Proč volit právě "nás". Ptali jsme se za vás, díl třetí.

Proč volit právě "nás". Ptali jsme se za vás, díl třetí. | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený7,45%
Spokojený45,96%
Zklamaný19,88%
Zdrcený11,80%
Šokovaný14,91%

Celkový počet hlasů: 161

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Miroslav PazderaMiroslav Pazdera

starosta obce Babylon

Více

Pavel RybaPavel Ryba

místostarosta obce Částkov

Více

Zdeněk HubkaZdeněk Hubka

vedoucí živočišné výroby v zem. společnosti, zastupitel MZ Kralovice

Více

Proč volit právě "nás". Ptali jsme se za vás, díl třetí.

Plzeňský kraj, Praha, 23.10.2013, aktualizováno 10:03 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Lídrům všech kandidujících stran a hnutí v Plzeňském kraji, se kterými jsme v posledních šesti týdnech nedělali velké rozhovory, jsme zaslali tři otázky, na které jsme chtěli odpovědět. Dnes přinášíme odpovědi na třetí a zároveň poslední z nich.

Odpověď na první otázku najdete ZDE.

Odpověď na druhou otázku najdete ZDE.

 

Třetí otázka zní: Proč by měli dát voliči hlas právě Vám, respektive straně, za kterou kandidujete?

Odpovědi nejsou nijak redakčně upravovány ani kráceny a jsou řazeny podle vylosovaných volebních čísel politických stran a hnutí, za které lídři kandidují.

 

ČSSD – Milan Chovanec

S lídrem sociální demokracie jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

 

Strana svobodných občanů – Jiří Hemerle

Svobodní jsou stranou s racionálním, nikoliv populistickým řešením současných problémů. Chceme chránit osobní svobody jednotlivce a prosazujeme rovný přístup státu k občanům. V našem programu nenajdete podporu žádné vybrané skupiny obyvatel. Jsme proevropští, přesto je náš pohled na stávající fungování Evropské unie velmi kritický. Vadí nám jak její nedemokratičnost, tak míra regulací, zákazů a omezení. Spatřujeme zde ohrožení naší státní suverenity a omezování svobod našich obyvatel. Jsme pro vypsání referenda o setrvání v EU.

 

Česká pirátská strana – Adam Šoukal

Voličům doporučuji, aby se neřídili líbivými slovy na plakátech, ale činy. Piráti chtějí otevřený stát a sami to na 100% dodržují v rámci svých pravidel, ať už je to transparentní účet včetně veškerého účetnictví nebo všechny smlouvy dostupné na Internetu nebo úspěchy jako stopka pro mezinárodní dohodu ACTA nebo práce na novelizaci autorského zákona. Neexistuje žádný racionální důvod, proč se bát dát šanci novým stranám a osobnostem. Pro kmotry je vždy složitější jednat s někým, od koho neví, co očekávat.

 

TOP 09 a STAN – Marek Ženíšek

S lídrem TOP 09 jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

Hlavu vzhůru – Jiří Baumruk

Nejsem politik, ale celý život pracující občan. Nelíbí se mi spousta věcí, ale nechci jen nadávat, chci co nejaktivněji pracovat na tom, aby se u nás žilo lépe a hlavně spokojeněji. Nechci se v politice angažovat proto, abych se obohatil, mám vše, co potřebuji, spokojenou rodinu. Rozhodl jsem se jít do politiky, abych se pokusil něco změnit a také, abych usiloval o změnu pohledu na politiku jako součást života všech občanů.

 

ODS – Jiří Pospíšil

S lídrem občanské demokratické strany jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

Hnutí Změna – Martin Marek

Na zaslané otázky do této chvíle neodpověděl.

 

 

Strana Soukromníků ČR – Rostislav Senjuk

Na zaslané otázky do této chvíle neodpověděl.

 

 

 

 

KDU-ČSL – Václav Krása

S lídrem KDU-ČSL jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

 

Suverenita – Petr Kocman

Především proto, že jsme lidmi neodtrženými od běžného normálního života člověka této republiky, jsme obeznámeni s těmito problémy a chceme je řešit v zájmu obyčejných lidí, právě těch 90% občanů této republiky. Nejsme žádné celebrity, nejsme zkorumpovaní a nezastupujeme lobistické skupiny, přitom máme zkušenosti z komunální politiky, tedy politiky na úrovni každodenního styku s občany a jejich starostmi. Budeme podporovat všechny poctivé a zodpovědné občany, včetně podnikatelů, kteří po sobě nechtějí zanechat „spálenou zem“. Jsme prostě normální lidé, s vlastním rozumem a životními zkušenostmi a podporujeme a prosazujeme politickou i společenskou slušnost a korektnost.

 

SPOZ – Jan Kůrka

S lídrem SPOZu jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury – Vít Bárta

Na zaslané otázky do této chvíle neodpověděl.

 

 

DSSS – Jiří Štěpánek

Pro Dělnickou stranu spravedlnosti je nejdůležitější suverenita země a prosazování národních zájmů na mezinárodním poli, dále pak považujeme za nezbytné odstranění současného zkorumpovaného režimu, který dopustil rozkradení a celkovou devastaci společnosti, s tím souvisí i prošetření privatizačních zlodějen, boj proti korupci a kriminalitě. Chceme omezit příliv imigrantů a žádáme, aby zákony platily pro každého, bez rozdílu barvy kůže. Povedeme boj proti nepřizpůsobivému stylu života. Požadujeme znovuzavedení trestu smrti.

