Plzeň chystá rozšíření placeného parkování, na řadě je Roudná, Petrohrad i Hamburk

Plzeň chystá rozšíření placeného parkování, na řadě je Roudná, Petrohrad i Hamburk | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený6,29%
Spokojený47,55%
Zklamaný19,58%
Zdrcený11,89%
Šokovaný14,69%

Celkový počet hlasů: 143

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Karel KvitKarel Kvit

zastupitel MO Plzeň 2 Slovany

Více

Josef MišteraJosef Mištera

Ředitel ústavu umění a designu ZČU v Plzni

Více

Jakub DolejšíJakub Dolejší

podnikatel v lesnictví a zahradnictví

Více

Plzeň chystá rozšíření placeného parkování, na řadě je Roudná, Petrohrad i Hamburk

Plzeň, 23.12.2013, aktualizováno 13:42 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Strategii parkování až do roku 2017 schválili radní města Plzně. Pro motoristy to znamená zpoplatnění stovek dalších parkovacích míst na území města. Nové parkovací automaty se začnou objevovat především v oblasti Roudné, Petrohradu a Hamburku. Ročně hodlá město instalovat v ulicích až 22 nových parkovacích automatů, informoval náměstek primátora Miloslav Šimák (ČSSD). Dobrou zprávou může být, že se nepočítá se zdražením parkovaného v žádném ze tří současných tarifních pásem.

„Ve čtvrti Petrohrad se bude za parkovné platit v oblasti omezené ulicemi Slovanská, Sladkovského, Koterovská, U Trati a U Ježíška. V letech 2015 až 2016 město dokončí zpoplatnění dolního Petrohradu, tedy ulic Koterovská, Jablonského, Rubešova, Houškova, Rejskova, U Ježíška, kde vznikne až 15 automatů. Zpoplatněná bude už do března 2014 celá Roudná, kde se chystá 19 automatů," informoval náměstek Šimák. Zóna placeného parkování bude také v oblasti zvané Hamburk mezi Sirkovou a Švihovskou ulicí, nádražím a Prazdrojem.

V letech 2015 až 2016 bude instalováno 27 automatů západně od Klatovské třídy ke Škodovce, což pokryje až polovinu území, jehož obsazenost nyní dosahuje ve dne i v noci téměř 100 procent. "V současných zpoplatněných zónách se ve špičkách pohybuje okolo 70 procent," uvedl Šimák. Zpoplatnění omezuje hlavně celodenní stání, k němuž by měli řidiči volit parkoviště Park + Ride na okrajích města, které chce město vybudovat. Celodenní sazba bude zahrnovat jízdenku na MHD. Město předpokládá, že to bude mít pozitivní dopad pro rezidenty, majitele provozoven a jejich klienty.

Nové parkoviště pro 238 vozidel vznikne v blízké době v Kotkově ulici poté, co současný nájemce uvolní plochu, která se nyní nachází ve spodní části autobusového nádraží. Parkoviště bude bezplatné a poslouží jako záchytné pro oblast západně od Klatovské třídy. Příští rok hodlá město přebudovat dnes bezplatné parkoviště na náměstí Emila Škody. Tam vznikne záchytné parkoviště Park + Ride s kapacitou 177 stání s celodenní sazbou, která bude zahrnovat i jízdenku na MHD. V omezeném rozsahu je možné zlegalizovat stání v okolí ulice U Ježíška a na Roudné je možné rozšířit parkoviště pod Pattonovým mostem. Náměstek primátora Šimák pak dodal, že další možnosti rozšíření míst centrální oblast nenabízí. U nového divadla budovaného v Jízdecké ulici však vznikne ještě v průběhu roku 2014 nový parkovací dům s kapacitou 200 vozů.

V rozpočtu města na příští rok je vyčleněna částka 5,12 milionu korun na nákup parkovacích automatů a pořízení dohledového centra. V dalších letech by do nákupu nových parkovacích automatů mělo investovat po čtyřech milionech korun. Podle uzavřené smlouvy je cena nového parkovacího automatu 165 tisíc korun a na dalších 20 tisíc přijde osazení a přípojka. V Plzni je nyní zhruba 80 parkovacích automatů, z nichž už je už ale řada starých až 20 let. Postupně se nahrazují nebo modernizují parkovacími automaty, které přijímají nejen mince, bankovky, ale i Plzeňskou kartu. Necelá polovina ze starých přístrojů už byla nahrazena. 

