Marek Ženíšek již potřetí obhájil funkci krajského předsedy TOP 09

Marek Ženíšek již potřetí obhájil funkci krajského předsedy TOP 09 | Regionpodlupou.cz

RegionPodLupou.cz - S námi vám nic neuteče...

Vyhledávání:

Přihlášení:

E-mail:
Heslo:

Registrace / Zapomenuté heslo

Adresa pro mobil Facebook Twitter RSS

Registrace uživatele

Anketa

Z výsledku prezidentských voleb jsem

Nadšený8,19%
Spokojený44,44%
Zklamaný19,88%
Zdrcený12,87%
Šokovaný14,62%

Celkový počet hlasů: 171

Nejaktivnější politici

Jiří ValentaJiří Valenta

poslanec PS PČR, předseda Podvýboru pro ICT průmysl a eGovernment

Více

Václav VotavaVáclav Votava

Poslanec PČR, zastupitel PK

Více

Milan ChovanecMilan Chovanec

Ministr vnitra ČR, poslanec PČR

Více

Politici - Náhodný profil

Rolando ARIASRolando ARIAS

Zastupitel města Plzně

Více

Josef HumlJosef Huml

živnostník – stavební práce

Více

František KončelFrantišek Končel

starosta města Mýto

Více

Marek Ženíšek již potřetí obhájil funkci krajského předsedy TOP 09

Plzeň, 14.09.2013, aktualizováno 09:35 Vyisknout článek Stáhnout ve formátu PDF

Předsedou krajské organizace TOP 09 v Plzeňském kraji byl zvolen na následující dvouleté období místopředseda strany, vysokoškolský pedagog, politolog a první náměstek ministra zdravotnictví Marek Ženíšek. Je zároveň i volebním lídrem TOP 09 v Plzeňském kraji pro nadcházející sněmovní volby. Svoji funkci krajského předsedy obhájil Marek Ženíšek již potřetí.

Marek Ženíšek obhájil potřetí funkci krajského předsedy TOP 09 | Autor: TOP 09Marek Ženíšek obhájil potřetí funkci krajského předsedy TOP 09 | Autor: TOP 09

Delegáti pátečního krajského sněmu kromě předsedy Marka Ženíška zvolili tři místopředsedy. Těmi se stali Petr Suchý, Martin Vít a Martin Kříž. V předsednictvu krajské organizace dále usednou Jan Fluxa, David Klíma, Markéta Vondrová, Michal Vozobule a Ondřej Ženíšek.

„Hlavním cílem v tomto roce bude především uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny. Jsem přesvědčen, že v současné době jsme jedinou důvěryhodnou stranou, která může plnit roli hráze před rozpínavostí levice v čele s panem prezidentem. V roce 2014 nás poté čekají v pořadí první volby do Evropského parlamentu a na podzim pak nejen senátní ale i komunální volby, ve kterých budeme usilovat o co nejlepší výsledek, tak abychom mohli zvrátit současný stav, kdy v hlavním krajském městě na většině obvodů i na plzeňské radnici existuje koaliční vláda ČSSD, “ shrnul svůj hlavní úkol znovuzvolený předseda krajské organizace Marek Ženíšek.

Delegáti krajského sněmu dále zvolili dvanáct dalších členů krajského výboru TOP 09 Plzeňského kraje, krajskou revizní komisi a delegáty na celostátní sněm, který se uskuteční 7. a 8. prosince 2013 v Praze.

Přítomné delegáty přijeli na sněm podpořit také významní hosté. Nechyběl mezi nimi bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), bývalý ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09), předsedkyně krajského výboru TOP 09 Středočeského kraje Helena Langšádlová či předseda hnutí Starostové a nezávislí v kraji Pavel Čížek nebo starosta Chotíkova Vítězslav Blažek (STAN).

Autor: Richard Beneš

Copyright 2012 Regionpodlupou.cz

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Regionpodlupou.cz je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.