. Ty jsi hlavička vylízaná, viď!! Chachacha!!! I já se s bavím na tvůj účet!!

KAB 18.04.2014 16:31, Reagovat

Nerozumím tomu, kde v sobě bere tu drzost vystupovat na veřejnosti.

Je předsedou strany, jejíž předseda a předseda vlády v jedné osobě měl štětku, která za soulož s ním řídila celou zemi - od personálního obsazení všech významnějších funkcí přes nelegální obchodování s poslaneckými mandáty až po zneužívání vojenské rozvědky k soukromým účelům.

To je podle mého názoru nejméně o 2 levely výše než jak státní prostředky zneužívali papaláši před rokem 1989. Zda jsme se posunuli dopředu anebo spíše zpět ať si každý vyhodnotí dle své osobní situace a svého vnímání zákonnosti a spravedlnosti - ale pro mě je ODS zločineckou organizací, která by měla být zakázána a jejíž členové by měli být vyřazeni z veřejného života novou verzí lustračního zákona (ta původní je už po těch letech celkem zbytečná, ti lidé jsou v důchodu nebo po smrti).

Aha 20.04.2014 13:51, Reagovat

Úplatky za dítě do školky? Nahlásil jste to??? Komu?:-)

je to magor 18.04.2014 16:08, Reagovat

Ono se řekne sankce když tohle prase je za vodou a jemu to neublíží když si nakrad jako každej odsák.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.