Autor: Richard Beneš

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (29 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 30.12.2013 14:07, Reagovat

Začtěme se do názorů "Josefa". To je silvestrovské počteníčko. Text je neautorizovaný a proto ctěný pisatel jistě dovolí, že jej budu dávat k dobru zítra a možná vlastně už dnes v předsilvestrovské a zítra v silvestrovské oslavě. Ještě něco napiš a trochu souvisleji ať to má spád a trochu se na konec roku zasmějeme.

Josef 29.12.2013 16:39, Reagovat

Žasnu nad Vosákem, tedy dopisovatelem plzeňské KSČM. Sezení u počítače na Štědrý den ráno a dále během svátků vánočních a psát nesmysly stylem opilého, duchem prázdného člověka, komunistického ubožáka a td., to je tedy síla! Já jsečm od 23.12. otevřel počítač až dnes. Vychutnával jsem si s rodinou a přáteli vánoční svátky , chodil na procházky a také za povánočními nákupy. Vosáku, měl jsi 27.12. přijít například k Olympii. Nedalo se ani zaparkovat. Všude spousta spokojených a nakupujících lidí, kteří obtěžkány nákupy si ječtě dávali oběd, na který se stála fronta.Ty tvoje kecy o bídě a o boháčích v luxusních autech jsou jaksi mimo mísu.Dále jsem si o vánocích opět uvědomil, že ten Tvůj komunismus se velmi rovná nacismu a jeho konání přináší stejné výsledky. Komunistům velmi vadily vánoce. Pojmenovávali je svátkemj slunovratu, přestože staletí byly oslavou narození Ježíše Krista 24.12. Místo Jeříška jste zaváděli hloupého Dědu Mráze, Ježíšek ale přežil. A co nacisté? Přesně stejné! Svátek slunovratu, tvrdé potlačování křesťanství a katolické víry.Za oslavu vánoc, jak je provádíme dnes, se za nacistů zavíralo. Za komunistů podobně. Vosáku: komunismus=nacismus. Na tom ani blbými kecy ráno na Štědrý den nic nezměníš. Já vím, že jsi otrávený, že žádný dárek jsi nedostal. Ježíšek jezdí jen k hodným lidem.

Vosí Hnízdo 29.12.2013 18:39, Reagovat

Musím se smát zejména tvým blábolům o tom Ježíškovi. Kouzlo Vánoc mělo dozajista více do sebe za socialismu než ta komerce dneska. Lidé se radovali z mála a o tom to je. Já dávám důraz o Vánocích hlavně dobrému jídlu a pití, lepšímu, než si člověk dopřává přes rok a tu tradici držíme od dětství. O velké dárky nejde, spíš symbolické, takže to moc neřešíme. Z komerce současných Vánoc je mi občas i zle. Je mi líto dětí z rodin, kde si nemůžou dovolit dávat dary jako ve zlodějských a zbohatlických rodinách. I z toho důvodu byla za socialismu určitá rovnost na místě. A kdo vytlačil Ježíška můžeme vidět dnes a denně ukazováním červeného vousatého pazdřivce všude kam se podíváš. Někteří, ty zvláště retardovaní (ty budeš určitě jeden z nich) si toho červeného dědka věší třeba na balkon, na okna atd. To bych opravdu zvracel. Do nákupního centra bych mezi svátky nevpáchl ani kdyby tam dávali zlatý tele. Právě, ta ubohá komerce. A že lidi hojně v pátek nakupovali? Byly velké slevy, tak kdo potřeboval třeba televizi ap. si ji holt šel koupit, třeba i na dluh. Vždyť někde se dala pořídit i s 50% slevou. Já bych tu katolickou víru moc nevytahoval. Když se utrhne ze řetězu, dovede napáchat pěkné škody. Srovnávat Komunisty s nacisty? To může jedině negramot, co nevychodil ani pět tříd základní!! A že se za Komunistů za oslavu Vánoc zavíralo? Škoda, že sem na ten server nechodí víc normálních lidí. Asi by ses nestačil divit, jak by tě, ty duše negramotná vypískali. Kde ta moudra čerpáš? Nacismus dozajista jsi nezažil a myslím si, žes pořádně nezažil ani ten socialismus. Jsme na serveru, který sponzoruje Modrý MOr a tak se nesmím divit těmto perlám.