 

ANO 2011 – Josef Vozdecký

Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky. Líbí se mi ideály pol. hnutí ANO i to jakým hnutí svou politiku dělá. Nejsem členem tohoto pol. hnutí, zatím jen velmi silným sympatizantem. Ano 2011 nabízí voličům do ve volbách do Poslanecké sněmovny právě kandidáty, kteří se osvědčili ve svých profesích a mohou tedy pro voliče skutečně něco udělat. Naprosto se ztotožňuji s myšlenkou, že je potřeba do vlády dostat někoho, kdo má smysl pro hospodaření, kdo chápe politiku jako nadstavbu byznysu, nikoli jako cestu k tomu, jak si udělat výhodný byznys. A to je velký rozdíl. Voliči by měli nejprve osobně poznat ty kandidáty, kterým hlas ve volbách dají a své rozhodnutí nedělat pouze podle toho, koho nejvíc v předvolebním čase vidí a kdo používá jaká hesla. Právě seznámit se s dosavadními činy a výkonností kandidátů do voleb a tím získat jakousi osobní zkušenost považuji za to nejdůležitější, podle čeho by se volič měl rozhodnout. A to, že já nejsem politik, jako výraznou nevýhodu nevnímám. Jsem tedy začátečník, ale beru to jako výzvu.

 

KSČM – Karel Šidlo

S lídrem KSČM jsme zveřejnili velký rozhovor ZDE.

 

 

 

 

LEV21 Nár. Soc. – Ivan Šterzl

Na zaslané otázky do této chvíle neodpověděl.

 

 

 

Strana zelených – Svatava Štěrbová

Strana zelených je jednou z mála stran, která nemění svůj program každé volby, protože náš program a zelená politika mají své pevné místo v moderní společnosti. Je založen na zdravém rozumu a odpovědnosti k dalším generacím. Zelení jsou jedinou stranou, která se může hrdě hlásit k tomu, že prošla protikorupčním testem a nepřijala nabízený úplatek. Já osobně bych voličům nabídla to, co se snažím prosazovat a odpracovat  v Kladrubech. Myslím, že za těch sedm let, jsme zde odvedli kus práce a doufám, že všichni, kdo zde žijí či o Kladrubech něco slyšeli, to vidí.

 

Koruna Česká – Jan Drnek

Na zaslané otázky do této chvíle neodpověděl.

 

 

 

Autor: Jan Dvořák

Hodnocení:

-5-4-3-2-1012345

Příbuzné články

Doporučujeme také


Diskuse (6 příspěvků)

Vyměnit obrázek Bezpečnostní kód

Vaše jméno:
Opište kód:
Komentář:

Vosí Hnízdo 25.10.2013 02:59, Reagovat

Další film v tomto čase, který doporučuji shlédnout: Film ČSSR "Dvacátý devátý", k dohledání též na Youtube.

Vosí Hnízdo 24.10.2013 11:06, Reagovat

Zabíjet nás kapitalisté mohou, ale zvítězit se jim nepovede!!

Josef 25.10.2013 06:44, Reagovat

I kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci...cha cha.
Proletáři všech zemí, vyližte nám pr..l!

Vosí Hnízdo 24.10.2013 00:08, Reagovat

Právě jsem zhlédl na Youtube velice hodnotný film Karla Steklého z roku 1975, Za volantem nepřítel. Zde odkaz: Za volantem nepřítel – 1975 ČSSR
http://www.youtube.com/watch?v=Tk_TseAp56I
Tento film otevře oči každému, proč je třeba volit KOMUNISTY. Stojí za podívání, aby dnes lidé věděli, jaké pykle se kuly v tom slavném osmašedesátém roce. Co za parazity už tehdy se drali k moci. Tehdy se kontrarevoluci naštěstí podařilo odvrátit, v 89 roce se to bohužel nepodařilo a následky spatřujeme dnes a denně. Proto je třeba volit KOMUNISTY.

Volič 24.10.2013 09:48, Reagovat

Velice hodnotný?
http://www.csfd.cz/film/8694-za-volantem-nepritel/

Sorry, Vosáku, ale tohle fakt ne :-)

Vosí Hnízdo 24.10.2013 11:00, Reagovat

Film je určen pro slušné lidi, aby věděli, jak to v 68 roce chodilo. Pro lidi tvé ráce, kteří by se jistě tehdy postavili na stranu rozvracečů určený není. Nyní po létech musíme dát za pravdu všem politrukům, kteří lidem říkali pravdu a lid to tehdy nebral moc vážně. Teď kapitalismus vycenil zuby a jak umí kousat poznáváme dnes a denně. Dost bylo kapitalismu, lid chce změnu. Lid pochopil, že v socialismu bylo nejlíp. Nejlíp pro většinu. Jestli se pár vagabundů, lotrů, vyvrhelů, bývalých buržoustů nebo pseudointelektuálů nemělo podle svých představ na té skutečnosti nic nemění!!

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.