Uvolněné posty městských zastupitelů za ODS obsadí zřejmě náhradníci Aschenbrenner a Hašek

Uvolněné posty městských zastupitelů za ODS obsadí zřejmě náhradníci Aschenbrenner a Hašek | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,24%
Spokojený46,05%
Zklamaný19,08%
Zdrcený12,50%
Šokovaný15,13%

Celkový počet hlasů: 152

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Marie KoderováMarie Koderová

starostka obce Dražeň

Více

Iveta KrynesováIveta Krynesová

učitelka, sociální pracovnice

Více

Iva HořanováIva Hořanová

Místostarostka města Stod, zastupitelka PK

Více

Uvolněné posty městských zastupitelů za ODS obsadí zřejmě náhradníci Aschenbrenner a Hašek

Plzeň, 09.02.2014, aktualizováno 11.02.2014 09:43 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Po čtvrteční rezignaci místostarostů Plzeňské městské části Lochotín Jiřího Uhlíka a Vladimíra Tichého na mandáty městských zastupitelů z důvodu ukončení členství v ODS by jejich posty v městském zastupitelstvu měli obsadit náhradníci, člen oblastní rady ODS Ivan Hašek a starosta Slovan Lumír Aschenbrenner.

Právě starosta Slovan Lumír Aschenbrenner by podle některých hlasů z ODS mohl nahradit ve funkci technického náměstka primátora Petra Runda (ODS), který byl odvolán na posledním jednání zastupitelstva ze své funkce při hlasování, které iniciovala opozice a podpořila i ČSSD, která je ovšem na radnici v koalici s ODS. Pokud se i přes porušení koaliční smlouvy dohodne ODS s ČSSD na dalším pokračování radniční koalice, bude ODS hledat nového technického náměstka primátora.

Radní Robert Houdek (ODS) prohlásil, že v zastupitelstvu má ODS minimálně pět svých lidí, kteří by mohli nastoupit na horké křeslo technického náměstka. Nová posila v řadách městských zastupitelů Lumír Aschenbrenner by byl dalším vhodným kandidátem. On sám však tvrdí, že by post technického náměstka nepřijal. Pozici v městském zastupitelství ovšem Aschenbrenner vítá, protože až doposud byla městská část Slovany jediným obvodem, který neměl svého starostu v zastupitelstvu.  

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (2 příspěvky)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 10.02.2014 00:40, Reagovat

To, když člověk vypráví v zahraničí, jaká verbež zlodějská je tady u nás u moci, všichni okolo se útrpně usmívají a souhlasně pokyvují hlavou. Píše se o lecčems, třeba i o tom kam kdejaký darebák z jedné strany přelezl jinam, ale ve světě se v další zemi lid nehodlá smířit s kapitalistickou zvůli. Ano, vážení, BOSNA!! Ale na ni se jaksi v médiích pozapomíná!! Tam to nyní vře a lid je v ulicích. Tam už také má lid dost věčného zdražování, nazaměstnanosti, vykořisťování a kapitalistické otročiny. Tam se umí ozvat. To je totiž třeba, protože s kapitalisty se nevyjednává, s kapitalisty se bojuje. Naši dědové za nás světlou budoucnost vybojovali a lid si to vše nechal šmahem vzít výmenou za nahnilé banány a pomeranče, rozličný výběr jednoho aušusu většího než druhý a za otevřenou hranici pro kdejakého vagabunda. No nic, je dobře, že i v jiných zemích si uvědomují smrtelné nebezpečí kapitalismu a bojují proti němu. Jsem optimista. Věřím, že už nebude dlouho trvat a naše země se sveze s novými evropskými změnami, které přijdou z jihu Evropy. Bohužel náš národ není tak průbojný a horkokrevný, jako jsou v jiných zemích, ale kapitalismu zvoní umíráček. Tomu věřte! Nelze totiž připustit, aby lid byl neustále otročen a vykořisťován hrstkou samozvané buržoazní pakáže!

Vosí Hnízdo 10.02.2014 00:24, Reagovat

Řečeno slovy klasika, "Darebák tam na darebákovi sedí a darebákem je poháněn". Musím se smát, jak ty krysy z jednoho zapáchajícího hnilobného kanálu přelézají do jiného a na jejich místo se derou jiné v zoufalém pokusu urvat ještě nějaký kus mršiny, která by tam náhodou ještě zbyla. Otřesné divadlo! Jediné správné gesto by udělali, kdyby s pokorou přišli ke Komunistům a řekli "tady to máte, mysleli jsme, že to umíme líp než Vy, ale zklamali jsme". A poté se odebrali dobrovolně k lidovému soudu pro spravedlivý rozsudek, aby alespoň částečně odčinili, co lidu této země způsobili. A k tomu samozřejmě přidali všechny své navykořisťované a nazlodějeně či nakorupčené majetky. Budiž by to bráno jako malá polehčující okolnost.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.