Josef 29.12.2013 22:06, Reagovat

Vosáku, nemůžeš zapřít, že komunisté a nacisté prosazovali a také slavili Štědrý den jako svátek slunovratu. z toho plyne: nacismus a komunismus jsou si rovni.
Navíc slunovrat nezačíná na Štědrý den. Letos to bylo 20.12.
Červeného dědka si pamatuji z útlého dětství. Vy soudruzi komunisté jste mu říkaji Děda Mráz. Přečti si památný vánoční projev toho pitomce Antonína Zápotockého, kde právě o Ježíškovi a o tom bohatém červeném dědkovi mluví.
Za připomínku stojí i další jeho projev v předvečer zničující měnové reformy v r. 1953: Žádná měna nebude, naše koruna je silná. A co bylo druhý den , víme. Okradený národ v poměru 1:50 a stovky škodováků v uranových dolech po demonstraci v Plzni.

Vosí Hnízdo 30.12.2013 10:56, Reagovat

Nevím sice, jestli ještě funguje panfletčasopis 51Pro. Ale jestli ano, neváhej a přihlaš se tam. Tam podobné lháře hledali. Ale fakt nevím, jestli ještě fungují. Svého času, aby se udrželi, ten plátek povinně museli odebírat členové Modrého Moru....

Vosí Hnízdo 30.12.2013 05:41, Reagovat

Tvé bláboly jsou sice mimo mísu tématu diskuse, ale opravdu nevím, že by se za socialismu slavil nějaký svátek slunovratu. V kalendáři bylo jasně vyznačeno 1. a 2. svátek vánoční a možná to duše prostá nevíš, byly to svátky se vším všudy, tzn. dny pracovního klidu. Pokud máš na mysli projev A. Zápotockého o Vánocích už nevím jakého roku o tom, že už "děti nemusejí spát ve chlévě....", tak byl vcelku pravdivý. Zmínka o Dědovi Mrázovi tam padla a byla úměrná té době socialistického nadšení a oprávněném obdivu k sovětským osvoboditelům. Jinak pro tvoji informovanost se ruské Vánoce slaví úplně v jiném termínu, od 6. ledna, případně za SSSR se slavila tzv. "Jolka" na Nový rok. Tak nevím na co tady narážíš a jaké podobnosti dáváš do souvislostí? Dávej do souvislosti s nacismem spíš dnešní genocidní skutečnosti, např. likvidaci slabých, nemocných atd. Možná ti pak vyjde skutečná podobnost s nacismem, ale Komunismus to nebude!! A jestli si nevšímáš dnešní amerikanizace českých Vánoc americkým červeným bradatým odulým špinavcem, já ti to vyvracet nebudu. Stačí, když to ví ostatní všímaví a slušní lidé ctící opravdu tradice českých Vánoc. Měna tehdy byla třeba, protože nové socialistické zřízení potřebovalo začít s čistým štítem, bez nakeťasených peněz poválečných šmelinářů. Těch, co neměli nakeťaseno se měna vůbec netýkala. Těch svých pár korun si proměnili v normálním kursu. Demonstarce konkrétně v Plzni byly vyvolány kontrarevolučními živly a účastníci se nesměli divit, že byli podle tehdy platných zákonů souzeni a trestáni. Za ničení majetku, napadání a výtržnosti by byli trestáni i dnes a v jakékoli jiné zemi či režimu. Byl to útok proti nové svobodné republice. Je smutné, že mlčíš k měnové reformě z letošního roku, kdy ČNB uměle srazila kurs koruny skoro o 3Kč vůči 1€. Takové ubohé názory a styl tady měl před časem jakýsi Pavel Dostál ze strany zkrachovalců Svobodní občané. Nerad bych se mýlil, ale skoro 100% jsem přesvědčen, žes to ty. Mlíčňák co nic nepamatuje, nic nezažil a jen blbě kecá co si někde nabifloval nebo mu to stejně neschopní rodiče nalili do hlavy, jako zadostiučinění, že díky své absenci intelektu nevystudovali. Holt každý nemá z hůry dáno a když je dnes možnost vymluvit se na "zlé" Komunisty, proč to nevyužít, že?

Josef 30.12.2013 13:37, Reagovat

Jak Vosák, tedy plzeňská KSČM obhajuje komunisty a nacisty. Snadno . Obojí bylo založeno na levicových názorech a nesnášenlivosti jeden k druhému. Obojí má na svědomí miliony mrtvých, bídu a svrab. Vánoce=svátek slunovratu, Děda Mráz atd. Projevy dělníka Zápotockého, ze kterých opisoval Jakeš, bludy Husáka, vraždy Gottwalda postiženého sifilisem od ruských holek. To je Tvůj svět. Jdi se radši projít ven a nasát atmosféru spokokojených lidí s úsměvem.
Skutečný život se všemi radostmi a starostmi běží hodně daleko od tebe a je moc krásný.

Vosí Hnízdo 30.12.2013 14:16, Reagovat

Mistře, bída a svrab je problémem dnešní doby. Za Komunistů ani bídou a ani svrabem nikdo netrpěl. Rovněž miliony mrtvých má na svědomí nikoli socialistické zřízení, ale kapitalismus. Války, bída, hlad. Však pohleďme, jak se žije v kapitalismu v zemích např. třetího světa. Na kolik lidí bez domova číhá v letošní zimě smrt?

Hans 30.12.2013 18:10, Reagovat

Miliony mrtvých, zničené rodiny, zničený a ukradený majetek mají na svědomí hlasatelé levice: Hitler, Stalin, Gottwald, Husák, severokorejští vůdcové ,Mao, a drtivá většína českých komačů, kteří všechno schvalovali.V kapitalismu je svoboda, demokracie, pomoc potřebným. Ne ale flákačům, nemakačenkům a jiným příživníkům, mezi které patří i Vosák a většina funkcionářů komunistů, kteří žijí z daní pracujícího národa. Vosáku, dej si na hlavu mokrý hadr a projdi se mezi lidmi na ulicích. Snad trochu prohlédneš, vole.

K. 31.12.2013 06:47, Reagovat

Nechci se míchat do vaší superplodné diskuze :) Ale režimy se nemají co vyčítat - milióny mrtvých mají na svědomí všechny režimy bez rozdílu od otrokářství přes komunismus až po kapitalismus - není mezi nimi sebemenší rozdíl, pouze se liší oběti a jejich vrazi, nic víc.

Vosí Hnízdo 30.12.2013 18:21, Reagovat

A ty vole neměň pořád nicky. Nebo alespoň změň styl psaní ať se neproflákneš hned v první větě.

Vosí Hnízdo 30.12.2013 13:58, Reagovat

Možná se ti v deliriu tremens zjeví estébák se samopalem a odvede si tě do gulagu. Bububububu!

Vosí Hnízdo 30.12.2013 13:57, Reagovat

Nevím jestli meleš z hladu nebo ze 4 promile.Před tím Silvestrem by se to dalo omluvit. Osobně si myslím, že bys potřeboval pomoc odborného lékaře. Nějak se ti to už všechno mele a plete, já ti to vyvracet nebudu. Jestli u tebe učitelé selhali, já to suplovat nebudu. Společnost se skládá ze spektra různých lidí. S tím se halt musíme smířit. Naštěstí lidí tvé ráce je vcelku poskromnu a to je dobře. Dnes už raději nepij nebo jen něco lehčího.

KAB 27.12.2013 14:22, Reagovat

Tohle je těžké - po roce 1990 došlo k absurdnímu nárůstu počtu vozidel, která se ale do města nevejdou - nejen na parkoviště, ale ani na ulice.

Pamatuju si na ten klid a pohodu, když bylo možné přijet do Plzně, zaparkovat kde bylo třeba (parkoval jsem vždy v okolí Výstaviště) a po vyřízení toho, co jsem potřeboval, zase v klidu odjet. Dneska to už nepřipadá v úvahu, všude samé kolony a pak stejně není kde zaparkovat anebo za balík peněz.

Jenže zájmy jsou tu tak protichůdné, že tohle nemá normální řešení, vždy to nějaké velké skupině lidí musí ublížit, jde jen o to které, tedy která má větší vliv na to, kdo obsadí posty na radnici.

Osobně jsem si řekl, že nebudu zatěžovat dopravní systém, nebudu do něj navíc ani přispívat nad povinný rámec (i když i parkoviště atd. se staví za moje peníze), auto jsem prodal a jezdím MHD - ta je naštěstí v Plzni na vynikající úrovni a díky kolonám jsem v průměru rychlejší než autem.

Vosí Hnízdo 24.12.2013 06:46, Reagovat

V Bavorsku a jistě v celém Německu je zavedeno asi toto: Omezit dlouhodobé stání zejména v centrech měst placeným parkováním, ale krátkodobá stání za účely nákupů, návštěv úřadů, lékařů či jiných institucí nezpoplatňovat. Proto je tam rozšířeno parkování s parkovacím kotoučem, pojem českému řidiči téměř neznámý, natož aby tuto papírovou věcičku cca za 1€ měl u sebe ve voze. Parkovné na záchytných parkovištích P+R je pak kompenzováno celodenní rodinnou (partnerskou) jízdenkou na MHD, aby mohla tak cestovat celá rodina. Třeba v Mnichově je partnerská jízdenka pro 5 dospělých osob se mnou cestujících (děti mohou cestovat v dvojnásobném počtu) Jenže plzeňský magistrát (a nejen ten - i např. pražský aj.), který není schopen si vydělat jinak slušnou prací musí zavádět tyto zlodějny dokonce do obytných čtvrtí. Nebude dlouho trvat a budou chtít platit i na sídlištích, kde už lidé sotva přežívají díky stále vyšším nájmům a poplatkům. Mne těší jedna věc. Že tuhle zlodějnu nepodporuji a platil jsem placené parkovné opravdu výjimečně, když nebylo vyhnutí. Po městě, jak po Plzni tak třeba po Praze se pohybuji většinou MHD a ušetřím si nervy s bezohlednými zbohatlickými řidiči v drahých autech, kteří jsou postrachem českého provozu. Ostatně jejich životní styl a zvrácená morálka se plně projeví právě v silničním provozu, kdy nezřídka někoho zabijí.

Aha 25.12.2013 02:57, Reagovat

Povídáte si sám se sebou?:) Srovnávat Mnichov s Plzní je úsměvné. Z mnoha hledisek. Na sídlištích lidé "přežívají"? Většinou jsou vlastníky, takže žádné nájemné neplatí a za služby se platí všude na světě. Zbohatlíci v drahých autech?Dnes si lepší káru pořídí kdekdo, nejen bohatí. Nezalkněte se ve své závisti. Jsou svátky, pokoj Vaší duši i mysli.

Vosí Hnízdo 26.12.2013 06:50, Reagovat

Dle času vložení příspěvku asi pisatel byl těžce pod párou. O tom svědčí i názorový průjem, který je zde k vidění. Na sídlištích nebydlí jenom vlastníci bytových jednotek a i ti musí platit příspěvky do fondů oprav případně se podílet na společných půjčkách například na zateplení či zbytečnosti, vymyslené EU, na nových výtazích za miliony. Žijí tam i nájemci pronajatých bytů a jejich placení skutečně selanka není, zejména při současných platech. O pořízení lepší káry jděte prosím vyprávět pokladním na kasách supermarketů, zaměstnancům montoven a jiným lidem, kteří tady odvádějí práci za otrockých podmínek. Mne však o tom nevyprávějte. Ti jsou rádi, že si od zloděje bazaristy koupí dožívající auto nižší třídy, aby se vůbec mohli dostávat do práce. Mnozí ani na to nemají. To není závist, to je hořkost pamětníka lepších časů nad tím, co všechno se zprznilo kapitalismem. Vím, že všelijaký plebs a zločinci schopní všeho se o Štědrém dnu slezli na půlnočních mších a tam si přáli o svátcích pokoj duši a mysli. Když člověk vidí, co všechno naleze do kostelů, je mu na zvracení. Že to tam ti faráři vůbec pustí, když např. s pohřbem či svatbou za církevní asistence dělají docela ciráty. Kdejaký zloděj, podvodník, bezcita a lotr jde na půlnoční a hraje si tam na kdovíjakého beránka. Co na plat, že cestou z kostela už vymýšlí další lumpárny, podvody a spekulace. takže díky za ty rady. Kdyby žil Ježíš Kristus, musel by je nakopat včetně těch hamižných flanďáků. Ten chodil bos a byl nemajetný, své zázraky činil zadarmo. Naštěstí mám v mysli Vánoce v opravdovém klidu a míru, Vánoce za socialismu, které lidi prožívali v jistotách a nemusel se člověk dívat jak rok od roku přibývá lidí na ulici, hladových, ano doslova hladových a žebráků. I ti co mají práci dnes jsou mnohdy na pokraji bídy. Děkuji pěkně za ten dnešní komerční pokoj v duši a mysli!

xXx 26.12.2013 08:54, Reagovat

Vosáku, co to tady meleš???? Můj bratr dělá v montovně v Panasoniku a bere 18 tis a jeho žena sedí za 15 tis za kasou v Lidlu. To jsou dnes normální platy. Žádné odírání jak tady meleš.
Já mám firmu a nemohu si dovolit svým zaměstnancům dávat 15 tis, protože na to firma nemá.
Zjisti si realiru a přestaň mlít blbosti.

Vosí Hnízdo 26.12.2013 12:24, Reagovat

Jestli nejsi schopen platit lidi alespoň na úrovni důstojného platu, tak to rovnou zavři nebo si makej sám. Divím se, že tě lidé ještě nevypráskali, ale těš se, dojde na to!! Že svou famílii nezaměstnáš u sebe? Takový hmyz se musí elimimnovat. Jestlipak i ty si nejsi schopen dát 15 tisíc hrubého? To je asi jiný kafe, co? Aby bylo na 4 dovolené atd.... 15 nebo 18 tisíc hrubého... nesmíš zapomenout dodat za jaké hodiny? A to se na takovou almužnu musejí setsakra obracet a šéfstvu lézt moc a moc do análu. JInak jsou platy v těchto inštitucích podstatně menší. No a od toho odečtu nájemné, v Plzni i 8-10 tisíc a to nepočítám, že člověk musí jíst a šatit se. Už jsem ti to tady někdy v minulosti napsal. Já mít takového bratra co ty, k smrti bych ho nenáviděl za takové názory a nesměl by mne překročit práh. Realitu moc dobře znám a proto vím, že lidi s názory jako ty je třeba nenávidět a dát jim to setsakramentsky najevo. Doufám, že brzy zkrachuješ s tou tvojí zlodějskou firmou a poznáš realitu. To se ti to krafe, když na tebe ostatní dřou, vydřiduchu. Máš fakt štěstí, že ve firmě nemáš lidi jako já. Doneslo se mi nedávno o chování jedné firmy, jak se chová k lidem a už jsou na ní nekolikerá udání na ŽÚ, Inspekci práce, FÚ atd. Žádný strom neroste do nebe!!

Jan 30.12.2013 13:45, Reagovat

Většího vola než je KOMUNISTA Vosák jsem v životě nespatřil. Pošli sem svoji fotku. To musí být ksicht jako prasečí prdel.

xXx 27.12.2013 11:22, Reagovat

Práskače v sobě nezapřeš. Tobě se fakt za komoušů muselo líbit. Práska, udávat, ničit lidi.
Dnes umíš jenom blbě kecat a sám jsi nic nevytvořil ani neudělal. Já nikoho nenutím u mě pracovat. Mohou jít klidně na ÚP, protože na jejich místo čeká deset jiných.

Vosí Hnízdo 28.12.2013 07:11, Reagovat

Asi bys nazval práskačem i pána, co před časem nahlásil týrání dětí v Kuřimi, že. Máš ty hodnoty nějak setsakra zkreslené. To by se ti líbilo, aby lidi mlčeli a nehlásili zvrhlosti, které se dneska dějí na pracovištích. naštěstí už lidi přestávají mít strach, protože už pomalu nemají co ztratit. A já jim k tomu rád dopomohu dle svých sil, možností a schopností. Škoda, že neznám tvojí firmu. Stálo by za to se jí podívat na zoubek a pohovořit s tvými zaměstnanci. Nebo se tam třeba fiktivně nechat zaměstnat a zmonitorovat všechny nepravosti, co se u tebe dějí.

Vosí Hnízdo 28.12.2013 06:50, Reagovat

Zvrhlý názor o tom kolik lidí čeká za bránou nestojí ani za komentář. Úsudek o jeho zvrhlém nositeli si každý slušný člověk udělá sám. Snad jen, že by ses možná divil, jestli se ti někdo dneska přihlásí na takové místo. A co se týče toho "práskání"? Jde li o špinavost, lumpárnu, zločin, práskat je třeba. Takové nepravosti a špinavosti se "práskají" všude na světě a společnost s tím nemá problém, stejně jako s udáváním vrahů, násilníků, zlodějů a jiných zločinců. Lumpové se krýt nesmějí. A ať si kdejaký zvrhlík (v našem případě potrefená husa) jejich oznamování nazývá jak chce. A co se týče toho, že se mi za Komunistů líbilo se nijak netajím. Ano, za Komunistů se mi líbilo a rozhodně nejsem sám. Byl to nejlepší režim, jaký v této zemi kdy v dějinách byl a to nikdo neodpáře ani sebeservilnějšími argumenty!!

Jiří 30.12.2013 18:13, Reagovat

Vosáku, ty že jsi slušný člověk? Za komunistů se ti líbilo - pochopitelně, protože jsi nemusel makat. Dnes je to horší . Zase ale dostaneš podporu bez fronty z daní občanů, kteří pracují.

Vosí Hnízdo 28.12.2013 07:03, Reagovat

Ničit lidi? Ano, zvěř (lidmi se to nedá nazvat) která lidi vykořisťuje, otročí, ponižuje, pokořuje a sama tyje z jejich práce je třeba ničit! A to všemi dostupnými prostředky. Z mého příspěvku mohou lidé vidět, že právě udáváním na patřičné úřady takového hmyzu lze vykořisťovatelům znepříjemnit jejich bídný život. A nevěřím, že bystrý úředník na takové syčáky nic nenajde! Poněvač v každé firmě dochází k porušování zákona, v mnohém případě i trestního práva. Lidi braňte se vykořisťovatelům a zlodějům, éra kapitalismu se blíží do propadliště dějin. Ve světě s takovými, co řvou, že za bránou jich čeká dalších padesát umí už řádně zatočit. Naučte se to i vy! Příklad je třeba si vzít z Řecka, Itálie, Španělska, Portugalska a jiných zemí, kde už pohár trpělivosti s kapitalismem řádně přetéká. Kapitalismus dovedl lidi jen do krizí, bídy a válek!! Nelze trpět, aby se bezbřehé zisky hrnuly do kapes zvrhlých jednotlivců a ostatní slušní lidé třeli bídu.

Vosí Hnízdo 26.12.2013 12:29, Reagovat

PS: a navíc z té zmíněné firmy, co tak okrádala lidi před svátky odešli téměř všichni lidé, takže ti zloději přichází o dost peněz na které si před svátky mnuli ruce. A po svátcích je čeká další vysvětlování.....

Vosí Hnízdo 23.12.2013 17:51, Reagovat

Zlodějna holt nezná hranic. Zlodějské vedení města už neví, jak by okrádalo občany!!

Aha 23.12.2013 20:57, Reagovat

Přeji si ještě více míst, kde se bude platit:)

Vosí Hnízdo 24.12.2013 06:28, Reagovat

Názor o úrovni tohoto diskutéra nechť si každý udělá sám.

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.